דרוש מידע על איזו עזרה הייתם משלמים בערב חג?

EfratHL

משתמש פעיל
לא הייתי מטפלת, אבל בשביל 8 שעות 100 ש"ח נשמע לי נורא מעט.
אם זה גיל 4 ומעלה עוד מילא, אבל בגיל קטן שצריך כל הזמן להיות על הרצפה עם הילדים, 7 תינוקות נשמע לי בלתי אפשרי.
אולי את צודקת, אין לי מושג
אבל זה המחיר שמבקשים ומשלמים אצלינו
יודעת שיש מקומות אפילו יותר זולים
מאמינה שלגיל 4 אנשים לא ישלמו כזה סכום
7 תינוקים נשמע לי סביר
זה גיל שהם גם ישנים בבוקר
כמובן שמעבר לרצון להרוויח חייבים גישה, אהבה וסבלנות לילדים.

תותחינוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מכירת ארבעת המינים
או ציוד לסוכה

מינימאוס

משתמש מקצוען
חגים בפתח..
וים של הוצאות
ב"ה

מחפשת תוספת הכנסה מהצד בימים אלו
משהו מיידי
אמנם לא בערב חג, אלא בחג עצמו,
וכמובן, צריך לברר הלכתית איך לעשות את זה בהבלעה, באופן שיהיה מותר להרוויח כסף על עבודה בחג.

ראיתי מודעה בבני ברק, שדרושה אישה לשמור על ילדים בראש השנה, בתשלום הוגן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה