דרוש מידע עלי אקספרס. אני לא מצליח להגיע לחוות דעת

יש שדה

משתמש פעיל
שלום וברכה.
לאחרונה אני לא מצליח לראות את הכרטיסיות "מפרט" "חוות דעת" וכו' באתר עלי אקספרס.
אני בוחר מוצר, מחפש את המפרט המלא, את חוות הדעת... כלום.
כשאני גולל ללמטה, הכותרות של הכרטיסיות פתאום מופיעות לי אבל גם בלחיצה על אחת הכותרות היא מפנה אותי סתם לשומקום באמצע העמוד.
מישהו מכיר?
יודע איך מסדרים?
תודה מראש

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
קרה לי גם בתקופה שהזמנתי מוצר שיווקי נסתר.
רק אחרי שהמוצר הגיע (איזה חודשיים) זה הסתדר.
בסוף האשכול הזה התנצלתי וכתבתי שלא קשור, אבל תכל'ס כן היה נראה קשור כי אחרי שהמוצר הגיע זה הסתדר.

פיטפוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שלום וברכה.
לאחרונה אני לא מצליח לראות את הכרטיסיות "מפרט" "חוות דעת" וכו' באתר עלי אקספרס.
אני בוחר מוצר, מחפש את המפרט המלא, את חוות הדעת... כלום.
כשאני גולל ללמטה, הכותרות של הכרטיסיות פתאום מופיעות לי אבל גם בלחיצה על אחת הכותרות היא מפנה אותי סתם לשומקום באמצע העמוד.
מישהו מכיר?
יודע איך מסדרים?
תודה מראש
זה בדרך כלל כשיש חסימה במחשב
כך בדיוק קורה אצלי עם רימון.
כשאני פותחת רמת הגנה, זה מייד מופיע לי שוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה