מידע שימושי עליית מחירי מבחני התיאוריה ב - 1.2022

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לכמה זמן תקף מבחן תאוריה?

סהר!

משתמש צעיר
לכמה זמן תקף מבחן תאוריה?
המבחן תקף לשנתיים בלבד...
וגם אני שמעתי שמה1.1 המחיר של התאוריה עולה ל500 ולא ניתן להיבחן כמו שהיה עד עכשיו
אלא צריך להירשם לבית הספר לתאוריה ללמוד שם את החומר ואז להיבחן
שאלתי את המורת נהיגה שלי והיא אמרה שחשבו לעשות את זה ולא נראה לה שזה יצא לפועל...

מה שבטוח

משתמש פעיל
לא הגיוני. אין סיכוי שיעלה ככ הרבה מבחן שאנשים הרבה פעמים צריכים לעשות יותר מפעם אחת...
זה שמועה שמסתובבת כבר שנים ללא כל ביסוס.
גם המורי נהיגה לא יודעים על זה שום דבר וזה די מצחיק אותם ההפרזה הזאת...

סהר!

משתמש צעיר
לא הגיוני. אין סיכוי שיעלה ככ הרבה מבחן שאנשים הרבה פעמים צריכים לעשות יותר מפעם אחת...
זה שמועה שמסתובבת כבר שנים ללא כל ביסוס.
גם המורי נהיגה לא יודעים על זה שום דבר וזה די מצחיק אותם ההפרזה הזאת...
מעניין...

מעל הסטנדר(ט)

משתמש פעיל
עריכה תורנית
ההבדל בין תיאוריה למציאות הוא שבתיאוריה אין הבדל בין תיאוריה למציאות אבל במציאות יש.

שאלתי גם במעוף (בוחני התיאוריה) וגם במשרד התחבורה, ואף אחד מהם לא מחובר לנייעס ולא שמע על העניין
ניתן כבר כעת לקבוע תור לאחרי ה1.1 כרגיל

ג'וד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
חברה שלי שנלחצה גם מהשמועה הזאת הלכה להוציא טופס ירוק, והאופטימטריסט צחק עליה שזה שמועות של חרדים....
ואגב חפרתי על כל הגוגל ולא מצאתי הזכרה אפילו קטנה של שינוי עתידי, אם היה כבר היה כתוב באתר של משרד התחבורה, כמו הודעות נוספת שכותבים שם.. אז אל דאגה!!

SAEMCH

משתמש רשום
ככה יצא מכול הסיפור המבולבל הזה אחותי הלכה לעשות תמונה לרשיון ואמרו לה שכול החרדים שואלים את אותו שאלה הם אמרו שזה לא נכון וגם אני אתמול יתקשרתי למעוף והם אמרו לי שאין כזה דבר והיא אחראית שזה לא יקרה החודשים הקרובים במילים האלו זה נאמר

SAEMCH

משתמש רשום
ככה יצא מכול הסיפור המבולבל הזה אחותי הלכה לעשות תמונה לרשיון ואמרו לה שכול החרדים שואלים את אותו שאלה הם אמרו שזה לא נכון וגם אני אתמול יתקשרתי למעוף והם אמרו לי שאין כזה דבר והיא אחראית שזה לא יקרה החודשים הקרובים במילים האלו זה נאמר
ועכשיו אני רואה שלעוד משהו ככה אמרו אני רשמתי מה שרשמתי ואז רציתי לראות מה הגיבו לפני אני רואה שלעוד משהו אמרו כך

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
במשרד הרישוי אין לזה שום אזכור
ולפני עשר שנים כבר הסתובבה השמועה הזאת
אז זה בכלל לא היתה שמועה, אלא ממש תוכנית שנידונה בהרחבה וכללה פירסומים רשמיים רבים ובסוף נגנזה, מי שאז רץ להיבחן עשה בשכל.
היום זה פייק המצאה בלי שום צל של בסיס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  41  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה