עלון שבועי במייל - אני צמא כל כך לדעתכם

האם תרצו לקבל חבילה שבועית של הגיגים במייל פרי עטי ואולי גם בתוספת של כותבים אורחים מידי פעם?

• כן בתנאי ש.. (פרטו בתגובות)

הצבעות: 85 17.8%
  • לא

הצבעות: 55 11.5%
  • תלוי (פרטו בתגובות)

הצבעות: 38 8.0%
  • אין שום סיכוי, לך לכל הרוחות, אויש, קרציה. חפרת!

הצבעות: 19 4.0%
  • בטח, ברור, תביא תביא, כמה שיותר מהר, לך תזוז כבר!

הצבעות: 309 64.8%

• סה"כ מצביעים
    477
מצב
הנושא נעול.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
זורק פה שאלה. יש לזה היתכנות להפוך למגזין פרינט שנשלח בדואר? הרי גם ככה הכמויות יחסית רבות למה שאנשים מוכנים לקרוא מול מסך.
נתן.
דממה.
איש לא נשמע.
אין קול ואין עונה.
האם כולם מתו?
חס וחלילה, לא ייתכן.
אז למה אין תגובות?
אולי אנשים עייפים.
אולי.
אולי הם צמאים.
אולי.
אולי הם רעבים.
אולי.
אולי הם עסוקים.
אולי.
יש הרבה סודות בעולם.

אני וביתי

משתמש מקצוען
תסביר לעמי ארצות מה הכוונה פרינט? עיתון בלעז? זה עניין כלכלי של דפוס וחלוקה.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
תסביר לעמי ארצות מה הכוונה פרינט? עיתון בלעז? זה עניין כלכלי של דפוס וחלוקה.
מצד אחד - עולה כסף. נכון.
מצד שני - אין להשוות קריאה ממסך לקריאה ממגזין.

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
דממה.
איש לא נשמע.
אין קול ואין עונה.
האם כולם מתו?
חס וחלילה, לא ייתכן.
אז למה אין תגובות?
אולי אנשים עייפים.
אולי.
אולי הם צמאים.
אולי.
אולי הם רעבים.
אולי.
אולי הם עסוקים.
אולי.
יש הרבה סודות בעולם.
ואולי... אולי הם שקועים בקריאת הפעקאל'ה הגדוש והעמוס בכל טוב?
או בקריעת עטיפתו הנוצצת, ובליקוק האצבעות מפירורי סוכר עקשנים ודביקים?
חשוב על זה.

לדעתי, יש זמן עד למגזין. בינתיים ככה טוב.
מי שארוך לו מדי, לא יקרא את הכל אלא רק את המדור המועדף עליו.

יישר כוח על העבר, בהצלחה לעתיד!
יענקי

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
בכל העולם עוזבים את המודפס ואתה רוצה להתחיל להדפיס? אני לא רואה בעיה בקריאה מהמייל.
אם נהנים מהמייל-סבבה.

ויש הבדל מסויים, לעניות דעתי. מניח פה את ההגיג, לשיקולכם.

בעולם הגוי, אכן הפרינט הולך ומאבד מערכו. מי רוצה לקרוא על נייר כשהמסכים חדים כל כך.
בנוסף, הגויים מהססים לשלם על פרינט, כי הוא נתפס כמוצר מיושן.

אצלנו, זה שונה.
קודם כל, הרמה של חומר מודפס עדיין פי כמה וכמה מהרמה של חומר דיגיטלי, דוגמה מייד.
שנית, היות שבשבת קודשנו תמיד נצטרך להשתמש בחומר קריאה מודפס, לכן תמיד נעדיף לקנות מוצר קריאה מודפס ולא דיגיטלי.

והדוגמה המובטחת.
בעולם בחוץ, ניתן לרכוש מנוי לאתר הארץ המשוקץ והמתועב. האתר הנ״ל מספק לקוראיו חומרים מהשורה הראשונה, מוגהים, נקיים מאינטרסים זרים (מלבד תפיסת עולם שמאלנית), כתובים היטב.
לעומתו, העיתונות החילונית המודפסת ברמה נמוכה ממנו. גילוי נאות, אין לי גישה ב״ה לא לזה ולא לזה, כך שזוהי ההתרשמות שקיבלתי מאנשים.

זה בחוץ. ובבית? המצב שונה. נסו להשוות את רמת התוכן וההגינות לקוראים בין שני כלי תקשורת חרדים. בין עיתון משפחה (פרינט) ואתר בחדרי חרדים (דיגיטל).
מי מהם מכבד את עצמו יותר?
מי מהם מחזיק בוועדת רבנים נשכנית יותר?
מי מהם חושב פעמיים לפני הענקת במה לכל לץ מתלוצץ?

התשובה ברורה.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
זורק פה שאלה. יש לזה היתכנות להפוך למגזין פרינט שנשלח בדואר? הרי גם ככה הכמויות יחסית רבות למה שאנשים מוכנים לקרוא מול מסך.
נתן.

לא.
כי עלויות ההדפסה והמשלוח יהיו גבוהות ממה שאנשים מוכנים לשלם.

דיו וקסת

משתמש מקצוען
לא.
כי עלויות ההדפסה והמשלוח יהיו גבוהות ממה שאנשים מוכנים לשלם.
אני לא ממש בטוח. אם מדובר על הדפסה זולה (נייר עיתון ולא כרומו צבעוני) ובכמויות של כמה מאות בהסדר קבוע עם דפוס - זה לא אמור לצאת הרבה פר עותק, ומשלוח זה כמה עשרות אגורות דרך חברות שילוח פרטיות.

חושב מחדש

משתמש מקצוען
שנית, נורא בא לי לראיין את מר רוביק דנילוביץ, האיש זכה בשני הבחירות האחרונות בראשות עיריית באר שבע, באחוזים מטורפים שאסד יכול רק לקנא. (92%...)
איך מגיעים אליו?
ואם נגיע אליו, מה לשאול אותו?

אני חייב לספר לך סיפור על רוביק....
לפני מספר שנים החברה שלנו נתנה שירותי ייעוץ לחברה מבאר שבע,
אחרי תקופה מסויימת שמתי לב שאחת העובדות מחסירה לא מעט מן העבודה, וכן מגיעה עייפה מאד לעבודה. הדבר היה נראה לי מוזר, ובעיקר היה נראה לי מוזר שאף אחד לא ידע מדוע היא נוהגת כך.
שאלתי אותה מדוע זה המצב...
והיא ענתה לי דבר מדהים - יש לה בן שאובחן כאוטיזים במצב בינוני, ואין גן שמתאים לו, כי אחד רמה מעליו, ואחד רמה מתחתיו, ומערכת החינוך שלחה אותו לגן רגיל..... אבל הוא לא יכול להיות שם, אז כל יום מישהו אחר איתו בבית...
אני נבהלתי, ראיתי עד כמה קשה לה.
ביקשתי מחבר את הפלאפון של רוביק, לא הייתי צריך לעשות הרבה - שלחתי לו וואצאפ, בו כתבתי לו את הסיפור, ושאני מקווה שהלב הרגיש שלו יטפל בענין.
למחרת!!!! בשעה 8 בבוקר היא מקבלת טלפון ממזכירת ראש העיר - ראש העיר רוצה להפגש איתך ועם הבן שלך...
הם הגיעו בשעה 9 וחצי ללשכת ראש העיר, הילד קיבל שקית ממתקים ענקית, והאמא זר פרחים...
ראש העיר חיכה להם בכניסה ללשכה, והתנצל עמוקות, כאילו הוא זה שפגע בילד, ואמר שהיום!!! אבל היום, הילד יסודר בגן.
ואכן בשעה 4 האמא קיבלה טלפון מהגננת שממחר הילד יכול לבוא לגן חדש ומתאים לו.

אני לא האמנתי, ראש עיר של אחת הערים הגדולות בישראל, מטפל בבעיה של ילד אחד כאילו זה הילד היחיד בעיירה.

לא פגשתי כזה ראש עיר, ולא פלא שאלו הם האחוזים שהוא מקבל.
שבת שלום.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
לדעתי יש מה לבדוק התכנות של מהלך כזה (רק לבדוק התכנות. כלומר להתחיל לדבר על זה)
כשיהיו לפחות כמה אלפי מצטרפים...

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
בעולם בחוץ, ניתן לרכוש מנוי לאתר הארץ המשוקץ והמתועב. האתר הנ״ל מספק לקוראיו חומרים מהשורה הראשונה, מוגהים, נקיים מאינטרסים זרים (מלבד תפיסת עולם שמאלנית), כתובים היטב.
לעומתו, העיתונות החילונית המודפסת ברמה נמוכה ממנו. גילוי נאות, אין לי גישה ב״ה לא לזה ולא לזה, כך שזוהי ההתרשמות שקיבלתי מאנשים.
ממש לא הבנתי. יש לך את זה במלים אחרות?

- - -
לגוף שאלתך, לא הייתי ממליץ לך לקחת סיכונים של פרינט, וכגודל ההשקעה כך גודל האכזבה מחוסר הפידבק.

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
ממש לא הבנתי. יש לך את זה במלים אחרות?
הוא התכוון לומר כך:
בשלמא אם היה מדובר כאן ח"ו בתוכן של הציבור הכללי - ברור למה זה במייל, שהרי אצלם תמיד בדיגיטל זה יותר איכותי.
אבל כיוון שמדובר כאן בתוכן לציבור החרדי, א"כ כיצד זה בא במייל? והרי בדיגיטל זה פחות איכותי מהכתב, וכמו שמצינו במשפחה שיותר טוב מ"בחדרי", והרי כתוב בפירוש בפעקלע האחרון שמשפחה מתחרה בפ'עקלה, וא"כ ע"כ בעי להיות ע"ג הכתב. שהרי חרדים אנחנו, ולא בחדרי חדרים.

Mendis

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אצלנו, זה שונה.
קודם כל, הרמה של חומר מודפס עדיין פי כמה וכמה מהרמה של חומר דיגיטלי, דוגמה מייד.
שנית, היות שבשבת קודשנו תמיד נצטרך להשתמש בחומר קריאה מודפס, לכן תמיד נעדיף לקנות מוצר קריאה מודפס ולא דיגיטלי
אני בכל מקרה קורא את זה מודפס,
אני לא מסוגל לקרוא ממסך כמעט, רק דברים קצרים (לתשומת לבם של הכותבים כאן שורות ארוכות וצפופות ללא רווחים),
כך שאם מבחינה תקציבית ושילוחית זה מסתדר אז אני בעד,
רק שלא ירד הכמות לדו שבועי או חודשי או ח"ו לדו חודשי:eek:

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נתן.

אם תחלק בחינם בבתי כנסת או ישיבות... מאמינה שיהיה לזה ביקוש גבוהה.
לאנשים בדואר? אהממ קצת פחות.
העולם היום עובר לדיגיטל, לא שמעת על זה?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה