דרוש מידע עכברים בבני ברק - פתרונות

מצב
הנושא נעול.

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
הלכתי בשבת את רחובות חזון איש - נחמיה.
הילדים שלי אכלו קשיות עם אבקה (לא יודעת מה השם הרשמי)
כל חצי דקה היו צריכים פח, ואחרי אשכולות הקיטור כאן על בני ברק (אני לא מקומית) הופתעתי לראות שהרחובות יחסית מכוסים בפחים, ריקים, הסביבה שלהם נקיה ונגישים לכל זאטוט.
אוי זה טוב ...
מזמן שמתי לב שמי שקורא כאן בפורום על בני ברק, בטוח שזה נראה כמו בניין בעזה שעבר הפצצה של צה"ל ...
חבר'ה, אפשר להתלונן, אבל גם להגזמות יש גבול ...

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אוי זה טוב ...
מזמן שמתי לב שמי שקורא כאן בפורום על בני ברק, בטוח שזה נראה כמו בניין בעזה שעבר הפצצה של צה"ל ...
חבר'ה, אפשר להתלונן, אבל גם להגזמות יש גבול ...
לגמרי.
לאחרונה הייתי בבני ברק אחרי תקופה ארוכה שלא... ואחרי הרבה אשכולות עכברים.
הלכתי עם עיניים ברצפה, להפתעתי הרבה חזרתי הביתה בשלום בלי להיתקל בעכבר אחד בכל המסלולים שעברתי.
אהה, וגם הילידים שם, כלומר הילדים היו יחסית נראים בסדר, לא נצפה זנב או קרניים ולא טיטולים משומשים או פסולת אחרת שנדבקה להם לבגדים.
אז כמה שיש תופעות מעצבנות ואני מאמינה שהן קורות, לא צריך להגזים ולהפוך אותם למשהו שלצופה מהצד נשמע יקום מקביל

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
בואי תראי בבקשה את רחובות גאולה, בית ישראל שהיו עד לפני כמה שנים מזבלות והיום הם נקיות ומטופחות בהובלת ראש העיר שדואג לצוות ענק של ניקיון
זה לא קשור לאוכלוסייה זה קשור לעירייה נקודה.
אכן ירושלים היא דוגמא טובה.

דוגמא לאכיפה של העיריה - אצלינו ועד הבית קיבל קנס מהעיריה על שהיה בלגן בחצר (קרשים של סוכה, אופניים שבורות ומה לא), ואז באמת פינו הכל.
בנוסף סידרו את חדר האשפה ובאמת מאז הוא היה סגור ומסודר ובלי חתולות.
וזה בבנין שלא היה הכי נקי ומסודר, העיריה הצליחה לגרום לו להיראות נורמלי.

בן ציון הלמ

משתמש מקצוען
אני לא קשור לבני ברק ולא גר שם.
לא שציפינו שתגיד שאתה גר שם...
אבל מספיק לגרום לנו לחשוב שלחרדיים לא איכפת מהצורה של השכונה שלהם.
עיקר חיינו זו התוה"ק, ישיבות, סמינרים, ת"ת.
אבל זה לא צריך לבוא על חשבון שכונה נקיה ונאה.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
הייתי היום בביקור בעיר
נכנסת לבנין מגורים
החצר מלאה בקרשים של סוכה
בקבוקים שממתינים למחזור
עגלות ישנות נושנות
צמחיה עבותה

כל זה מקום מפואר לגידול עכברים

אולי התושבים יתחילו להביא נן באופן קבוע ולא רק לפני פסח?
אולי מי שיש לו גרוטאות בחצר יחטוף דו"ח?
אולי תאטמו את הכיסה למחסן / מקלט של הבנין שלא יהיה מקום לחגיגת עכברים?

י. הגרשוני

משתמש פעיל
עריכה תורנית
עד שאנשים לא יחנכו את עצמם ואת הילדים מחדש, גם העירייה הכי אכפתית לא תוכל לעזור. גרתי שנים ארוכות ברבי עקיבא, כל כמה מטר יש פח קטן. במינימום מאמץ אפשר לזרוק לשם פסולת ואנשים זורקים על הרצפה, משאירים על ספסלים. ולא מדובר בילדים קטנים כי אפשר לראות כוסות אייס קפה, פחיות אקסל ואפי' טיטולים משומשים. תתחילו לשמור על הניקיון ברחוב לפחות כמו בבית, ואפילו יותר...
על תאוריית החלונות השבורים קראת פעם?
כמה שינקו יותר ככה ילכלכו פחות.

"סוציולוגים ואנשי משטרה נוטים להסכים כי אם בבניין קיים חלון שבור הנותר ללא תיקון, עד מהרה כל יתר החלונות יהיו שבורים. הדבר נכון הן בשכונות מסודרות והן בשכונות מוזנחות. שבירת חלונות אינה מתרחשת משום שאזורים מסוימים מאוכלסים במנפצי חלונות, בעוד אחרים מאוכלסים על ידי חובבי חלונות, אלא חלון שבור הוא אות לכך שלאיש לא אכפת, לכן אין בעיה לנפץ חלונות נוספים"

א. פרי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
ברגע שהרחובות יהיו משופצים וחדשים, ותינתן מחשבה איך לפתור בעיות רגילות וסטנדרטיות - כמו פחים, תאורה יוקרתית וכו' - אז בעיית העכברים תיעלם על ידי פתרון תואם. כי כשיש איכפתיות - הכל מתפקד, וכשאין שימת לב - אז הכל מוזנח...
התפקיד של העיריה זה לדאוג לזה, לפני חינוך ולפני הכל. איכות חיים זה דבר בסיסי שכולם זכאים לו.

למשל, ביקרתי לפני מספר שנים בשכונה בה גדלתי - בגאולה - זכרתי אותה כשכונה מאוד ישנה והופתעתי לראות כיצד רחובות וסימטאות ישנות שופצו ואפילו רוצפו בחלקם. קצת חבל על הנוסטלגיה.. אבל ממש מרשים לראות שיש השקעה בפרטים קטנים.
ראוי להכיר טובה לנציגי הציבור - גם בבני ברק כמובן - על הפעילות שלהם, בה בעת שמותר לדרוש את המינימום שמגיע לכל תושב.

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
ברגע שהרחובות יהיו משופצים וחדשים, ותינתן מחשבה איך לפתור בעיות רגילות וסטנדרטיות - כמו פחים, תאורה יוקרתית וכו' -
לדעתי צריך לדרוש גם שישפצו את הבניינים ...

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
הייתי היום בביקור בעיר
נכנסת לבנין מגורים
החצר מלאה בקרשים של סוכה
בקבוקים שממתינים למחזור
עגלות ישנות נושנות
צמחיה עבותה

כל זה מקום מפואר לגידול עכברים

אולי התושבים יתחילו להביא נן באופן קבוע ולא רק לפני פסח?
אולי מי שיש לו גרוטאות בחצר יחטוף דו"ח?
אולי תאטמו את הכיסה למחסן / מקלט של הבנין שלא יהיה מקום לחגיגת עכברים?
מי אשם במקרה כזה - התושבים שיצרו את המפגע או העיריה?

פ.נ

משתמש מקצוען
ברגע שהרחובות יהיו משופצים וחדשים, ותינתן מחשבה איך לפתור בעיות רגילות וסטנדרטיות - כמו פחים, תאורה יוקרתית וכו' - אז בעיית העכברים תיעלם על ידי פתרון תואם. כי כשיש איכפתיות - הכל מתפקד, וכשאין שימת לב - אז הכל מוזנח...
התפקיד של העיריה זה לדאוג לזה, לפני חינוך ולפני הכל. איכות חיים זה דבר בסיסי שכולם זכאים לו.

למשל, ביקרתי לפני מספר שנים בשכונה בה גדלתי - בגאולה - זכרתי אותה כשכונה מאוד ישנה והופתעתי לראות כיצד רחובות וסימטאות ישנות שופצו ואפילו רוצפו בחלקם. קצת חבל על הנוסטלגיה.. אבל ממש מרשים לראות שיש השקעה בפרטים קטנים.
ראוי להכיר טובה לנציגי הציבור - גם בבני ברק כמובן - על הפעילות שלהם, בה בעת שמותר לדרוש את המינימום שמגיע לכל תושב.
באמת משה ליאון צריך לעשות בית ספר לכל הראשי הערים!!!!!!!
זה נקרא ראש עיר שיודע את העבודה

המעוצב

משתמש צעיר
אל תסקלו אותי בבקשה☺
אבל לדעתי צריך להביא את מאיר רובנשטיין להיות ראש העיר שם הוא יטפח את העיר ויקים פארקים
בן אדם עם יוזמה ומרץ

נשמח מאוד מאוד אם יביאו אנשי מקצוע שיודעים לעבוד !!!!

ולא רק מקושרים וכדו'

דווקא גינות יש הרבה בבני ברק ובמצב חדש חדש .
הבעיות הם הליכלוך שמביא עכברים

המעוצב

משתמש צעיר
אל תסקלו אותי בבקשה☺
אבל לדעתי צריך להביא את מאיר רובנשטיין להיות ראש העיר שם הוא יטפח את העיר ויקים פארקים
בן אדם עם יוזמה ומרץ

ולא רק מקושרים וכדו'

אסתושי

משתמש מקצוען

ולא רק מקושרים וכדו'

ולא רק מקושרים וכדו'

הבנו בפעם הראשונה...

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
תלוי באיזה אזורים.
בכל מקרה אני ממש לא רואה נקודות לזכות אצל העיריה שפרקה גינות מצוינות וחידשה אותן בלי שום צורך.
בעיני זו הסחת דעת לתושבים מהבעיות האמיתיות.
מי אשם במקרה כזה - התושבים שיצרו את המפגע או העיריה?
זה לא שיח אשמים.
זה אמור להיות רצון משותף של העיריה+ התושבים כשהעיריה נותנת את הטון ומנוטת את מצב התברואה בעיר לשפוי ונעים יותר.

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
תלוי באיזה אזורים.
בכל מקרה אני ממש לא רואה נקודות לזכות אצל העיריה שפרקה גינות מצוינות וחידשה אותן בלי שום צורך.
בעיני זו הסחת דעת לתושבים מהבעיות האמיתיות.
הם לקחו ארגזי חול ועשו מהם גינות פאר .
אפשר להתלונן, אבל גם להגזמות יש גבול ...

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
הם לקחו ארגזי חול ועשו מהם גינות פאר .
תלוי איפה.
ביצחק מאיר הכהן חדשו גינה ממש לשווא. כנ"ל באברבנאל, בגינת מאיר (אהרונוביץ'), בגן 93.
מובן שהגינות החדשות יפות ומושכות יותר אבל הקודמות היו בסדר גמור.

יש מקומות שחדשו מהיסוד וזה מבורך. אבל למה לעבוד רוחבית במקום לעבוד לפי הצורך.

%;

משתמש פעיל
תלוי איפה.
ביצחק מאיר הכהן חדשו גינה ממש לשווא. באברבנאל. בגינת מאיר (אהרונוביץ')
מובן שהגינות החדשות יפות ומושכות יותר אבל הקודמות היו בסדר גמור.

יש מקומות שחדשו מהיסוד וזה מבורך. אבל למה לעבוד רוחבית במקום לעבוד לפי הצורך.
אתם מבינים כמה התגובה הזו הזויה?
עבדו בשבילכם ושידרגו עשרות גינות ברחבי העיר בהשקעה של מיליונים וכל מה שיש לכם להגיד זה 'למה זה היה חסר'?

אז נכון שיש בעיה גם בעכברים, אבל מה הקשר ביניהם?
הנה ראינו החלטה של העירייה לטפל גם בעכברים במקביל בהשקעה כספית אדירה, על מה התלונות עכשיו?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה