עיתון חדש: בונוס

אלי אלימלך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י AN130;561040:
אני לא מבין את העיתון החדש הזה הוא טוען שיש לו ידע בפרסום ובחלוקה וכו אז למה לכל הרוחות הוא מוציא עיתון ראשון שלו בזמן הכי גרוע שכמעט אף אחד לא הוציא עיתון ואף אחד לא קונה שעתיים לפני פסח כן כן זה הזמן שהוא חילק את העיתון שלו
ובהקשר לבעיית ההפצה שדנו כולם בה בקשר לעיתון הזה, זו אכן טעות טראגית מבחינתו, שהוא לקח חברת הפצה אחת לכל הארץ (כך זה נראה עכ"פ מהפרסום של החברה בשם 'נתיב' אולי?) במקום לשבת בכל עיר ועיר עם החברות עצמם, קליין או קובי או גיל וכו'. זו היתה גם טעות של 'פרסום חזק' בתחילה עד שהם התעשתו וסדרו את זה מחדש ככל הידוע לי.
(ושוב,אני לא מכיר כלל את בעלי והתנהלות 'בונוס' או 'פרסום חזק', אני רואה נתונים בשטח)

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י update;561286:
דיון מעניין שרק עכשיו ראיתי..

יש גם את מגזין "הבית" פעם בחודש, הפקה יפיפיה די דנדשה בערך 3 חודשים בכל ירושלים, חוץ מזה כמעט לכל שכונה בי-ם יש את השכונתון שלה החל בממזרח בנווה יעקב ועד ללוח קיר ברמות, ידיעון הרכס ברכס, פסיעות בגב"ש, העיתון של השכונה ועוד, שכל עיתון במיקוד ובאזוריות שלו חזק מאוד..
חוץ מזה שכחת כמובן את המגזין שלנו- The English Update, מגזין יוקרתי באנגלית , בקונספט ייחודי, שמופיע מידי שבוע בשבוע..

והלוואי שכולם ימשיכו לפרוח ולצמוח...

אני לא מאזור חרדי. אבל נשים מאזורים חרדיים מספרות לי שחוץ מהעלון השכונתי את היתר כמעט אף אחד לא מעלה הביתה.

חדוה

משתמש מקצוען
לא באופן גורף
הרבה כן מעלים הביתה
אחרי 3 חודשים של פרסומות קטנות בפרסום חזק אני רואה שבהחלט מעלים, רואים, מתקשרים אלי מכל האזורים החרדיים ואפילו מזמינים ואני חושבת שזה אפיק פרסומי מעולה שמאד מקדם אותי כי לא הייתי יכולה להתמודד לבד מול עלוני פרסום בכל אזור בפני עצמו ואני חושבת שכדאי להרבה עסקים קטנים שיכולים להתפרס(ש) ולעשות משלוחים לשקול את האפיק פרסום הזה.בעידן הממוחשב שלנו הכל כמו כפר קטן ואפשר לגדול בלי חנות במרכז ובלי לצאת מהבית, כמו שאני עושה.בקיצור ממליצה בחום!

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
היום הגיע לתיבת דאר גליון שני של בונוס והתרשמתי מאד מעיצוב היפה והמרשימה של העתון בשונה ממקומונים אחרים שרק מראים ידע וקישיקושוים בתוכנונית הגרפיים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה