אטרקציה עיר דוד

shnap

משתמש רשום
שלום
מה יש לעשות היום באזור עיר דוד?
דחוף!!
תזכו למצוות

חיות הקודש

משתמש פעיל
הייתי רק באומגה, מוצלח וחצי! זה אורך בערך דקה, די גבוה, נראה כל הזמן שנתקעים כמעט בעצים, קיצור שווה ת'כסף.

חיות הקודש

משתמש פעיל
האמת הייתי שם עם קבוצה אז זה עלה בסביבות ה120,
כתובת מצפה דוד פארק טרוטנר רח' דניאל ינובסקי ירושלים (זה מה שמצאתי שרשום ע"י האתר שלהם)

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני גם ממליצה על עיר דוד, אם באים עם ילדים אז ללכת בלי הדרכה כי ההדרכה לא מותאמת לגיל של ילדים מתחת גיל 13-14.
למנויי מטמון המסלול בלי הדרכה הוא חינם.
הדרך חזור אנחנו הלכנו במנהרה היבשה אבל אפשר ללכת גם עם שאטל ב7 ש"ח או לאורך פרדס רימונים.
בסוף מערת חיזקיהו יש את המעיין ואפשר לשבת לאכול שם.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מנוי ברשות הטבע והגנים

הדסושית

משתמש פעיל
ממליצה מאד הילדים נהנו אנחנו נהננו כיף מאד
היינו שם בערך 30 איש וכולם נהנו😄😄

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צו

א שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ שִׁירוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב שִׁירוּ לַיי בָּרְכוּ שְׁמוֹ בַּשְּׂרוּ מִיּוֹם לְיוֹם יְשׁוּעָתוֹ:ג סַפְּרוּ בַגּוֹיִם כְּבוֹדוֹ בְּכָל הָעַמִּים נִפְלְאוֹתָיו:ד כִּי גָדוֹל יי וּמְהֻלָּל מְאֹד נוֹרָא הוּא עַל כָּל אֱלֹהִים:ה כִּי כָּל אֱלֹהֵי הָעַמִּים אֱלִילִים וַיהוָה שָׁמַיִם עָשָׂה:ו הוֹד וְהָדָר לְפָנָיו עֹז וְתִפְאֶרֶת בְּמִקְדָּשׁוֹ:ז הָבוּ לַיי מִשְׁפְּחוֹת עַמִּים הָבוּ לַיי כָּבוֹד וָעֹז:ח הָבוּ לַיי כְּבוֹד שְׁמוֹ שְׂאוּ מִנְחָה וּבֹאוּ לְחַצְרוֹתָיו:ט הִשְׁתַּחֲווּ לַיי בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ חִילוּ מִפָּנָיו כָּל הָאָרֶץ:י אִמְרוּ בַגּוֹיִם יי מָלָךְ אַף תִּכּוֹן תֵּבֵל בַּל תִּמּוֹט יָדִין עַמִּים בְּמֵישָׁרִים:יא יִשְׂמְחוּ הַשָּׁמַיִם וְתָגֵל הָאָרֶץ יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ:יב יַעֲלֹז שָׂדַי וְכָל אֲשֶׁר בּוֹ אָז יְרַנְּנוּ כָּל עֲצֵי יָעַר:יג לִפְנֵי יי כִּי בָא כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בֶּאֱמוּנָתוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

צור את הרגע • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה