עיצוב פנים - כמה מקובל לקחת על עיצוב חדר ילדים?

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מישהו מתמצא במחירים של מעצבות?
אני רוצה לעשות חדר ילדים קבלתי הצעת מחיר של 1500 ש"ח - בלי לבוא לדירה
ו2000 ש"ח כשהיא מגיעה.
זה מחיר סביר?
תודה רבה מראש לעונים :)

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
סביר מאד.

ראש_יהודי

משתמש פעיל
איך היא מעצבת אם היא לא מגיעה?
ומה כולל העיצוב? גם בחירת ואחריות על ריהוט וכו'?

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ראש_יהודי;508880:
איך היא מעצבת אם היא לא מגיעה?
ומה כולל העיצוב? גם בחירת ואחריות על ריהוט וכו'?
אני אמורה למדוד את החדר ולצלם, והיא מעצבת לי ומדברת עם הנגר, (בעיקר אני צריכה אותה בשביל ניצול מקסימלי של החדר)
לא נראה לי שהיא אחראית על הריהוט אבל היא כבר מכירה נגרים ויודעת על מי אפשר לסמוך.

ראש_יהודי

משתמש פעיל
אני חושבת שלכזה דבר עדיף (אם לא חובה) שהיא תגיע לשטח,
נשמע לי לא מקצועי לעשות ע"פ תמונה... (אני לא בתחום אז יכול להיות שזה מקובל).
אם הייתי לוקחת מעצבת אז הייתי מצפה לקבל שירות מלא בלי צורך להתעסק עם זה בכלל...

בכל מקרה אני פעם ראיתי באיזה מגזין מחו"ל על ניצול מקום של חדר קטן,
הם עשו כמין במה עם מדרגות ועם גדר כדי שהילד לא יפול ועל הבמה הייתה המכתבה עם הספרים וכו'
ומתחת הבמה הייתה המיטה שיצאה החוצה בשעת השינה.
לא זוכרת במדוייק אבל משהו כזה...

מרק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ראיתי ניצול מקורי לשטח בחנות "מקוריהוט" . מיטת קומותיים שבה המדרגות משמשות כמגרות.
יפהפה פרקטי וניצול מענין של השטח.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עד כמה שידוע לי מחיר לעיצוב פנים אמור להיות כ-10%-15% ממחיר העבודה כולה - אבל הוא אמור לכלול הכל: הגעה של המעצבת למקום, בחינת החלל והצרכים, סקיצות ושרטוטים עד לשביעות רצון הלקוחות, תכנון הרהיטים והעברת שרטוטים מדוייקים לנגר, החלטות על עיצוב החדר מבחינת צבע, תאורה, טקסטיל וכו' ובסופו של התהליך עיצוב החדר עם כל הדברים שנקנו / יוצרו כדי להגיע לתוצאה הסופית הרצויה.
ישנה תוספת לפי שעות אם את מעוניינת שהמעצבת תבוא עימך לרכישת האביזרים, משהו כמו 250-300 ש"ח לשעה.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י מרק;509023:
ראיתי ניצול מקורי לשטח בחנות "מקוריהוט" . מיטת קומותיים שבה המדרגות משמשות כמגרות.
יפהפה פרקטי וניצול מענין של השטח.

יש גם פתרונות כאלו לניצול חכם של החדר. החיסרון העיקרי הוא המחיר...
צפה בקובץ המצורף 82402
אפשר לראות פתרונות כאלו במגוון דגמים כאן:
http://www.milanobedding.co.il/catagory.asp?Tid=4

קבצים מצורפים

• Document2.jpg
    KB 178 · צפיות: 98

ראש_יהודי

משתמש פעיל
וואו עדן זה מדהים!
אבל המחירים עוד יותר.... החל מ 17,000 למיטה :*)

אם יש לך עוד דוגמאות לרעיונות וכו' אני אשמח לראות, כי אני גם מתעניינת עכשיו על חדר ילדים.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י ראש_יהודי;509149:
וואו עדן זה מדהים!

QUOTE]
כמה עולה חדר באזורכם למ"ר?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ראש_יהודי;509149:
וואו עדן זה מדהים!

אם יש לך עוד דוגמאות לרעיונות וכו' אני אשמח לראות, כי אני גם מתעניינת עכשיו על חדר ילדים.

כתבתי שהחיסרון העיקרי הוא המחיר...:)
(מה שכן כבר ראיתי חברות שקנו חדר ילדים מחברות כמו "ברזילי" וכדו' ב-16,000 ש"ח אז למי שמתכוון להשקיע סכומים כאלו שווה להוסיף 1,000 ש"ח ולחסוך מקום יקר).

וראש יהודי, אני יותר מאשמח לעזור ולתת רעיונות לגבי חדר הילדים שאת מתכננת - זה תחביב שמעסיק אותי מאוד ולכן אני מכירה גם כל מיני פתרונות ורעיונות שלפעמים גם מעצבי פנים מנוסים לא מעודכנים בהם... :)
את יכולה לשלוח תמונה של החדר למייל שלי ואני אתן כמה רעיונות בעז"ה.

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י eden7115;509351:
וראש יהודי, אני יותר מאשמח לעזור ולתת רעיונות לגבי חדר הילדים שאת מתכננת - זה תחביב שמעסיק אותי מאוד ולכן אני מכירה גם כל מיני פתרונות ורעיונות שלפעמים גם מעצבי פנים מנוסים לא מעודכנים בהם... :)

וואלה, אפשר גם?;)

אות ומופת

משתמש פעיל
מרשים בהחלט, אבל נראה לי שהטרחה בסידור מיטה כזאת מדי יום לא שווה את שמונה הבלטות שהיא חוסכת. הרי זה לא מקום שמתפנה עבור ריהוט או אכסון, ולשחק אפשר גם על המיטה... (שלא לדבר על מה שמתחת למיטה - עוד מיטות וארגז מצעים, שבחדר שבתמונה אין להם מקום).
בנוסף, המיטה העליונה נראית לא בטיחותית במיוחד, עם נקודת משען רק בצד אחד של הרוחב.

שמעתי פתרון יצירתי ממשפחה שהזמינה מיטה כפולה עם שתי מגירות (במקום ארגז) - אבל באורך מטר וחצי. מתאים לפחות עד גיל שמונה, וחוסך הרבה מקום.

והחיסכון האולטימטיבי במקום, זול וחינוכי: שניים במיטה! :D

צלע

משתמש רשום
בעניין מחיר המעצבת
א. לא יתכן שהיא תתכנן בלי להגיע לדירה ולראות את אופי הבית את סגנונו מתמונות א"א לתכנן אם היא אומרת ככה היא ממש לא מקצועית או לא מעונינת בעבודה
ב. מחיר לתשלום למעצבת זה 8% לתכנון מלא ללא טקסטיל וצבע רק נגרות
המחיר לחדר מלא מלא זה 10% מעלות הכל הכל

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י צלע;509591:
בעניין מחיר המעצבת
א. לא יתכן שהיא תתכנן בלי להגיע לדירה ולראות את אופי הבית את סגנונו מתמונות א"א לתכנן אם היא אומרת ככה היא ממש לא מקצועית או לא מעונינת בעבודה
ב. מחיר לתשלום למעצבת זה 8% לתכנון מלא ללא טקסטיל וצבע רק נגרות
המחיר לחדר מלא מלא זה 10% מעלות הכל הכל

היה נשמע לי הגיוני שהיא לא באה, כי החדר הוא סטנדרטי , אין לו צורה מיוחדת. וגם אני יודעת איזה סגנון אני רוצה.
דוקא היא כן מקצועית, היא גם אדריכלית ויש לה הרבה נסיון. (אני מכירה כמה שהיא עיצבה להם והיו מרוצים, אבל אליהם היא כן הגיעה הביתה).
רק רציתי לדעת אם המחיר לא מופרז.

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י eden7115;509351:

יש לך רעיון חמוד למדפים לספרים? נמאס לי מהקוביות שכולם עושים.

ראש_יהודי

משתמש פעיל
נכתב ע"י ליבי;509660:
יש לך רעיון חמוד למדפים לספרים? נמאס לי מהקוביות שכולם עושים.

בדיוק מישהו המליץ לי על הרעיון הבא מצורף בלינק (זהירות יש אשה בתמונות כשמדפדפים)

http://www.kisimkisim.com/

אני לא יודעת אם זה מתאים לכולם וזה תלוי באיזה כמות ספרים מדובר. אבל זה רעיון לא רע....

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ראש_יהודי;509679:
בדיוק מישהו המליץ לי על הרעיון הבא מצורף בלינק (זהירות יש אשה בתמונות כשמדפדפים)

http://www.kisimkisim.com/

אני לא יודעת אם זה מתאים לכולם וזה תלוי באיזה כמות ספרים מדובר. אבל זה רעיון לא רע....

יש לי נתיב, תוכלי להעלות איזו תמונה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  37  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה