התייעצות עיצוב מטבח- טיפים

שלמה שמואלי

משתמש רשום
אנו עומדים לפני תכנון מטבח עם מעצבת
היא בקשה שנכין רשימה של דברים שחשובים לנו
כמובן שישנה רשימה ענקית שלא נגמרת😀
אשמח לשמוע מבעלות ניסיון מה ההמלצות שלכן למטבח פרקטי, שישאר נקי ומסודר, נעים לעין, ובעיצוב מודרני
אשמח לשיתוף תמונות, עצות (לא דברים בנאליים כמו מדיח כלום)
המטבח שלי בעקרון הוא צר וארוך (4.6/ 3.3)
תכתבו לי בבקשה
תודות!

פירי

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לחשוב על מקום לכל פרט
פח אשפה, מטאטא ויעה, מגבת וכו'
וגם הדברים הרגילים שהגובה של המדפים יהיו תואמים לגובה של המוצרים (שמן, חומרי ניקוי..)

ששונית

משתמש מקצוען
עד שהילד יגלה את הברז ויציף את המטבח (בטעות... בטעות...)
ממתי הילד שלך שוכן על הכיריים?
ראיתי את הרעיון הזה אצל חברה שלי שהיא אמא לשבט של בנים מופרעים ומעולם לא עלה בדעתם כזה רעיון
קל יותר לקחת את הטוש באמבטיה ולהציף את הבית בטעות בטעות

MoriyaK

עיצוב ואדריכלות פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
המעצבת הביאה לכם שאלון עם שאלות שיכונו אותכם?
אם לא אוכל לשלוח בפרטי

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מקום נגיש לשקיות אשפה/סנדוויץ/הקפאה, מתקן לנילון לשולחן, מקום טוב לפח כמובן, שימו לב למקום מספיק למיקסר, מעבד מזון, מיניקיטשן וכו' (אני נתקעתי עם ארון קטן מדי כשרציתי לקנות מיקסר דאבו)
כמה שיותר חלוקה פנימית במגירות, אנחנו עשינו חלוקה של מגירה אחת לחד פעמי ממש טבלה לצלחות גדולן קטן כוסות קר וחם, 4 סוגי סכום, מרקיות, קשים. מגירה נוספת מחלוקת ל3 תאים מקום לכפפות, ניר אפיה, מפיות, ובצד לארוכים- ניר כסף, ניר סופג וכו'

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לשבת מול ארונות המטבח שלכם עם דף ועט ,לפתוח ארון ארון ומגירה מגירה ולרשום מה מכיל/מכילה כל ארון וכל מגירה. לדוגמא: ארון 1- קפה, סוכר ארון 2- צלחות בשרי מגירה 1-שקיות נילון .וכך הלאה.
כל משפחה יש לה את צורת האחסון שלה וזה יעזור למעצבת להבין את ההתנהלות שלכם במטבח.
בנוסף תכתבו למעצבת כל מה שמעצבן ומפריע לכם במטבח היום.
בהצלחה, ותתחדשו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה