כללי עיצוב מודעה לגרפיקאית

• פותח הנושא tzk
  • פורסם בתאריך

tzk

משתמש רשום
עיצוב גרפי
ערב טוב
אני רוצה לפרסם בעלון מקומי מודעה לא גדולה על שירותי גרפיקה.
מה שאעסוק בו זה בעיקר קטלוגים, מצגות אינטראקטיביות באינדזיין (למוסדות וכאלה), עיצוב אלבומים, עיצוב לפרוייקט מגמת מחשבים וכאלה... מעדיפה לא מיתוג, ולא עיצוב אתרים.

איך לפרסם את זה במודעה קטנה מבחינת עיצוב?
אני לא רוצה לדחוס.
וגם מבחינת צבעים- איזה צבע מתקבל טוב במקומונים הפשוטים?

בנוסף אני חושבת לתת שיעורי עזר בגרפיקה לתלמידות. האם להכניס את זה באותה מודעה?

אסתי 052714

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לגבי שעורי עזר - עדיף לקחת מודעה קטנה תלוי בתקציב בגודל שמינית או חצי שמינית

לגבי שירותי גרפיקה הייתי מציעה לך לקחת פרסום לארבע פעמים רצוף וגל שבוע לשנות כלומר את אותו גריד כמובן ופעם אחת לשים בכותרת קטלוגים ולתת פירוט קטנטן ובפרטים למטה תכתבי מה עוד את עושה,
אח"כ אלבומים וכו'...

מקוה שהסברתי את עצמי ברור
יש לי דוגמא אם תרצי, תשלחי לי באישי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה