כללי עיצוב מדהים בציבור החרדי | דירה נאה

הסתר_פנים

משתמש פעיל
עכשיו רק יצא לי להתעמק בשרשור ההזוי הזה.

ו..האמת...ראיתי את העבודה המקסימה, אבל עם כל ה"עליהום" שנעשה פה, אני פוחדת להגיד מילה טובה (ויש לי הרבה מילים טובות) שמא יאשימו אותי בחטא הקדום, בעוון הבלתי נסלח של יחצ"נות.

תותים

משתמש רשום
הייתי מת שבתיק העבודות שלי יהיה מגזין כזה.

ביקורת אהין ביקורת האער (סליחה...) תמיד אפשר לשפר ולהתעלות, אבל תודו שהייתם רוצים להיות חתומים על העיצוב הזה.

והאמת, אני פוחד להעלות עבודות שלי :eek:
ועוד מה שעשו לאיש קטן בפורום השכן, חבר'ה תרגעו, עוד יגידו שזה קנאה. או ש..

חוצ ניק

משתמש צעיר
נכתב ע"י הסתר_פנים;233185:
עכשיו רק יצא לי להתעמק בשרשור ההזוי הזה.
נכתב ע"י הסתר_פנים;233185:
ו..האמת...ראיתי את העבודה המקסימה, אבל עם כל ה"עליהום" שנעשה פה, אני פוחדת להגיד מילה טובה (ויש לי הרבה מילים טובות) שמא יאשימו אותי בחטא הקדום, בעוון הבלתי נסלח של יחצ"נות.

הסתר, בשבילך (ולא רק בשבילך) פתחתי אשכול ייעודי (חרדי) ואם תגיבי שם בצורה חכמה אף אחד לא יאשים אותך בחטא הקדום ובעוון הבלתי נסלח.

לינק: http://www.prog.co.il/showthread.php?p=233195#post233195

בהצלחה.

נכתב ע"י מאירק'ה;233196:
ועוד מה שעשו לאיש קטן בפורום השכן, חבר'ה תרגעו, עוד יגידו שזה קנאה. או ש..

מאירק'ה, לא הביישן למד. תעלה עבודות שלך ובטוחני שיהיה גם מי שיפרגן. (אם אין תקרא לי, אני ילחץ על 'תודה').
ואיש קטן העלה לפורום השכן כדי לקבל ביקורת נוקבת כמו שרק שם יודעים לתת כשמדובר בקמפיין בסדר גודל הזה. והוא מרוצה מהביקורת שם עד הגג. תשאל אותו.
בהצלחה גם לך.

st28

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא נעשה כאן שום "עליהום" ולא לינץ...

הדיון קצת הוסט מהקשרו,
אפשר לקרוא גם את המחמאות בין השורות-
עצם זה שהשוו את המגזין לשאר המגזינים-
זו כבר מחמאה גדולה...

שבת שלום.
והתנצלות קטנה מכל אלה שהעליתי את חמתם :)

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
שבת שלום ומבורך
עפרה שמעוני, מגזין דירה נאה, דירה נאה, מגזין עיצוב ובנייה, מגזין עיצוב ובניה, עובדה, פרסומאית עפרה שמעוני, מגזין חרדי, עיצוב ובניה, עפרה דירה נאה.
http://www.diranaah.prog.co.il/DiraNaa.html

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ונתנו10;233180:
למי שלא הבין נכון:
אין ספק שמי שהפיק את העיתון (שגם נמצא בינינו בפרוג) רוצה לשמוע כמה שיותר ביקורת בונה.
אדרבא. רק ככה המגזין יצליח להבא.

הרשל'ה, דוקא בגלל שאני מעריך אותך, ומכיר את העבודות המקצועיות שלך, הייתי מצפה ממך לביקורת בונה. הדבר שכל מעצב כה זקוק לו הוא ביקורת בונה, ואני מקבל את זה ברוח טובה ולומד מהם להבא.
ההודעות הראשונות שנמחקו לך (לא ע"י) היו בסגנון "ליחצנות יש פורום אחר". אולי זה מה שנקרא אצלך ביקורת בונה, ואז כנראה אני חייב לעבור קורס נוסף בהבנת הנקרא.

מחקתי לך הודעה אחת, (וואהו, ועוד וואהו, ועוד וואו וזהו. והייתי מוחק את זה לכל אחד אחר שהיה כותב בסגנון פוגעני כזה. כנראה שגם זה ביקורת בונה בעיניך).

יש וועדה לערעורים על מחיקות.
:)

שבוע טוב.
קראתי, הרהרתי, ראיתי, (ואולי גם) הבנתי...
הבנת הנקרא. בהחלט: הבנת הנקרא מסתבר היא עניין די סלקטיבי, שאינו תלוי רק במשמעותה הלוגית של המילה הנכתבת - אלא יותר מזאת בפרשנות הפרטית של הקורא. (מכיר את הסיפור על "אבא שלח לי כסף"..?). עיון מחודש בהודעות הראשונות באשכול ובמקהלה המתוזמרת-מתוזמנת (ח"ו) של מחמאות, הביא אותי להגיב בנוסח "יח"צנות בפורום השכן". כבעל מקצוע שעיסוקו בתחום האסטרטגיה השיווקית, אני נחשף מדי יום ללקוחות הגורמים נזק חמור לעצמם בפרסום "מידע שיווקי" בצורת כתבה לגיטימית בעתון (שאותה קיבלו כבונוס על מודעת צבע שפירסמו בעמ' הקודם..). המסווה הדקיק בד"כ לא מחזיק מעמד, וכל ילד מבין את ההקשר הפתאטי. זו היא ביקורת בונה. כן. בהחלט, גם כמעצב גראפי, גם כצרכן חושב ומנתח, וגם כקורא פוטנציאלי, ניגשתי אל הלינק עם מטען מובנה של דחיה. כל זאת למה? הלא טרם ראיתי את המגזין?.. התשובה תמונה בהודעות הפתיחה (לאשכול) עליהן דיברתי. אין לי הרבה זמן "לבקר", זה קורה לי כבדרך אגב - כמו לרוב האנשים, והמושכל הריגשי הראשון הוא "הנה מנסים למכור לי (בכח?) משהו".
אני חוזר וטוען: זהו "שירות דוב" למוצר (שהוא כשלעצמו אסתטי ומרשים, ניתן לומר) - עם הודעות מחמיאות כאלה - מי צריך שונאים...

ואסיים בעיצה טובה שאני נוהג להעניק ללקוחותיי: "אם תדפקו את הלקוח שלכם - שום פרסומת לא תעזור". גם כאן, אל תִשחקו את האמינות שלכם עצמכם - זה הנכס היחיד האמיתי שיש לכם ביד.

שבוע טוב, ובקשת מחילה אמיתית אם מישהו נפגע.

משה יאקאב

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
יפה, יפה מאוד. יוקרתי ומכובד.
עושה רושם מיקצועי, זה בטוח שמי שעשה את זה יש לו עתיד כבר מכאן ועכשיו.

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אולי אני היחיד שחושב כאן כך, אבל מדובר בפורמט מרהיב עין שמתחרה בהצלחה רבה בכל המגזינים המושקעים במגזר הכללי.

בכלל, הרמה הרדודה שאפיינה את גליונות העיצוב החרדיים הקודמים, שהיו מלאים בכתבות פרסומיות בגרוש, פינתה את מקומה לגליון מושקע ובעל תוכן יחסי שקבע רף חדש בתחום.

זה שאחת המנהלות כאן יח"צנה, בכוונה או שלא, את הגליון - לא מצדיקה השתלחות כזו במפיקה, הנמנית על חברי הפורום וקוראת את הנכתב.

נ.ב.
למרות שאינני יחצ"ן של אף אחד, אשמח לקבל תשלום על תגובה זו... :)

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הרשל'ה ממש צודק.

אם היו מביאים את הלינק בלי כל ההקדמה - זה היה קוצר הרבה יותר תשבוחות. כשכותבים לי על משהו שהוא מיוחד במינו אני מצפה לגדולות ונצורות.

חוץ מזה - עברתי על התגובות הפחות מתלהבות שנכתבו, וגיליתי המון מחמאות, וכמה דברי ביקורת קטנים/ לא רלוונטיים.

הייתה פה ציפיה מסויימת לפרגון גורף ואמירת כן רבתי, אני חושבת שמישהו התאכזב.
אישית רק אמרתי את דעתי הכנה, לא התכוונתי לפגוע או לאכזב אף אחד פה, ואני חוזרת על דברי שהעיצוב אכן ברמה מאוד גבוהה.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
ביקורת בונה על היח"צ שמענו.
יש גם ביקורת בונה על העיצוב והתוכן?
:)

עפרה שמעוני, מגזין דירה נאה, דירה נאה, מגזין עיצוב ובנייה, מגזין עיצוב ובניה, עובדה, פרסומאית עפרה שמעוני, מגזין חרדי, עיצוב ובניה, עפרה דירה נאה.
http://www.diranaah.prog.co.il/DiraNaa.html

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עכשיו אתה מתחיל לדבר... :)

מאיר14

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אמנם, דעתי כבר אמורה כאן בענין, בתוספת התנצלות.

אך למען האיזון השכלי והרגשי ולמען הסדר הטוב, עדיף שנעבור לאשכול הסמוך שפתח ידידנו חוצניק, ולא נגרום כאן לעומס רגשות וכו'.

בתקוה להבנה :):):)

איש קטן

משתמש צעיר
מאירקה

אני מודה ומתוודה שיש ביקורות שקשה מאד לעכל, בפרט את הגישה הקטלנית והמתנשאת. אבל אם היית שואל אותי עכשיו אם מלכתחילה הייתי נכנס לזה? כנראה שכן. כי בסופו של דבר גם לביקורת כזאת יש כוח להביא לידי שיפור בהווה ובעתיד.

ברור שצריכים לגייס כוחות נפש על-טבעיים לעבור את המילים הקשות של אנשים מסויימים שחושבים שאיש קטן כמוני אין לו מה לחפש במסדרונות הפרסום העיצוב והמשתמע מהם.

קטן קטן, טרנטה, אבל לפניך.

בלי קביעה זו אין לך שום סיכוי לשרוד חלק מהביקורות.

מאיר14

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
איש קטן

מי כמוך בעל נסיון...

אמנם, גם על גבי "חרשו חורשים", במשך שנות עבודתי כמעמד וכמוציא לאור. אך אדרבה, זה רק החכים אותי להבא, כיצד להערך מבעוד מועד וכו' וכו'.

אבל דע לך! שהחברה כאן, כולם מקסימים ואוהבים לעזור. ואף אם יש כאלו מבינינו (כמוני - לפעמים), ש"שלא במתכוין" מתפקשש להם איזה עוקץ עם מתן התגובה, גם זו לטובה - נגד עין הרע. :):):)

שיהיה לך לילה טוב, ונפגש מחר אי"ה באשכול הסמוך....

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
בלבלתם את העולם...
העלו לינק של מגזין "דירה נאה" ונראה לי שחלק מהמגיבים חשבו מראש שמדובר במגזין Fine & Style ולא טרחו לפתוח את הלינק (האמת שגם אני בהתחלה חשבתי שמדובר בו...).
אז אחרי עיון במגזין, יש לי רק להגיד בהצלחה גדולה למי שעומד מאחורי הפרוייקט הזה, וגם לגרפיקאית שעבודתה ניכרת ויצא תחת ידה מגזין שהיא יכולה להתהדר בו.
אומנם תמיד אפשר למצוא דברים לשיפור (ועוד במיוחד עם "עיני הגרפיקאים" של כולנו...) אבל בגדול - העיצוב נקי, עכשווי ומרשים.
(אם בכל זאת נהיה קטנוניים - אז בחלק מהעמודים התמונות ממש צמודות לטקסט וזה לא מתחבר כשכל המגזין כל כך אוורירי ומרווח...)
המון בהצלחה!

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י eden7115;233396:
ועוד במיוחד עם "עיני הגרפיקאים" של כולנו...
את זה בדיוק רוצים לשמוע.
אדרבא. רוצים לשמוע ולהחכים.

eshkolit

משתמש רשום
תכל'ס איפוא אפשר לראות את העיתון בעינים כיצד מקבלים אותו משהו יודע כתובת בשביל לתת מחמאות ובקורת לכזה דבר צריך לראות בידים ובעינים אז משהו יודע לאן פונים?

ורד

משתמש מקצוען
טוב, אתם כל כך מבקשים הערות
אז ניתן...

באופן כללי המגזין נעים
חלק נקי ויפה
אבל יש מה לשפר לפעם הבאה
1. רוב העימוד מעודן ולכן מאוד מפריע החיצים של עמוד הבא - מגושמים מידי
2. כנל המספרים בעמוד תוכן הענינים
3. חסר מירווח בין פיסקאות
אם נסתכל על עמודי תוכן בצורת כתמים נראה כתם אחד גדול - טורים ארוכים ללא אויר לנשימה
4. גם התמונות הנלוות למלל יפות מאוד ומוסיפות טעם אבל הן קרובות מידי,
ושוב מה שחסר הוא החלק הלבן והריק שנותן נוחות זרימה ועדינות
5. את רוב העבודה עושות הפרסומות, הן מושקעות, יפות וכמעט כל עמוד מושך להתעמק בו. ההשקעה ניכרת. (יש כמה שאפשר לשפר אבל הרוב קובע)
6. לא אהבתי את המיקום של המיספור - העיגול מיותר (מאיפה הוא הגיע בכלל, הכל כל כך ישר...)
7. לגבי המלל והמרווח בין מילים אין לי היכולת לראות במסך,
אני מצפה לקבל את החוברת, כתוב לי שאני בתוך רשימת התפוצה:) נו, אז מתי זה בבתים ??

איחולי הצלחה למשקיעים

תותים

משתמש רשום
נכתב ע"י איש קטן;233350:
מאירקה

אני מודה ומתוודה שיש ביקורות שקשה מאד לעכל, בפרט את הגישה הקטלנית והמתנשאת. אבל אם היית שואל אותי עכשיו אם מלכתחילה הייתי נכנס לזה? כנראה שכן. כי בסופו של דבר גם לביקורת כזאת יש כוח להביא לידי שיפור בהווה ובעתיד.

ברור שצריכים לגייס כוחות נפש על-טבעיים לעבור את המילים הקשות של אנשים מסויימים שחושבים שאיש קטן כמוני אין לו מה לחפש במסדרונות הפרסום העיצוב והמשתמע מהם.

קטן קטן, טרנטה, אבל לפניך.

בלי קביעה זו אין לך שום סיכוי לשרוד חלק מהביקורות.

אוי איש איש, מה יהיה איתך?

אתה בסדר גמור, ואם מישהו מגיב ומבקר בצורה זו או אחרת הוא כמובן אינו מדבר עליך אישית.

תאמין לי, עדיף היה לך לסגור קצוות עם הרשל'ה בארבע עיניים הקמפיין היה מושלם הן במיתוגו והן בקישור הטיזרים.

מה שקורה כאן, כ"כ הרבה 'כיווני חקירה' שקמפיין בסדר גודל כזה הולך לאיבוד. במקרה שלך עדיף לשבת ב'משרד' ולנסות כיוונים נוספים.

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
(מותר להגיד?)

מאוד מאוד נהניתי מהעיצוב המושקע! אמנם יש דברים די דומים בציבור הכללי, אבל בציבור שלנו עוד לא היה דבר כזה ברמה כה גבוהה. אמנם יש הערות וביקורת בונה, את זה כבר כתבו לפני.

היינו שמחים לראות עוד מגזינים ברמה שכזו בציבור שלנו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה