כללי עיצוב מדהים בציבור החרדי | דירה נאה

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוהב ישראל: נראה לי שהכוונה היא, מכיוון שלא ראינו עיצובים כאלה במחוזותינו בשנים האחרונות, ואם לא רואים משמע שאין (כי קשה לי להאמין, שיש שמעצבים כאלה עבודות ומדפיסים עותק אחד בשביל עצמם) ולכן מתלהבים.
ברור לגמרי, שאם תשווה את זה למגזינים של הציבור החילוני והעולמי, זה לא יהיה מהמיוחדים שם, זה סטנדרט לגמרי.
אבל לגבי הציבור שלנו, זה מאוד חדשני ומיוחד, ואני מאמין שגם אתה תסכים עם זה.

וד"א סתם הערה אני מאמין שגם בעיתון משפחה, אתה תוכל לראות פשלות, אבל הקו הכללי די טוב, כך לפחות לענ"ד.

mashi9879

משתמש רשום
בס"ד

שלום רב
אני כאדם קרוב שמכירה את המגזין חושבת שהמגזיןו אכן מקצועי מבחינת עיצוב ועימוד אבל מבחינת תוכן אני יכולה להגיד שהמגזין הזה מבייש את ציבור שומרי המצוות ומתביישת להגיד שזה "מגזין חרדי" באמת מבחינת עיצובית הוא מתיימר להיות כמו כל המגזינים הכללים כמו בנין ודיור וכ'ו
ואפילו מצליח להגיע לשם.אבל מבחינת תוכן ה' ישמרינו!!

אני מדברת על המגזין פיין אנד סטייל..(נראה לי שזה המגזין היחיד שמעצב לציבור החרדי)

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
מגזין מדהים.
ירזיס, גם אני מסכים איתך על הפרסומות האלו.
כשאני רואה פרסומת של רגבה, סקריניו, וכאלו, חברות שלא יצא לי אף פעם לראות את הפרסומות שלהם,
זה מעורר בי השראה ונותן המון חשק ללכת על זה.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם ל(עניות דעתי הצולעת) המגזין אכן מעוצב היטב אבל "לא נפלתי מהכיסא". מאוד דומה למגזינים דומים שלא ממחוזותינו.
בפרט אחרי ההקדמה של ירזיס, ציפיתי למשהו מהמםםםםם אין אין עליו (כמו שאומר הרב גוילם)

בקיצור - עיצוב יפה מאוד, בהחלט עבודה יפה ונקיה, ברמה גבוהה.
חדשני וייחודי - לא.

orli_dimri

משתמש פעיל
תגובה

בוקר טוב.
אני חושבת שזה לגמרי לא "פזילה" לכיוון
המגזינים החילוניים.
גם לציבור החרדי מגיע עיתונים איכותיים, מעוצבים ובעלי רמה
ולדעתי זה ממש לא סותר.

גם בתחום הגרפיקה הציבור החרדי "פוזל" מדי פעם לקו העיצוב "הכללי".
אני לא רואה בזה חסרון. (כמובן אם זה לא נוגד את כללי הדת)
לפי עניות דעתי אני חושבת שרמת העיצוב בציבור החרדי השתדרגה המון בזכות "שהגדילו ראש" ולא נשארו מקובעים ב-4 אמותיהם.

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ונתנו - אתה מגזים...
אף אחד (כך לפחות אניחושב) לא בא שלא לפרגן.
העבודה יפה ומקצועית.

אבל התשבחות המיותרות - מיותרות.
זוהי עבודה נורמלית של עיצוב מגזינים.
לטעמי - יש הרבה הערות, חלקן אינן קשורות לעבודת הגרפיקאית והמעצבת הגרפית.
אבל בהחלט יש הערות כבדות על שילוב הפרסומות בצמוד לטקסטים באופן שלא משתלב יפה. חלק מהפרסומות ממש לא ברמה מקצועית גבוהה, יחסית למגזין זה.
ועוד הערות שהזכרתי לעיל (כן, הכתב גדול ומרוח).

אבל זה ממש לא קשור לפרגון או חוסר פרגון.

מאיר14

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אני אישית, אוהב לפרגן - כידוע, והוא כבר בכתובים אצלכם כאן בפרוג.
אמנם, הפתגם החכם אומר - קבל את האמת ממי שאמרה...
ואם כבר מדברים על מגזינים, עיני ראתה הרבה... . ומי שלא ראה כאן שום חיקוי, יסלח לי על העדפתי את שתיקתי בזה מלהגיב...

אך אם איכזבתי מישהו בתגובתי, לא היה זה כוונתי, ואיתו הסליחה.

ירושלמי

משתמש צעיר
החוברת איכשהוא יפה, ואם מתעקשים אז אפילו יפה מאוד.
אבל האשכול לא יפה, מתחיל בתגובתה של המנהלת המסורה על ה-ה-פ-ת-ע-ה שמצפה בלחיצה על הקישור, וממשיך בכתב ההגנה בהמשך.

אין לי ספק שאם החוברת היתה עולה ללא הקדמה היא היתה גורפת מחמאות רבות פי כמה.

אין מה לעשות, אנשים לא אוהבים להרגיש טפשים.

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
המגזין מאד יפה בעיני מה שמאד מקצועי שם זה הצילומים ולא בכל המקומות הגרפיקה מחמיאה להם אבל בס"כ הפקה מצוינת!

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הרשל'ה גם למקצוענים מותר לאבד קצת את הצפון, ביחוד לאחר פורים...:)

משולש

משתמש צעיר
ההפקה - יפה. הרעיון?
תגידו, למי בציבור שלנו יש כסף בשביל לבזבז אותו על עיצובים וכו'? למה לא הגיע הזמן שנחזור לצורה שחיו פעם (כן, עם החול על הרצפה שחודש וטואטא לכבוד שבת) ונפסיק להשקיע את הכסף במה שמשקיע אותו העולם המערבי?
תשלמו למחנכים טובים, תשקיעו כסף בפיתוח רוחני ויצירתי של הילדים שלכם במקום להשקיע את הראש במגזינים יוקרתיים יותר או פחות. אף אחד חוץ ממני לא מתפלץ בראותו את ההדרדרות הנוראה של הנוער שלנו?????

סליחה מראש מפותח האשכול על ההסטה.

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכון מאוד.
ורק על נושא זה, שווה לפתוח אשכול חדש.

mashi9879

משתמש רשום
בס"ד
ונתנו זאת בדיוק הייתה הנקודה שלי לאור דבריו של משולש ולא ח"ו להגיד לשון הרע..

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י הרשל'ה;233140:
אדון ונתנו, עם כל הכבוד הרב שאני רוחש לך, וביחוד לרוח הנתינה הנדירה שלך - כאן זה פורום מקצועי, לא גן של ילדים מתלהבים.

על אף שגם זה קורה כאן לפעמים...
למה לחשוב על התלהבותא דגן ילדים
למה לא לחשוב על רוח דיחצנותא שבנשמה שלו גם אם לא התמנה לזה, [או שכן ]או סתם פרגון לחבר...

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
תנאי הדור לא מתאימים. משולש וn eli, אתם תסכימו להוציא את המודרניזציה מבתיכם? להוציא מקררים ופריזרים, לחזור לבלוקי הקרח, תנורי הנפט המעשנים (אם בכלל), חוסר מזגנים בקיץ, לאפות אוכל במאפהי שכונתית, וכוכוכו'?

אמנם לא צריך להגרר לכל גחמת מעצב, אבל אסור לשכוח שגם התנאים השתנו מלפני חמישים שנה!

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חושב שההפקה יפה מאד. העיצוב מוצלח ומיוחד.

לעצם הענין.
אני חושב שמותר וראוי וצריך לכתוב ביקורת בונה (אפילו שזה יצא להדפסה). אבל צריך לזכור, שבמגזין הזה מושקע שעות רבות רבות של עמל מחשבה, שעות מטורפות, וכו'. לכן היה מן הראוי, לכתוב דבר ראשון את הדברים היפים שביצירה (ויש הרבה) ואח"כ להתייחס ספציפית לביקורת.

שבת שלום חיים.

נ.ב. תזכורת: http://www.prog.co.il/showthread.php?t=6482

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י א-ירושלמית;233162:
תנאי הדור לא מתאימים. משולש וn eli, אתם תסכימו להוציא את המודרניזציה מבתיכם? להוציא מקררים ופריזרים, לחזור לבלוקי הקרח, תנורי הנפט המעשנים (אם בכלל), חוסר מזגנים בקיץ, לאפות אוכל במאפהי שכונתית, וכוכוכו'?

אמנם לא צריך להגרר לכל גחמת מעצב, אבל אסור לשכוח שגם התנאים השתנו מלפני חמישים שנה!

מה חשבת, אני כבר ממזמן עברתי חזרה לבלוקי קרח (בכוס קולה מוגז)
וגם לתנור עברתי מזמן (להכין דג מושט, עם קצת צי'יפס בצד)
אני הולך לאכול במאפיה השכונתית - (בורקס גבינה, תפו"א ושאר קישקושים):)

ועכשיו קצת רצינות..
לגבי הנושא שלנו בתור חרדים, אנו יותר מידי מתחדשים כפי העולם החילוני אומנם במעטה של כשרות וכו'...
פעם לא לפני המון זמן, עוד הייתה יוצאת פרסומת רגילה ופשוטה ועדיין הייתה מוכרת כמו קמפיין של היום.
לצערינו השתנינו קצת הרבה, העתקנו המון מהעולם החילוני...
היום בשביל למכור צריך להשתגע... בכדי לבלוט בעיתון צריך להתחרפן...
אחרת זה לא יעשה את העבודה, ולמה, כי הרגלנו והתרגלנו לעשות כמוהם... ולך תנסה להחזיר את הגלגל.
זה שאני עושה מזה כסף, זה עדיין לא אומר שכל העניין הזה עצוב. איך שהצליחו להכניס לנו את כל החדשנות (ולא, לא על מקררים, ומכונות כביסה אני מדבר) הזו חזק חזק לראש.

הסתר_פנים

משתמש פעיל
neli

זהירות שלא תכרות את הענף שעליו אתה יושב!

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
למי שלא הבין נכון:
אין ספק שמי שהפיק את העיתון (שגם נמצא בינינו בפרוג) רוצה לשמוע כמה שיותר ביקורת בונה.
אדרבא. רק ככה המגזין יצליח להבא.

נכתב ע"י הרשל'ה;233140:
מהמם. מדהים. וואהו.

ועכשיו, אחרי שהנושא סוף סוף נפתח לדיון, תואיל אדון מנהל להחזיר את התגובות הענייניות שלי?..
הרשל'ה, דוקא בגלל שאני מעריך אותך, ומכיר את העבודות המקצועיות שלך, הייתי מצפה ממך לביקורת בונה. הדבר שכל מעצב כה זקוק לו הוא ביקורת בונה, ואני מקבל את זה ברוח טובה ולומד מהם להבא.
ההודעות הראשונות שנמחקו לך (לא ע"י) היו בסגנון "ליחצנות יש פורום אחר". אולי זה מה שנקרא אצלך ביקורת בונה, ואז כנראה אני חייב לעבור קורס נוסף בהבנת הנקרא.

מחקתי לך הודעה אחת, (וואהו, ועוד וואהו, ועוד וואו וזהו. והייתי מוחק את זה לכל אחד אחר שהיה כותב בסגנון פוגעני כזה. כנראה שגם זה ביקורת בונה בעיניך).

יש וועדה לערעורים על מחיקות.
:)

עפרה שמעוני, מגזין דירה נאה, דירה נאה, מגזין עיצוב ובנייה, מגזין עיצוב ובניה, עובדה, פרסומאית עפרה שמעוני, מגזין חרדי, עיצוב ובניה, עפרה דירה נאה.
http://www.diranaah.prog.co.il/DiraNaa.html

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה