שיתוף חופשי עטיפות ספרים ומחברות---

יצירות לשימוש חופשי

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
עוד בסדרת הבנים, מחברות וספרים
6.png
5.png
4.png
3.png
2.png
1.png

yoyo mor

משתמש פעיל
האם יש מישהי שהדפיסה במודיעין עילית, ויכולה לכתוב כמה עלה לה? תודה!

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
האם יש מישהי שהדפיסה במודיעין עילית, ויכולה לכתוב כמה עלה לה? תודה!
יש את ילו פרינט שעושים מחיר טוב מכמות מסויימת.
אני מחפשת להצטרף עם משהי להדפיס שם.

נערך לאחרונה ב:

תלת ממדית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בלתק
הבת שלי הביאה מהקיטנה כרטיס מתוק עם "ציפי-פיצי המדוברת וסבתה שתחיה
ניסיתי ליצור ממנה עטיפה
אבל אחרי כל התיאור הארוך.. נטפרי חסמו את התוצאה
מישהי יכולה לנסות את התאור הזה?
מעניין אותי
A 6-year-old girl with a fair face, light brown hair, scattered short, green eyes, a small nose and mouth, a white button-down shirt, a sarafan with burgundy straps, long brown socks, brown shoes with laces Standing next to her is an elderly woman with a white handkerchief with red flowers on her head. Wrinkles on her forehead. Large glasses. A white silk scarf around her neck. On the dress, an open burgundy cardigan, a watch on the hand, holding a small old-fashioned light brown bag, brown socks and brown shoes Hashiya and the girl are standing on a path paved with street stones and on both sides of the path colorful flowers behind them in the background a variety of trees above a sky with clouds

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איזו עטיפה בחרתם?
לבן? לבת? כתה?
אנחנו עושים לבד בליאונרדו.
אבל זה לא משנה, לפי מה שהבנתי העיקר שיהיה כמות מסויימת של A4 וכמות מסויימת של a5.
זה לא מכריח אותנו לאותה עטיפה.
אני לא יודעת לפרטי פרטים, אך שמעתי כך מכמה לקוחות שלהם.
אני עצמי לא גרה במודיעין עילית, אך לא מצאתי באזור שלנו בית דפוס במחיר ובאיכות שמתאימה לנו.

הני כגנס

משתמש מקצוען
יש לכם כתובת מייל שלהם?
שאבדוק מולם מחיר וכו'
בד"כ כמות גדולה מתכוונים לאותו הקובץ

הדס גרשון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יוצרי ai
בלתק
ניסיתי ליצור ממנה עטיפה
מעניין אותי
A 6-year-old girl with a fair face, light brown hair, scattered short, green eyes, a small nose and mouth, a white button-down shirt, a sarafan with burgundy straps, long brown socks, brown shoes with laces Standing next to her is an elderly woman with a white handkerchief with red flowers on her head. Wrinkles on her forehead. Large glasses. A white silk scarf around her neck. On the dress, an open burgundy cardigan, a watch on the hand, holding a small old-fashioned light brown bag, brown socks and brown shoes Hashiya and the girl are standing on a path paved with street stones and on both sides of the path colorful flowers behind them in the background a variety of trees above a sky with clouds
Designer (18).jpeg
Designer (23).jpeg
Designer (24).jpeg

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
בלתק
ניסיתי ליצור ממנה עטיפה
מעניין אותי
ברגע שזה ילדה בת 6, נטפרי יחסמו. תנסי ילדה בת כמעט 3
כנ"ל אישה מבוגרת
חוצמיזה שהתרגום לא מספיק מדוייק.

אוריתצור

משתמש צעיר
עטיפה עם ילדת בית ספר

קבצים מצורפים

• Default_Right_side_squares_with_a_space_each_square_in_shades_0.jpg
    Default_Right_side_squares_with_a_space_each_square_in_shades_0.jpg
    KB 519 · צפיות: 59

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה