מלון עזרו לי להפתיע את אשתי..

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לפי מה שכתבו פה ובמקומות אחרים, עיקר התחרות ברמה הגבוהה זה גלי צאנז מול לביא, מה עדיף מבין שניהם?
(ביחס לפערים בין המלונות עצמם ולא פערים שלא קשורים ישירות למלון, כמו ים לדוג')

גימפעל

משתמש מקצוען
לפי מה שכתבו פה ובמקומות אחרים, עיקר התחרות ברמה הגבוהה זה גלי צאנז מול לביא, מה עדיף מבין שניהם?
(ביחס לפערים בין המלונות עצמם ולא פערים שלא קשורים ישירות למלון, כמו ים לדוג')
הפרש שמיים וארץ בין הכשרויות בשתי מלונות אלו.

שזמה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא נכון.
יש להם בשרי רובין אאל״ט.
טעות
בלביא רמת הכשרות נמוכה, הם מביאים בשר רבנות מהדרין ולא מביאים בהכרח רובין וכד'

מתוך האתר שלהם:
מוצרי הבשר הם מבשר מיובא חלק למהדרין בהכשר של הרבנות הראשית לישראל עפ"י חומרת מרן הבית יוסף.

שוס

משתמש רשום
מלון לי טוב הוא הקומה העליונה של מלון ביכורים ליולדות.
מי שהיה בביכורים יודע איך זה.
לי אישית בתור מלון זה פחות נחמד מרגיש לי מידי עירוני. וגם עד כמה שידוע לי
מי שרוצה את החדר אוכל העד"ח יורד לחדר אוכל של היולדות...

שזמה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הייתי בחודש שבט השנה במלון לביא, וביררתי לפני זה דרך המייל,
וכתבו לי שכל הבשרים והעופות בכשרות של הרב רובין.

נ.ב. צריך כל פעם לברר לפני ההזמנה, לגבי הכשרות.
אולי זה היה דרך משהו מאורגן, בכל אופן ככה הם כותבים באתר שלהם:
  • מוצרי הבשר הם מבשר מיובא חלק למהדרין בהכשר של הרבנות הראשית לישראל עפ"י חומרת מרן הבית יוסף.
  • עפ"י תיאום מראש, ניתן לקבל מוצרי עוף ובשר בהכשר של הרב רובין. )לעיתים עקב שיקולי זמינות, המלון מגיש לפי שיקול דעתו בשרים ועופות בהכשר הרב לנדאו או עדה חרדית(.
לא יודע כמה אפשר לברר מראש מה יהיה בדיוק בשבת שתגיעו, וכמה באמת לסמוך על מה שהם אומרים כשמבחינת המדיניות שלהם אין שום בעיה להביא רבנות.

משתדרגת

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לא יודע כמה אפשר לברר מראש מה יהיה בדיוק בשבת שתגיעו, וכמה באמת לסמוך על מה שהם אומרים כשמבחינת המדיניות שלהם אין שום בעיה להביא רבנות.
יש שם משגיח, ותמיד אפשר לברר מולו.
לא צריך להפריח סתם חששות באוויר.
ולכאורה האתר שלהם לא מעודכן.

שזמה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש שם משגיח, ותמיד אפשר לברר מולו.
לא צריך להפריח סתם חששות באוויר.
ולכאורה האתר שלהם לא מעודכן.
המשגיח אומר משהו אחר ממה שכתוב באתר?
או שדיבר ספציפית על פעם מסוימת שהיה רובין?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה