כללי עזרה-שני טקסטים בטקסט אחד.

אליקוס

משתמש רשום
שלום, יש לי אופיס 2013. משהו יודע איך אני יכול להכניס שני מסמכים במקביל. כמו בעמוד של מילון עברי-אנגלי. בעיקרון אני רוצה בצד אחד כתב בצד שני פירוש אבל אני מתלבט אולי אני רוצה שזה יהיה למעלה כתב למטה פירוש כמו בכל החומשים. אם אפשר להגיד לי איך עושים את שני האפשרויות . תודה לעוזרים:)

אליקוס

משתמש רשום
לא, אני לא ככ מבין בזה, אם זה עוזר אז יש לי את האופיס המורחב. אם יש משהו יותר נוח אשמח להמלצות...

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אם אתה לא מבין בזה עדיף שתתן את העבודה למישהו שמבין בזה
יחסוך לך זמן, כסף וכאב ראש

כדי לסדר את 2 הטקסטים ולהגיש לו את זה, עדיף שתשאל אותו איך הוא רוצה את זה, האם בהערות שוליים, הערות סיום, טבלה או באופן אחר

אליקוס

משתמש רשום
זה משנו שאני רוצה לעשות בשבילי לא ספר שהולך לצאת לאור. וזה שאני לא מבין בזה זה לא אומר שאני לא רוצה להבין אני עובד עם אופיס אבל לא מכעיר כל אפשרות וכל תוכנה לכן שאלתי. עי טבלה זה פיתרון אבל אם יש משהו יותר טוב אפשר להציע.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אופיס לא מיועד לזה

לרוב עושים את זה באינדיזיין או תג

ערך רב

משתמש צעיר
עריכה תורנית
קיימת אפשרות גם בוורד, על ידי יצירת תיבת טקסט בכל עמוד, ויצירת קישור ביניהן, ואחר כך תוכל לשחק עם עיצוב כל תיבה לפי כמות הטקסט, ולפי שיקולים אחרים.
אולם אברהם צודק שזו ממש לא הדרך המומלצת.

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
אל תתייאש
אם אתה רוצה לעשות את זה לעצמך ומה שחשוב לך שיהיה נח לך ופחות או יותר חופף. אפשר לנסות לשחק אם זה בוורד, גם טבלה זו אפשרות.
אם זה משהו ארוך ואתה רוצה שיהיה מסודר ומושלם כדאי לתת את זה למעמד עם נסיון שיהיה נעים לעין וברור למקרא.

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אם כל החומר מוכן, אפשר לפרט, אם זה בשלבי כתיבה עדיף באמצעות הערות שוליים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה