עזרה, קידום ממומן. איפה ואיך הכי כדאי???

אופיר גל

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אני מעוניין לעשות קידום ממומן לכמה אתרים . איך מתחילים ואיפה?

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
הכי פשוט שבעולם
כנס לגוגל אדוורדס
https://adwords.google.com/

פתח לך חשבון
תתחיל לחקור מה מילות המפתח המשתלמות ביותר והמובילות ביותר לעסק שלך
כמה שווה לך לשלם עבורם
איך התוצאות בקופה
ותנהל לך את הכל לבד

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
זה אולי לא הדבר הכי קשה בעולם, אבל גם לא הייתי אומר "הכי פשוט שבעולם"...
יש הרבה מה לדעת בניהול קמפיין אדוורדס.

אות לי

משתמש סופר מקצוען
גם לי הסבירו בעבר שזה מאוד פשוט, אבל אני לא חושב כך.
אנחנו עכשיו ממש בקידום מקצועי אצל מירי פוגל
מקבלים עבודה יפה ומקצועית במחיר סביר.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אפשר להתחיל קמפיין אדוורדס לבד די בקלות.
אבל זאת יש לדעת, כי בניהול קמפיין אדוורדס יש הרבה מאוד אספקטים שטיפול נכון בכל אחד מהם יכול להשפיע באופן ניכר על ביצועי הקמפיין. אני מדבר למשל על - מיקוד מילות מפתח (והערכת נפח חיפוש), כיוונון גובה ה"ביד" (מחיר לקליק) עבור כל ביטוי מביטויי המפתח שנבחרו, מיקוד גיאוגרפי, בניית קבוצות מודעות ואופטימיזציה של המודעות, שילוב עם אנליטיקס ומעקב תנועה והמרות, אופציונלי - אופטימיזציה של דף הנחיתה עצמו בשיטת A/B, ועוד כל מיני פרטים שקשורים לקמפיין ממומן באדוורדס.

אין מניעה לנסות להתחיל לבד. מפרסמים רבים משתמשים באדוורדס ברמה בסיסית ומגיעים לביצועים מניחים את הדעת.

עכ"פ, במידה ומעוניינים להגיע לביצועים מקסימליים ובהנחה ותקציב הקמפיין מצדיק זאת, מעורבות של איש מקצוע עם ניסיון בתחום, יכול לשפר את הביצועים באופן משמעותי.

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
אם תחליט שאתה משקיע נניח 20 שקל ליום למשך חודש מהיום
רק 20 שקל
להתלמד

מקווה שיש לך על האתרים גוגל אנליטיקס ואתה יודע איך לקרוא את הנתונים

וכן יש לך את הצרכים של כל אחד מהאתרים שאתה מקדם [מי זקוק לקידום בחול מי לא, מי זקוק למילות מפתח בשפות אחרות ומי לא וכו]

ואז פשוט לראות ולנתח תוצאות
לראות איך לחלק את העוגה בצורה המיטבית

בהצלחה

שלומירית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
פרסום ממומן - בגוגל /פייסבוק

מנסיוננו הרב פרסום ע"י מי שמכיר את המערכת והתנסה בה לאורך זמן חוסך המון כסף ועוגמת נפש

ע"כ אני ממליץ לפחות בתחילת הדרך להיעזר בחברה מתמחה ומוסמכת.

אנחנו בפרסום יהודי מתמחים בפרסום ממומן בGoogle Adwords וחברים בתוכנית הסוכנויות של Google Partners
אנחנו מנהלים כיום תקציב כולל של כ60,000 ש"ח בחודש בקמפיינים של לקוחותינו. בין לקוחותינו ניתן למצוא עמותות, חברות, עסקים ואנשים פרטיים.

באם תרצה אשמח לתת לך ייעוץ חינם וללא התחייבות ואף לפתוח עבורך קמפיינים במסגרת המבצע שלנו של חודש ליווי בחינם!

פנה אליי ואשמח לסייע
שלומי קקון - פרסום יהודי
במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה