• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

בקשת תרומה עזרה למשפחה בקריסה כלכלית

ליזענסק

משתמש רשום
השבוע חבר צעיר פנה אלי -ממש באפיסת כוחות "אנא תעזור לי אני נמצא במצב כלכלי קשה עם חובות של כמה מאות אלפי שקלים" יכול להיות שבהתחלה הוא לא הכי התנהל בהתנהלות כלכלית נבונה אבל כפי היכרותי אותו ובירור המקרה הוא בשנים אחרונות עבר להתנהלות כלכלית מחושבת ומישהו עוזר לו מאד בזה וההוא גם עזר לו להגיע להכנסות והוצאות מאוזנות אבל הבעיה שהוא לא פתר לו את בעיית ההלוואות שהוא מגלגל בצורה מחרידה האם נגזר עליו כל החיים לסבול???? הוא אמר לי משפט מצמרר-"אני לא יודע כמה זמן אני יעמוד בזה"!!!
מה שאני מבקש זה אנא תנו לי עצה איך לעזור לו כי אני לא מסוגל שהוא יקרוס
בהמשך למה שכתבתי אני מחפש בשביל החבר ההוא מאגר תורמים או תורמים מסויימים שאתם מכירים או שאתם בעצמכם תתרמו למקרה הקשה הזה של "משפחה בקריסה כלכלית"
המייל לשליחה הוא- zh394747 @ gmail.com
תודה מראש לכל התורמים והמסייעים ה' ישמור עליכם מכל מחלה ומכל מרעין בישין ויקויים בכם- ככתוב בגמרא "בשבת קנא:
ר"ג ברבי אומר, "ונתן לך רחמים וריחמך" וגו', כל המרחם על הבריות מרחמים עליו מן השמים,
(וכל שאינו מרחם על הבריות אין מרחמים עליו מן השמים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה