בריאות עזרה - התקפי כאב בגב העליון

שרה UI/UX

משתמש צעיר
בכלל לא בטוחה שזה אבן ,יכול להיות גם בקע סרעפתי שמקרין לגב,אני אישית סבלתי מזה הרבה שנים,שווה לקחת נוגדי חומצה כמו נקסיום או אמפרדקס ולראות אם יש הטבה
באמת לא בטוח
ולכן הולכים לרופא משפחה ומבקשים הפניות לאולטרסאונד איברים, בדיקת נשיפה כדי לשלול הליקובקטר ובדיקות דם
אחרי כל אלו תהיי חכמה יותר
ואבנים במרה זה תופעה נפוצה מאוד, הניתוח השני הכי נפוץ אחרי אפנדיציט

רבקה רייזל

משתמש פעיל
תבקשי מרופא הפניה לבדיקת ct
אני הלכתי למלא טיפולים בגב טיפולים טיבעים וגם לא טיבעי
כל הכסף הלך לפח
אני היה לי כאבי גב שהקרינו לכל הגוף
ובct ראו שיש לי בלטי דיסק בכמה דיסקים
בct אפשר לראות אם הכל תקין בגב

אנטוריום

משתמש מקצוען
בעיקרון סיימה,
אמרה שאם לא יעזור אז לחזור שוב

באמת זה ריווח את התקפות הכאב אבל עדין כואב..
למיטב הבנתי הרעיון של כירופרקטיה זה שהגוף בנוי בצורה טובה, וכשיש יציבה נכונה לא כואב, ואם יש כאב אולי משהו זז..
לפעמים לוקח כמה טיפולים עד שהגוף לומד לחזור לעמוד בצורה הנכונה בחזרה, ואז ממילא לא יהיו כאבים.
אם זה היה נראה שהיא מצאה את נקודת הכאב והבעיה, אז יכול להיות שכדאי לנסות לחזור אליה ..

שירה 34

משתמש מקצוען
תודה על כל התגובות
הייתי אצל הרופא והוא אמר שהוא מוכן להביא לי הפניה לאולטרסאונד בטן אבל הוא מאוד יתפלא אם זה באמת אבנים וכד'.
שלח גם לאורטופד ובדיקות דם נוספות

שירה 34

משתמש מקצוען
למיטב הבנתי הרעיון של כירופרקטיה זה שהגוף בנוי בצורה טובה, וכשיש יציבה נכונה לא כואב, ואם יש כאב אולי משהו זז..
לפעמים לוקח כמה טיפולים עד שהגוף לומד לחזור לעמוד בצורה הנכונה בחזרה, ואז ממילא לא יהיו כאבים.
אם זה היה נראה שהיא מצאה את נקודת הכאב והבעיה, אז יכול להיות שכדאי לנסות לחזור אליה ..
כן, שוקלת לחזור אליה

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תודה על כל התגובות
הייתי אצל הרופא והוא אמר שהוא מוכן להביא לי הפניה לאולטרסאונד בטן אבל הוא מאוד יתפלא אם זה באמת אבנים וכד'.
שלח גם לאורטופד ובדיקות דם נוספות
לא נראה כלל אבנים, הכאב מדי למעלה.

בשלנית

משתמש מקצוען
@שירה 34 אני נמרחתי שנים עם האבנים
סבלתי נוראות ולשוא...
מניסיון שלי, קודם תבדקי אם אלו אבנים במרה
אח"כ תנסי דברים אחרים
אמרו לי כל השנים שזה בגלל הליקובקטר, וזו היתה טעות
באמת לקחתי אומפרדקס וזה לא עזר, הכאבים חזרו כל הזמן
כבר התייאשתי וחשבתי שככה נגזר עלי...
עד שרופא שעשה לי בדיקות מעמיקות עלה על האבנים.
אל תחזרי על הטעות והסבל שלי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה