עוגות/עוגיות עזרה דחופה!!!!

חיפושיתוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני רוצה להכין אקלרים [פחזניות] אין לי מרגרינה ואני רוצה את זה פרווה, האם אפשר להחליף בשמן/שמן קוקוס????
או במשהו אחר? אשמח לתשובה!!!!!!

אום

משתמש מקצוען
העליתי כאן בעבר מתכון מעולה ללא מרגרינה מלכתחילה

חיפושיתוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
העליתי כאן בעבר מתכון מעולה ללא מרגרינה מלכתחילה
זה טעים אותו דבר?

ביתה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני במקום מרגרינה אני מכינה מרקם של מרגרינה שעשוי
מ3/4 כוס שמן
1/4 כוס מים
מפעילים את המקל בלנדר לכמה דקות עד שיוצא צבע לבן נוזלי אבל סמיך
זה מאוד דומה למרקם של מרגרינה והמאפים יוצא מושלם כאילו היה מרגרינה בפנים

שקדי

משתמש מקצוען
אני במקום מרגרינה אני מכינה מרקם של מרגרינה שעשוי
מ3/4 כוס שמן
1/4 כוס מים
מפעילים את המקל בלנדר לכמה דקות עד שיוצא צבע לבן נוזלי אבל סמיך
זה מאוד דומה למרקם של מרגרינה והמאפים יוצא מושלם כאילו היה מרגרינה בפנים
משתמשת גם בעוגיות? יוצא טוב יותר משמן לבד?

ביתה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בכל מתכון שרשום מרגרינה אני עושה אותו עוגיות , עוגת שמרים , חלות , בקיצור כל מאפה

פעם עשיתי רק עם שמן לבצק עוגיות לא יצא טעים בכלל היה לזה מרקם מוזר
מאז שאני משתמשת במתכון הזה של השמן והמים יוצא מעדן ובצק נעים וכיף
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה