עזרה עזרה דחופה עם מזגן - הוא נדלק / נכבה לבד

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הילדים שחקו עם עם השלט המזגן.
משהו השתבש ב 2 מזגנים בבית

1 - נדלק כל יום בשעה 18:50 על 16, גם עם המזגן עבד לפני כן על 20 וכיבינו אותו
2 - המזגן נכבה כל יום בשעה 14:00

הוצאתי את הבטריות מהשלט כדי לאפס אותו, לא עזר
כיביתי את הטיימר ל-OFF גם לא עזר,

היום יצאתי מהבית, ושמתי את השלט בארון בחדר אחר, בתקווה שזה יעזור, אני חוזרת הבית המזגן עובד על 16 מעלות,

מה עושים לזה?

זה השלט שיש לי
IMG_1974.JPG

ק'סניק

משתמש מקצוען
איזה מזגן זה?
איזה דגם של תדיראן?
קודם כל צריך לבטל את ה ON
דבר נוסף אם זה מזגן מסוג סופרים או אלפא יכול להיות שהם הפעילו מולטי טיימר ואותו אי אפשר לראות בשלט וגם אם הוצאת את הבטריות עדיין במזגן הוא נשאר במצב של תכנות של מולטי טיימר...
ניתן לבטל את זה ע"י לחיצה 8 פעמים ב5 שניות על הלחצן הכי תחתון בצד ימין ואז המזגן יעשה 6 צפצופים בזה אח"ז..

יעקב ויצמן

משתמש מקצוען
לכאורא זה מזגן תדיראן
נסו איפוס כמו שמפורט בתמונה
Screenshot_20231004_011912_Chrome.jpg

לגבי ניתוק מהחשמל אם המזגן מיני מרכזי/תלת פאזי בדרך כלל המפסק בלוח חשמל .או לחילופין דרך מפסק "פקט" ביחידה החיצונית.

אמונה וזה הכול.

משתמש פעיל
הילדים שחקו עם עם השלט המזגן.
משהו השתבש ב 2 מזגנים בבית

1 - נדלק כל יום בשעה 18:50 על 16, גם עם המזגן עבד לפני כן על 20 וכיבינו אותו
2 - המזגן נכבה כל יום בשעה 14:00

הוצאתי את הבטריות מהשלט כדי לאפס אותו, לא עזר

היום יתי מהבית, ושמתי את השלט בארון בחדר אחר, בתקווה שזה יעזור, אני חוזרת הבית המזגן עובד על 16 מעלות,

מה עושים לזה?

זה השלט שיש לי
יואו גם לי יש את השלט הזה, אני חוזרת מהעבודה וקולטת שהמזגן דולק.
בהתחלה חשבתי שהשארתי דולק עד שהבנתי שהמזגן נדלק לבד....
אז אני מוציאה לפני שאני יוצאת מהבית מהשקע...

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
קודם כל תודה רבה שעניתם לי ונתתם לי מזמנכם החשוב!

ניסיתם להוציא את המזגן מהשקע?
לא ניסיתי
תודה על הרעיון

לא מנסיון - שמעתי פעם שצריך ללחוץ 8 פעמים תוך 5 שניות על הלחצן של ה LIGHT
יתן לבטל את זה ע"י לחיצה 8 פעמים ב5 שניות על הלחצן הכי תחתון בצד ימין ואז המזגן יעשה 6 צפצופים בזה אח"ז..
לא עוזר, לא שומעת צפצופים.

איזה מזגן זה?
איזה דגם של תדיראן?
אין לי מושג איזה מזגן זה
על המזגן כתוב אמקור
וזה באחריות של תדיראן

לכאורא זה מזגן תדיראן
נסו איפוס כמו שמפורט בתמונה
אין לי כפתור OFF/RESET על השלט
זה מזגן אמקור
אז אני מוציאה לפני שאני יוצאת מהבית מהשקע...
זה לא פתרון :)

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
@אמונה וזה הכול.
יש בשלט הנ"ל אופציה להדלקה וכיבוי ע"י טיימר בשלט. (מאוד נח במקום שעון שבת/לכבות קבוע כל יום את המזגן בבוקר, כדי שהילדים לא ישכחו, וכו'.)
יש 2 אופציות:
timer on-באיזה שעה רוצים שיידלק.
timer off-באיזה שעה רוצים שיכבה.
כמו שאפשר לראות-על השלט בתמונה כת OFF. מה שאומר שהמזגן מוגדר להכבות בשעה המוגדרת (14:00?)
כדי לבטל את זה-לוחצים פעם נוספת על timer off.
עדיין נדלק הטיימר בשעה קבועה?
אם לא-כנראה שעם כל הנסיונות בטלתם את האופציה...
א"כ-יש מצב שקיים שלט נוסף כלשהו בחדר?
יכול להיות ששחקו עם שלט אחר-והגדירו לו שעת הדלקה, והוא מתחבא בחדר, ומפעיל את המזגן.
(פחות נראה לי האופציה של מולטי טיימרים, קצת קשה לכוונן אותם (צריך ללחוץ 6 פעמים בתוך חמש שניות על מקש מסויים, ואז מקשים אחרים- בתוך כמה שניות, וכו', לא נראה לי שילדים יהיו כ"כ גאוניים לעשות את זה לבד...))

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
שימו לב שכתוב on ליד השעה.
הסבר: ניתן לקבוע הדלקה וכיבוי אוטמטי למזגן (לדוגמא, מזגן לשבת רק ביום/ חימום לחדר בין 2-4 בלילה)
אופן הפעולה:
לוחצים על clock ומכוונים את השעה בעזרת החיצים. לחיצה נוספת על clock תשמור את השעה שרצינו.
לוחצים על timer on ומכוונים את השעה בה אנחנו רוצים שהמזגן ידלק-בעזרת החיצים. לחיצה נוספת על timer on תשמור את השעה שרצינו.
ביטול הפעלה אוטמטית- לחיצה נוספת על timer on. יש לודא שהמילה on לא מופיעה על המסך.

timer off -באותה צורה

קבצים מצורפים

• IMG_1974.JPG
    IMG_1974.JPG
    KB 234 · צפיות: 24

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
@אמונה וזה הכול.
יש בשלט הנ"ל אופציה להדלקה וכיבוי ע"י טיימר בשלט. (מאוד נח במקום שעון שבת/לכבות קבוע כל יום את המזגן בבוקר, כדי שהילדים לא ישכחו, וכו'.)
יש 2 אופציות:
timer on-באיזה שעה רוצים שיידלק.
timer off-באיזה שעה רוצים שיכבה.
כמו שאפשר לראות-על השלט בתמונה כת OFF. מה שאומר שהמזגן מוגדר להכבות בשעה המוגדרת (14:00?)
כדי לבטל את זה-לוחצים פעם נוספת על timer off.
עדיין נדלק הטיימר בשעה קבועה?
אם לא-כנראה שעם כל הנסיונות בטלתם את האופציה...
א"כ-יש מצב שקיים שלט נוסף כלשהו בחדר?
יכול להיות ששחקו עם שלט אחר-והגדירו לו שעת הדלקה, והוא מתחבא בחדר, ומפעיל את המזגן.
(פחות נראה לי האופציה של מולטי טיימרים, קצת קשה לכוונן אותם (צריך ללחוץ 6 פעמים בתוך חמש שניות על מקש מסויים, ואז מקשים אחרים- בתוך כמה שניות, וכו', לא נראה לי שילדים יהיו כ"כ גאוניים לעשות את זה לבד...))
שימו לב שכתוב on ליד השעה.
הסבר: ניתן לקבוע הדלקה וכיבוי אוטמטי למזגן (לדוגמא, מזגן לשבת רק ביום/ חימום לחדר בין 2-4 בלילה)
אופן הפעולה:
לוחצים על clock ומכוונים את השעה בעזרת החיצים. לחיצה נוספת על clock תשמור את השעה שרצינו.
לוחצים על timer on ומכוונים את השעה בה אנחנו רוצים שהמזגן ידלק-בעזרת החיצים. לחיצה נוספת על timer on תשמור את השעה שרצינו.
ביטול הפעלה אוטמטית- לחיצה נוספת על timer on. יש לודא שהמילה on לא מופיעה על המסך.

timer off -באותה צורה
תודה רבה רבה על ההסבר
מקווה שזה יעזור
אין מילים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה