דרוש מידע עזרה דחוף לגבי אופניים

ygy

משתמש מקצוען
אני משום מה צריך לנפח את הגלגלים של האופניים כל בערך 3 ימים - אם לא זה עושה רעש (חלש- אבל רעש) שמפריע לי בנסיעה לא צריך לנפח הרבה, אבל צריך לנפח, מישהו אולי יודע למה זה קורה ויכול להסביר לי בבקשה? תודה ויום טוב, ושבוע טוב ומוצלח

ygy

משתמש מקצוען
גם אם אני לא נוסע באופניים, כל 3 ימים אני צריך לנפח את הגלגלים מעט

nechmad

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אולי צריך להחליף את הפנימית, בד"כ הבעיות נמצאות שם...

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
לפעמים הונטיל עצמו לא תקין, תשפוך עליו מים ותראה אם יש בועות.

ygy

משתמש מקצוען
אולי צריך להחליף את הפנימית, בד"כ הבעיות נמצאות שם...
הפנימית חדשה ויש בה חומר כך שאין חור. ולכן אני שואל למה יוצר לא כל פעם האוויר, יכול להיות שזה מבלאי? לחץ? כי זה פשוט מוזר לי שזה כך קורה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה