עזרה בתכנון מטבח

עיצוב מטבחים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
היא צריכה מזווה קצת יותר גדול. אם אעשה את התריס 1.00 זה יספיק? צריך להיות שם מיחם שבת ובלנדר גדול. ואז למעלה מדפים.
כרגע התריס עומד על 95 ס"מ.
תבדקי כמה מכשירים ומה הגודל שלהם כולל מכשירים עתידיים ולפי זה תבני את התריס

אורית 123

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אופצייה ד'.png
מה אומרים על האופציה הזאת?

אורית 123

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

אורית 123

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בתריס- אני צריכה שיהיה לי מיחם שבת, מולטי-שף, ואני רוצה לאחסן שם את הפלטה גם. לפי החישוב שלי 60 גם אמור להספיק לא? ואם זה מספיק אז יש לי מקום להכל אם אני מסובבת.

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
רק מוסיפה
אצלי פיצלנו את המקרר והגבוהים, ויצא מצוין!
לא מתחרטת לרגע
ראיתי מטבחים אחרים בתכנון כמו שלי
שלא פיצלו ולא נוצלו מספיק טוב לכן
לפעמים זה הפתרון,

במשרה מלאה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
למה תריס כ"כ גדול, ז"א החלק של השיש לפני התריס סתם מבוזבז
התריס צריך במטבח כזה להיות פינתי ז"א לדוג' 60*60
כמו כן מיחם לשבת אולי מתחת לכיורים? לא חבל לבזבז שטח שיש כ"כ גדול לדבר שלא נמצא בשימוש יומי?
כמו כן פלטה מדוע בתריס? אולי מעל המקרר בקלפה קטנה או ללא קלפה

אורית 123

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
למה תריס כ"כ גדול, ז"א החלק של השיש לפני התריס סתם מבוזבז
התריס צריך במטבח כזה להיות פינתי ז"א לדוג' 60*60
כמו כן מיחם לשבת אולי מתחת לכיורים? לא חבל לבזבז שטח שיש כ"כ גדול לדבר שלא נמצא בשימוש יומי?
כמו כן פלטה מדוע בתריס? אולי מעל המקרר בקלפה קטנה או ללא קלפה
מסכימה לגבי התריס אני גם חושבת שמספיק 60*60. לגבי הפלטה נכון שזה בשימוש של פעם בשבוע אבל מעל המקרר נראה לי פחות נוח להוציא מאשר לשים אותו בתריס. אבל נבחן את האופצייה שוב. תודה רבה לכולם על העזרה.. :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה