דרוש מידע עזרה בקבלות

א. פרי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
יש לי עסק פטור, ויש לי גם קבלות דיגיטליות וגם פנקס קבלות. עד עכשיו מילאתי דיגיטליות וכעת אני רוצה למלא גם בפנקס.
יש לי מספר שאלות:
1. בפנקס יש 3 דפים, לבן, ורוד וצהוב. ממלאים בלבן והסכום עובר לדפים האחרים.
הלבן והורוד נתלשים הצהוב נשאר - איזה מהם להביא ללקוחות: את הורוד או הלבן (על הלבן כותבים)?
2. האם חובה לכתוב את שם הלקוחות או אפשר רק לכתוב את הסכום?

ייעוץ עיסקי ופיננסי

וניהול כספים לעסקים חברות ארגונים ופרטיים
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
יש לי עסק פטור, ויש לי גם קבלות דיגיטליות וגם פנקס קבלות. עד עכשיו מילאתי דיגיטליות וכעת אני רוצה למלא גם בפנקס.
יש לי מספר שאלות:
1. בפנקס יש 3 דפים, לבן, ורוד וצהוב. ממלאים בלבן והסכום עובר לדפים האחרים.
הלבן והורוד נתלשים הצהוב נשאר - איזה מהם להביא ללקוחות: את הורוד או הלבן (על הלבן כותבים)?
2. האם חובה לכתוב את שם הלקוחות או אפשר רק לכתוב את הסכום?
1. את הוורד
2. לכתוב שם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה