מידע שימושי עזרה ביצירת תחפושת - בובה במבה

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
מוכשרת!

מלכי עיאש

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הבובות במבה
פשוט מדהים
ביצוע מושלםםםם!!!!!!!!!!!!!!!!
את אלופה

chani12

משתמש חדש
אשמח לשמוע פרטים זה פשוט מדהים!! מאיזה בד תפרת את הבובות

רחל שטרן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא קראתי את כל האשכול, יכול להיות שכבר לא רלונטי מה שכתבתי, בכל אופן, זאת התמונה שהעלתה ניקית נחמדה בשם חוי, אני לא זוכרת מה הקישור אליה.
מצרפת את התמונה כולל הוראות ששלחה לי במייל.
תצליחי..

הנה הסבר ששלחתי שבוע שעבר למישהי מקווה שתביני.
זו חולצה שאליה מחובר הכובע הממולא ומכנס שהוא בעצם כמו גרביון כולל כף רגל ובינהם מחוברים עם רוכסן. מעליהם התחתון התכלת. והנעליים הן נעליים שבניתי שמתלבשות על הרגליים כמו נעל רגילה. הפלוס הגדול בצורת תחפושת זו שבאמת הדברים שקצת פחות נוחים ניתנים להורדה. את התחתון של התחפושת הקטנה יותר עשיתי לא מאוד מלא כך שהיה לה נח לשבת ולשכב עם זה כל הזמן. הגדולה שלי פחות הסתדרה עם הלהסתובב כל היום עם הנעליים ולכן בבית הורדתי לה אותן.
תפרתי חולצה בצבע גוף ולה חיברתי כובע קפוצ'ון מאותו בד בגודל הראש של הילד/ה ואז עשיתי גיזרה לכובע הגדול בגודל שרציתי שיראה פרופורציונלי לצערי אין לי הדרכה ממש לתת לך בנושא כי ניסיתי וטעיתי עד שיצאה התוצאה הראויה, אני רק יכולה להגיד לך שעשיתי את זה משלושה חלקים כפי שרואים בתמונה שיש חיתוכים, חלק אמצעי ועוד שני חלקים שווים בשני הצדדים. ומילאתי בין הכובעים באורלון. התלתל על הראש וכן הנעליים עשויים מגרביון כתום ממולא באורלון, כמובן שבתלתל הצרתי את הגרביון שיהיה ברוחב המתאים. תפרתי מכנס מאותו בד של החולצה כמובן אני הוספתי למכנס גם המשך לכפות רגליים כך שהוא בעצם כמו גרביון. ואז חיברתי צד אחד של הרוכסן לחולצה וצד שני למכנס כך שעל גוף התינוק הם התחברו לאוברול אחד.
המשך יבוא...
לכן כתבתי המשך יבוא כי לא פרטתי על התחתון והנעליים. את האמת שממש הוראות מדויקות אין לי כי אני כבר לו כ"כ זוכרת.
אבל הרעיון של התחתון הוא ציירתי תחתון בגודל מתאים לילד בהתאם לניפוח שרציתי. גזרתי אותו פעמים על כפל בד בצד העליון של התחתון כך שהחלק הקדמי של התחתון והביטנה שלו הם בעצם חתיכה אחת וכך גם מאחורה. ואז עשיתי תפרי צד של התחתון. ואז עושים בחל העליון של התחתון תפר במרחק כמה סנטימטרים מההתחלה כך שנוצרת כמעיין חגורה משאירים כמה סנטימטרים פתוחים וממלאים את החגורה באורלון ואז סוגרים את הרווח שהשארנו פתוח. ואז תופרים את התפרים העגולים של התחתון צריך לחשב איך בדיוק הופכים ואיזה צד מתחבר לכל אחד אני לא יכולה להגיד לך בדיוק כי אני זוכרת שהתבלבתי בזה ועשיתי כמה פעמים.ואז בעצם נשאר פתוח רק החלק של בין הרגליים.ואז ממלאים באורלון לפי הכמות הרצויה, אני לקטנה מילאתי ממש קצת בעיקר מקדימה שתוכל לשכב בעגלה. ואז עושים תפר לכל הארבע ביחד, תפר חיצוני שרואים אותו מהצר הפנימי של התחתון.
הנעליים- קניתי קרוקס בגודל של הילדה הגדולה ועל זה בניתי את הנעל. לגדולה הכנתי בסיס מקרטון (אפשר להכין מכל חומר קשיח) בגודל הנעל שרציתי ואז השחלתי את שניהם לתוך הגרביון הכתום ומילאתי ביניהם באורלון ובסיומת העליונה עשיתי כמו בתחתון. ואז הדבקתי לקצה של הקרוקס. שכחתי לציין שחשוב להדביק את הקרוקס לקרטון וכן את הקרטון לגרב כמה שמצליחים. בסוליה של הנעל שנוצרה ציירתי מעגלים עם דבק חם כדי שלא יחליק.
לקטנה השתמשתי באותו גודל של קרוקס ורק הכנסתי לתוך הגרביון ומילאתי ביניהם באורלון כדי לתת טיפה יותר נפח ולטשטש את הצורה של הקרוקס. ואת החגורה שבחלק העליון של הנעל הצרתי קצת והדבקתי לקרוקס קצת יותר בפנים לעומת הנעליים הגדולות ע"מ ליצור היקף קטן יותר שלא יפול לה מהרגל.
בהצלחה
חוי

קבצים מצורפים

• 20150304_121023.jpg
    KB 89.9 · צפיות: 926

פלטינה

משתמש רשום
אני מכירה מישהי שפשוט צבעה לקטן שלה את הטלטל מקדימה עם ספריי צבע שיער כתום
זה היה מדהים

מ גולד

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אשמח אם מישהי תוכל להעלות קובץ פתוח של הלוגו של במבה,
אוסם גם יעזור לי....
או אם אפשר לקבל שם של פונט דומה,
תודה.

מ גולד

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מ גולד;2470474:
אשמח אם מישהי תוכל להעלות קובץ פתוח של הלוגו של במבה,
אוסם גם יעזור לי....
או אם אפשר לקבל שם של פונט דומה,
תודה.

הקפצה,
למישהו יש ?

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
קיבלתי המון בקשות באישי
מצרפת

תחפושת "אין כמו במבה" "אבא, אמא, במבה"
התחפושת כללה:
1. חיתול בד נפוח. מבד טריקו תכלת
הוראות לגזרה:
גזרה פנימית כמו תחתון של ילדים קטנים (חלק קדמי צר ואחורי רחב) גזרה פתוחה (כלומר החלק התחתון מחובר. הצדדים לא)
גזרה חיצונית - כמו הפנימית בתוספת של 5 ס"מ מכל צד. (לא לשכוח את התוספת גם בחלק המחובר למטה)
ובחלק העליון תוספת של 10 ולא 5.
תפירה:
תופרים את הצדדים של 2 החתיכות. לצורת תחתון גדול וקטן.
מחברים את בתי הרגליים של 2 הגזרות (כמובן הפוך זו לזו- תפרים פנמיים) ועל התפר תופרים גומי שיכווץ את הקף הרגל.
תופרים את המותן של התחתון הקטן לקו הפנימי של הגדול. 10 ס"מ נמוך מהקצה. ותופרים גומי על התפר.
לא סוגרים לגמרי את העיגול- כי כרגע יש לנו בית קיבול למלוי של אקרילן.. ממלאים שהחיתול יהיה נפוח וסוגרים את התפר.
את השוליים של 10 ס"מ. מקפלים פנימה כחגורה, ותופרים. לפני סגירה סופית ממלאים גם את החגורה במלוי.

2. במבה ענקית- צורת במבה גדולה מפרווה ממולאת ובמבות קטנות תפורות לטיטול (קצצתי את שערות הפרוה הארוכות לקבלת המרקם הרצוןי....)

3. תלתל- גזרת תלתל כפולה, תופרים הופכים ומממלאים. לאחר המלוי. תפר ביד ליצירת השבלול הפנימי.
להצמיד לסיכת מקור שתתפוס את הבלורית (בתקוה שיש כזו :) ) כשאחיין שלי התחפש בזה שמנו לו חוט גומי שקוף)

4. נעליים- גזרת כף רגל גדולה + גזרת גרב גבוהה שאורכה תואם להקף כף הרגל.
גם בנעל יצרתי חגורה ממולאת בשוליים. לאחר שתפרתי גומי בשוליים.
הילד שלי עוד לא הלך ולכן דחפתי מלוי גם בכף הרגל ומעליה. לנעל נפוחה ממש

5. חולצה מודפסת - אליבמבה ולוגו אוסם- עם שם המשפחה. לתינוק
לאבא ואמא. כיתוב ותמונת בובה במבה.
ומאחורה גם לאבא ואמא וגם לילד "אין כמו..."

והנה התמונות: (סליחה על הטשטוש פנים המקצועי :) )
upload_2019-3-8_0-57-50.png
upload_2019-3-8_0-58-29.png
upload_2019-3-8_0-58-54.png
פירוט על המשלוח מנות בהודעות קודמות...

upload_2019-3-8_0-59-23.png

בהצלחה!!!

קבצים מצורפים

• upload_2019-3-8_1-0-56.png
    upload_2019-3-8_1-0-56.png
    KB 632.8 · צפיות: 306
נערך לאחרונה ב:

-אפרת-

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
וואוווו
מדהים!!
איזה השקעה...

bekkiback

משתמש מקצוען
איפה בצעת הדפסה על חולצה?
והאם את הבאת את הקובץ או לא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה