מחיר למשתכן עו"ד מתמחה במחיר למשתכן

SRADT

משתמש פעיל
שלום,

מחפשים דחוף ביותר עו"ד או מישהו שמתמחה בחוקים של המחיר למשתכן לעומק.
מכירים מישהו כזה? ממש נשמח לשמוע!

תודה רבה מראש לכל המסייעים!

SRADT

משתמש פעיל
יש למשיהו עוד רעיונות או המלצות למישהו שיוכל לעזור אולי?

SRADT

משתמש פעיל
למיטב ידיעתי היא אחת הכי מומחיות בתחום, כיון שעבדה בעבר בחברת הבקרה של מחיר למשתכן. מסופקני אם תמצא מישהו בעל ידע נרחב יותר.
ואיי ממש תודה על המידע! טוב לדעת!
נמשיך לנסות דרכה.
ובכל אופן אם יש למישהו עוד רעיון נשמח לשמוע!

בייסי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
כֹּל אֲשֶׁר תִּמְצָא יָדְךָ לַעֲשׂוֹת בְּכֹחֲךָ עֲשֵׂה כִּי אֵין מַעֲשֶׂה וְחֶשְׁבּוֹן וְדַעַת וְחָכְמָה בִּשְׁאוֹל אֲשֶׁר אַתָּה הֹלֵךְ שָׁמָּה

אני לא אלוף רק מנסה לעזור לאנשים מה שאפשר, ניתן לפנות אליי 24/6 אגב ללא כל תשלום (או תשלום סמלי ממש לפגישה, אמנם זה מאוד אנושי לשלם בכל זאת גם על טלפון או מייל שמציל לך מיליון שח, אבל אנשים לא יודעים מזה) במקום שאין אנשים אני משתדל להיות איש.

שווה מיליונים

משתמש מקצוען
כֹּל אֲשֶׁר תִּמְצָא יָדְךָ לַעֲשׂוֹת בְּכֹחֲךָ עֲשֵׂה כִּי אֵין מַעֲשֶׂה וְחֶשְׁבּוֹן וְדַעַת וְחָכְמָה בִּשְׁאוֹל אֲשֶׁר אַתָּה הֹלֵךְ שָׁמָּה

אני לא אלוף רק מנסה לעזור לאנשים מה שאפשר, ניתן לפנות אליי 24/6 אגב ללא כל תשלום (או תשלום סמלי ממש לפגישה, אמנם זה מאוד אנושי לשלם בכל זאת גם על טלפון או מייל שמציל לך מיליון שח, אבל אנשים לא יודעים מזה) במקום שאין אנשים אני משתדל להיות איש.
מותר לכם לדרוש תשלום זה מקובל מאוד

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
אני יודע , אסביר: ברוב מוחלט של המקרים אין מה לעשות, ואז אני מרגיש כזה מתוסכל: גם לשבת מול אנשים שבגלל רגע של שטות (רכישת דירה בניגוד להמלצת המומחים האמיתיים) הפסידו חצי מיליון ואפילו מיליון והיו גם מקרים שיותר, ועכשיו לך תיקח מהם כסף על בשורת האיוב הזו....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה