דרוש מידע עוצמתנו - המכירות של גור

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מתנצל אם לא עמדתי בציפיות שלך...
אין לי מניות במשנת יוסף ובטח שלא בגור
אבל ההודעות שלך מריחות ריח חריף מאד של פרסומת סמויה.
מילא.
למה להקטין חברות אחרות בדרך?

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

בעל בעמיו

משתמש פעיל
למה להקטין חברות אחרות בדרך?
אגב, אם היית עוקבת אחר האשכול מתחילתו, היית נוכחת שהתברר שאין בכלל תחרות בין משנת יוסף לגור.
משנת יוסף היא מכירה שבועית בעיקר של מוצרי מזון ומוצרים עונתיים, ואני ממשיך להזמין ממנה בכל שבוע.
גור זו מכירה בסיסית של מוצרי יסוד וח"פ אחת לחודשיים.
אבל מותר לנו לדרוש סטנדרטיים של שירות גם ממכירות "חסד", אחרי שגור מוכיחים שזה אפשרי.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
ההודעות שלך לא נשמעות טוב.
מילא אם לא היית מזכיר את משנת יוסף
אבל הזכרת.
לא מצליח להבין למה נזכרת רק עכשיו להגיב על הודעות שנכתבו לפני שבועיים.
כלקוח מרוצה שמזמין מידי פעם במכירות של עוצמתינו, אני יכול להעיד שמדובר במכירה שמתנהלת בצורה מקצועית מאוד, עם חוויית קניה מוצלחת במיוחד, וכמובן, מחירים זולים במיוחד באופן בלעדי.
ולא. אין לי שום קשר עם גור, בלשון המעטה.
ואין לי שום מילה רעה נגד שום מכירה אחרת.

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא מצליח להבין למה נזכרת רק עכשיו להגיב על הודעות שנכתבו לפני שבועיים.
כלקוח מרוצה שמזמין מידי פעם במכירות של עוצמתינו, אני יכול להעיד שמדובר במכירה שמתנהלת בצורה מקצועית מאוד, עם חוויית קניה מוצלחת במיוחד, וכמובן, מחירים זולים במיוחד באופן בלעדי.
ולא. אין לי שום קשר עם גור, בלשון המעטה.
ואין לי שום מילה רעה נגד שום מכירה אחרת.
אין בעיה לפרגן
ולא פניתי אליך.

hodaya ruth

משתמש חדש
מכירים את המכירה הזו?

אנחנו לקוחות של משנת יוסף, אבל היום הזמנו מ'עוצמתנו' בפעם הראשונה, ונדהמנו מהסדר והתקתוק.
לא היה אף לא מוצר אחד חסר, המוצרים היו מסודרים בסדר מופתי, לפי סדר א'-ב', עם הכוונה ברורה.
המחירים ידידותיים יותר ממשנת יוסף, הכל ממותגים מוכרים, וגם מנהל התחנה היה נינוח ושירותי.
חסרונות שלהם על פני משנת יוסף: 1. אין להם שירות לקוחות אנושי. 2. אין להם אתר [אבל ההזמנה היתה מאוד ידידותית, נוחה וברורה, הן דרך הטלפון והן דרך המייל].

אנחנו שוקלים לעבור להזמין דרכם קבוע, אבל חסר לנו מעט מידע.
זו מכירה שבועית?
גם במהלך השנה הכל כל כך מתקתק?
מישהו נתקל איתם פעם באיזו בעיה?
אשמח לגבי מידע איך ניתן להרשם להזמנות של עוצמתנו?

בעל בעמיו

משתמש פעיל
1726345417879.png

בעל בעמיו

משתמש פעיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה