עוצו עצה לגבי כיריים קרמיות

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אנו בדרך לקניית כריים קרמיות, לאחר ברור מעמיק שמעתי ממס' עקרות בית שהן מאאאאד מרוצות מהבישול והניקיון ממש חלומה של כל אישה. אך הנ"ל טענו גם שחשבון החשמל שלהן עלה בכ30% מאז החל השמוש בהם. האם אתן מרוצות? האם גם אתן נוכחתן בדבר?
אודה מאד לכל המגיבות!!!

מלכי שטרן

משתמש רשום
איני יודעת לגבי מחיר החשמל אבל זה שווה כל שקל לדעתי! אין ליכלוך, אין גז , אסטטי במיוחד! ממליצה

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ממליצה מנסיון אישי?

רעות כהנא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תבררי טוב לגבי החשמל,
אני בררתי עכשיו לגבי כיריים קרמיות ובברור אמרו לי שצריך לזה תלת פאזי,
ובד"כ בבתים הישנים (גם ישנים שנעשו בהם שיפוץ- אם לא בקשו זאת לא עושים)
יש רק חד פאזי,
והעלות של זה 2000 ש"ח בערך, כך שכלכלי זה ממש לא יצא לי שווה.
לבסוף קניתי כיריים זכוכית,

גילה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
יש שני סוגים, אחד סוחב יותר חשמל אבל יותר מהיר. השני פחות, ולא צורך תלת פאזי.

מחשבה

משתמש צעיר
לא מניסיון אישי, כן מידע כללי;
* יש בעיה בהכשרת כיריים קרמיות לפסח
* כנראה שצריכת חשמל גבוהה מעלות שימוש בגז
* זה יפה! על זה אין עוררין...
בהצלחה!

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י רעות כהנא;691900:
תבררי טוב לגבי החשמל, אני בררתי עכשיו לגבי כיריים קרמיות ובברור אמרו לי שצריך לזה תלת פאזי
לידיעה, ישנם דגמים של כיריים קרמיות שאינם מחייבים תלת פאזי.

אסתר פריזנט

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
מקסים ויעיל בנוסף למה שכבר ציינו
מבשלת ומכוונת זמן לכל תבשיל ללא צורך במעקב [אפשר ללכת לישון או לצאת לעבודה
יש לי תוצרת בוש 4 "להבות" עם משטח גדול ,נוח לסירים גדולים
בנוסף -לא מזיק כיריים 2 להבות של גז לחלבי ולחגים

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני מכירה מישהי שקנתה כיריים חשמליות קרמיות, והיא מרוצה מהנקיון, אבל אחד מהסירים שלה נשרף בתחתית והתעגל מהחום ויצא מהשימוש, וכמו כן, יותר קשה לווסת טמפרטורה של מאכלים וגם הבישול עצמו לוקח יותר זמן.
זה מה שנאמר לי.

ועוד דבר, אי אפשר להשתמש בזה גם לחלבי וגם לבשרי וחשמל הוא כידוע, יותר יקר מגז.

גרפיקהil

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש לו המון יתרונות.
אני משתמשת בכיריים קרמיות קרוב לשנה (חד פאזי), וזה פשוט חלומי. מבשל מהר יותר, נקיון ברגע ולא נתקלתי בחסרונות שציינו כאן חוץ מהבעיות ה'יהודיות'...
אכן, בפסח יש בעיה עם זה ועדיין לא מצאנו פתרון (אין אפשרות להכשיר וגם אין יציאה לגז כך שגם לקנות גז לפסח לא יעזור), כמו"כ גם בחגים בעייתי בשימוש (כי החום משתנה בעקבות הבישול). אז אם מתגברים על הבעיות הנ"ל, אין טוב ממנו.

רות מיכל

משתמש פעיל
ממתי אין אפשרות להשתמש גם בבשרי וגם בחלבי?
ואגב, למי שכבר יש כיריים חשמליות, האם יש חומר מיוחד לניקוי?
ייתכן שהסוג שקנינו לא מהטיב הכי יוקרתי, אך בכל פעם שאני מנקה זה לא מתנקה עד הסוף. כלומר יש עדיין סימנים שאא להוריד. הבו לי עצה:(

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י גרפיקהil;692021:
יש לו המון יתרונות.
אני משתמשת בכיריים קרמיות קרוב לשנה (חד פאזי), וזה פשוט חלומי. מבשל מהר יותר, נקיון ברגע ולא נתקלתי בחסרונות שציינו כאן חוץ מהבעיות ה'יהודיות'...
אכן, בפסח יש בעיה עם זה ועדיין לא מצאנו פתרון (אין אפשרות להכשיר וגם אין יציאה לגז כך שגם לקנות גז לפסח לא יעזור), כמו"כ גם בחגים בעייתי בשימוש (כי החום משתנה בעקבות הבישול). אז אם מתגברים על הבעיות הנ"ל, אין טוב ממנו.
מה שאני עושה בפסח. (למרות שיש לי כריים רגילות אני לא רוצה להוציא אותם)
פשוט קנינו פלטות בישול פס עם שני עיגולים כאלו. אני לא יודעת מה הצרכים שלכם אבל לנו זה מספיק וחוסך הרבה כאב ראש.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י רות מיכל;692029:
ממתי אין אפשרות להשתמש גם בבשרי וגם בחלבי?
ואגב, למי שכבר יש כיריים חשמליות, האם יש חומר מיוחד לניקוי?
ייתכן שהסוג שקנינו לא מהטיב הכי יוקרתי, אך בכל פעם שאני מנקה זה לא מתנקה עד הסוף. כלומר יש עדיין סימנים שאא להוריד. הבו לי עצה:(

אי אפשר להכשיר קרמיקה, אז מה תעשי אם יטפטף לך חלב רותח על הכיריים?
תשימי על זה סיר בשרי?

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י גינגית;691972:
אני מכירה מישהי שקנתה כיריים חשמליות קרמיות, והיא מרוצה מהנקיון, אבל אחד מהסירים שלה נשרף בתחתית והתעגל מהחום ויצא מהשימוש, וכמו כן, יותר קשה לווסת טמפרטורה של מאכלים וגם הבישול עצמו לוקח יותר זמן.
זה מה שנאמר לי.

.

אכן, כדי שזה לא יקרה צריך להשתמש בסירים ומחבתות עם תחתית כפולה. שמיועדים לכיריים כאלו. (רובם כאלה-רק הפשוטים והזולים ממש לא...)

רעות כהנא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אם כבר בענין כיריים עסקינן,
רציתי לשאול, אני בסוף קניתי כיריים זכוכית של חברת רוזייאר ואני מרוצה מאוד מהבישול
אך לא מענין הנקיון, כולם אמרו לי שזה חלום, רק שופכים מים רותחים על הזכוכית וזה ממיס את כל השומן והוא צף למעלה ואז מעבירים מטלית עם ווינדולין.
למעשה זה לא ממש ככה, ונשארו לי כתמים על הזכוכית, אני לא רוצה לעשות עם סקוצ' כי אמרו שזה שורט, ומטלית לא מספיק משפשפת את הזכוכית.
בנוסף על החצובות נשארו לי סימנים כמו כתמים בצבע יותר כהה שאני לא יודעת איך מורידים אותם.
משהיא יודעת דבר כזה? יש פתרון? אולי חומר מיוחד?

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
האם תפח לכן חשבון החשמל מאז התחלתן להשתמש בכיריים קרמיות:confused::confused::confused:

רות מיכל

משתמש פעיל
נכתב ע"י רעות כהנא;692077:
אם כבר בענין כיריים עסקינן,
רציתי לשאול, אני בסוף קניתי כיריים זכוכית של חברת רוזייאר ואני מרוצה מאוד מהבישול
אך לא מענין הנקיון, כולם אמרו לי שזה חלום, רק שופכים מים רותחים על הזכוכית וזה ממיס את כל השומן והוא צף למעלה ואז מעבירים מטלית עם ווינדולין.
למעשה זה לא ממש ככה, ונשארו לי כתמים על הזכוכית, אני לא רוצה לעשות עם סקוצ' כי אמרו שזה שורט, ומטלית לא מספיק משפשפת את הזכוכית.
בנוסף על החצובות נשארו לי סימנים כמו כתמים בצבע יותר כהה שאני לא יודעת איך מורידים אותם.
משהיא יודעת דבר כזה? יש פתרון? אולי חומר מיוחד?
אני כל כך מזדהה איתך, כי גם אצלי קיימת התופעה שאת מתארת, וחשבתי שאולי הכיריים שקנינו עשויות מחומר איכותי פחות.

רות מיכל

משתמש פעיל
נכתב ע"י ngraphic;692108:
האם תפח לכן חשבון החשמל מאז התחלתן להשתמש בכיריים קרמיות:confused::confused::confused:
ממש לא.
יש לי אותן כחודשיים, והחשבון חשמל האחרון שהגיע שלשום היה סביר ביותר ומתאים לתקופה של השנה.

א.ד.

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כפי הידוע לי (לא מכיריים) זכוכית לא נשרטת מסקוצ'. פלסטיק נשרט מסקוצ'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה