שיתוף בתהליך עוף גוזל

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צריך לכתוב משהו אז אני כותב: סקיצה...

קבצים מצורפים

• sketch-cover.jpg
    sketch-cover.jpg
    KB 216.6 · צפיות: 391

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני עוקב אחריך....
וגיליתי!
איזה טריק שלא ידעתי/למדתי, אתה יוצר נקודת מגוז אחת ועליה אתה מלביש את הדמויות לפי מרחקים שונים שיוצרים את הזרימה שלהם בסצנה, שזה טריק חמווווד כי בדרך כלל הראש שלי מדביק את הפרספקטיבה ישר למבנים וחפצים...
אליפות.

דינה טוטיאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
גם אני שמתי לב
יש הרבה תכנון סביב נקודות המגוז
כל פרט לאיזה כיוון הוא הולך
ואח"כ באמת לדמויות יש יציבות הגיונית במקום שמעמידים אותן

הני p

מאיירת ספרים, קומיקס ,עיצוב דמותגים ועוד...
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הפרספקטיבה
הדמויות
האווירה
השראה!

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני עוקב אחריך....
וגיליתי!
איזה טריק שלא ידעתי/למדתי, אתה יוצר נקודת מגוז אחת ועליה אתה מלביש את הדמויות לפי מרחקים שונים שיוצרים את הזרימה שלהם בסצנה, שזה טריק חמווווד כי בדרך כלל הראש שלי מדביק את הפרספקטיבה ישר למבנים וחפצים...
אליפות.
לומדים מכולם.בעצם כמה פעמים יש יותר מנקודה אחת. פשוט לא רואים אותם במוחש.

palm

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אתה יוצר נקודת מגוז
יש הרבה תכנון סביב נקודות המגוז
בעצם כמה פעמים יש יותר מנקודה אחת.
נקודת המגוז! זה הדבר הראשון שתפס לי את העין, ויש באמת יותר מאחת
אבל ניסיתי לעקוב ולא הצלחתי לקלוט איפה זה נותן ביטוי לדמויות
ממש לא הצלחתי להבין איך יחס הדמויות מתחלק עליו [זה נראה כמו חלוקה עם טריק נוסף כי הזוית של הנקודה מתנגשת בהפוך עם הדמויות]
אשמח מאד אם תוכלו להסביר קצת

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נקודת המגוז! זה הדבר הראשון שתפס לי את העין, ויש באמת יותר מאחת
אבל ניסיתי לעקוב ולא הצלחתי לקלוט איפה זה נותן ביטוי לדמויות
ממש לא הצלחתי להבין איך יחס הדמויות מתחלק עליו [זה נראה כמו חלוקה עם טריק נוסף כי הזוית של הנקודה מתנגשת בהפוך עם הדמויות]
אשמח מאד אם תוכלו להסביר קצת
אנסה. השגיע שהרבה עושים היא לבנות פרספקטיבה לרקע ואחר כך לשתול את הדמויות. אני חושב שהבעיה היא, כי בציור דיגיטלי מציירים עם שכבות. הציור הוא מקשה אחת. אין לי בעיה עם הציור דיגיטלי, כל עוד שהווקום הוא רק כלי כמו מכחול או עיפרון. עכשיו נחדד טיפה. תסתכלו על הפנים של ההוא עם הכובע מפרווה. מה הכלל בפנים? עניים ואוזניים באותו גובה נכון? לכן, כשהקוו יוצא לנקודת מגוז לאוזן, הוא ממשיך כדי למקם את העיין. ברור?

palm

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
לכן, כשהקוו יוצא לנקודת מגוז לאוזן, הוא ממשיך כדי למקם את העיין. ברור?
טוב, הקו הזה נראה יוצא מנקודה שמימין דף האיור, אז זה ברור
אבל מה עם הנקודה במרכז הדף- על רגלו הימנית של הילד האמצעי? אני רואה שהקוים שלו משלבים את הברכיים והכתפיים של 2 הדמויות משמאלו של הילד, ומה עם כל הנותר?

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אבל מה עם הנקודה במרכז הדף- על רגלו הימנית של הילד האמצעי? אני רואה שהקוים שלו משלבים את הברכיים והכתפיים של 2 הדמויות משמאלו של הילד, ומה עם כל הנותר?
זה הדרך לשבור את הפרספקטיבה. המגוז ההוא הוא מכוון מהאופק אילנו, אבל כשתשים חפץ באמצע הקוו, הוא שובר את הפרספקטיבה. לא מלמדים כל זה בפרוג?

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אופס קראתי שוב. לא המגוז העקרי יוצא מאחורי הרגל של הילד. בכל זאת ההודע הנ"ל עדיין רלוונטית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה