עולים לירושלים 9- רשמים

מיכל ש.

משתמש פעיל
היינו היום אחר הצהריים,
היה מקסים ממש!
מושקע ומסודר!
הבנות התאכזבו מאודדדד שלא היו צשקפות תלת מימד לבנות!!
שאלנו את האחראים בשטח ואמרו שלבנות יש את ההרקדה.. @ייחיאל -מה הסיפור?
חוצמזה הורידו גם את הקליעה למטרה שהיה כל שנה.. חבל..
אבל המופע היה ממש ממש יפה!!!
בנוגע לעומס-הגענו בעשרה ל-4 וכבר היה פתוח ודליל יחסית.. ב-5 התחיל העומס אך היה הגיוני ונסבל...
ועוד משהו חשוב! - עשו את המופע המרכזי לבנות - פעמיים- מה שהקל על העומס..
אפילו שבחורה אחת הרביצה לביתי בת השנתיים בטענה ש"גנבה" לה מקום ששמרה למישהי...
יישר כח גדול למארגנים!!

אבא1234

משתמש פעיל
מה הבעיה להביא מהבית
נראה לי שקצת קשה למשפחה ענקית להיסחב עד י-ם עם טונות מים (שנגמרים עוד לפני ההגעה לשם..),
וכל ילדון שצמא צריך להתחיל לחפש את ההוא שאצלו המים....

נ.ב. במזנון שמכרו שם בקבוקון מים ב... ש"ח הרוויחו יפה ולא נראה לי שהם בהפסדים מזה שלא הצליחו למכור.

נערך לאחרונה ב:
מה לא מובן, משפחה ענקית זה מה שחסר לה??? להיסחב עד י-ם עם הרבה מים??
וכל ילדון שצמא צריך להתחיל לחפש את ההוא שאצלו המים....

נ.ב. ההוא שמכר שם בקבוקון מים ב... ש"ח הרוויח יפה ולא נראה לי שלא הצליח למכור מים כי הביאו מהבית.....
אנחנו הבאנו כמות של בקבוקים עם מים קרים מתחת לעגלה של התינוקת ולא נצפו בעיות מיוחדות
בפרט שהמקום כולו ממוזג
אבל כנראה למי שהגיע מחוץ לי-ם זה משמעותי

דשי

משתמש פעיל
@ייחיאל, היינו השנה בפעם ה... ונהנינו כרגיל אך הייתה לנו תחושה שהיו כמה שינוים לא ? מסביב לעולם לא היה, תחרויות ג"כ לא, את המופע המרכזי הפיקה חברה אחרת לא ? כי הוא היה שונה מכל שנה.

מוזיקאליש

משתמש צעיר
@ייחיאל
הזמתי כרטיסים דרך הטלפון ואני לא זוכר איזה ימים
ולא עונים בטלפון יש מה לעשות
ותודה רבה על כל ההשקעה מכיר מקרוב.........

נערך לאחרונה ב:

אסתיס

משתמש מקצוען
היה הרבה! הרבה! הרבה! יותר עמוס מכל שנה!!! מוגזםםםםםםםםם!!
התורות ההזויים בכל מקום.. שיגעון.. אפילו לכמה ארנבות מסכנות.. פשוט חרפה.
מראש לא תיכננו ללכת לשום מקום, מעבר למופע המרכזי, פעלולן ומופע אקרובטיקה.

אלא שאפילו רק בזה היה קשה להתנהל! לא היה מקום ללכת!!! אי אפשר היה לזוז ! ממקום למקום היה סיוט! לא לדבר על שירותים..
(ושלא לדבר על הפן הבטיחותי.. אין לי ספק שהארוע לא מאושר מגורם ביטחוני.)

אבל,
המופע היה מטורף!!! מדהים!! והפעלולן היה מצוין! הילדים מאוד מאוד נהנו!

נ.ב. משהו נוסף קטן ומעצבן, כמה עולה להם קרטיב? חצי שקל? אי אפשר שיהיה מספיק לכולם?? הילדים התאכזבו מאוד שלא נשאר להם קרטיב.

משפטנית פח

משתמש מקצוען
מצטרפת לתודות.

האמת שבשנה שעברה ממש לא נהניתי והבטחתי לעצמי כמו הרבה תגובות פה, לא לחזור על זה

וכמובן שבסוף כן קנינו כרטיסים(:

בכל אופן, נהננו מאד, לתחושתי השנה העומס היה הרבה הרבה יותר נסבל (היינו היום אחה"צ)

התחלנו עם המתקנים מייד כשבאנו, ואז התורות היו נסבלים וממש מתחת למצופה, ממוצע של 7-8 דקות למתקן.

אחר כך נכנסתי עם הילדה (5) להרקדה, נהנתה בצורה לא רגילה, אהבנו את החוויה החדשנית והשונה.

גם למתנפחים התורות היו ממש סבירים השנה ובאופן כללי התחושה שלי הייתה שהרבה יותר קל התזוזה במתחם.

המופע- שוב, לדעתי השנה היה מושקע כמה רמות מעל מה שאני רגילה משנים קודמות. גם מבחינת התוכן שהיה מותאם גם לקטנים ממש שהתחברו והצליחו לעקוב ולהנות וגם מתבגרים שהיו באולם נראה שממש נהנו גם מבינת הביצוע ובאופן כללי- מופע מדהים שוווה. (גילוי נאות, גם ההורים נהנו(: )

נקודה נוספת שממש בלטה לי- כל נותני השירות והסדרנים היו אדיבים בצורה לא רגילה ולא מתבקשת יחסית לעומס וללחץ שבו הם עובדים שאפו ענק על זה. זה עושה הרבה.

שורה תחתונה- הגענו יחסית ללא הרבה ציפיות מתוך תחושה של מה שיהיה יהיה וכמובן שאי אפשר להספיק הכל אבל הופתענו לטובה ותודה רבה למפיקים, בהחלט נראה שלקחים משנים עברו הופקו בתחומים שונים.

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
האם יש מצב להיכנס ללא הזמנה של כרטיסים?
אי אפשר להיכנס בלי כרטיסים
אבל כשהייתי בבוקר, הייתה שם אישה אמיצה אחת שפשוט עברה בין אנשים ושאלה אם יש להם כרטיסים מיותרים.
היא הגיעה ללא כרטיסים והחזיקה כמות נכבדת.
אז אם את רוצה לקחת סיכון זה יכול להיות רעיון...

הגדה

משתמש פעיל
ילד בן ארבע יכול להכנס יחד עם חבורת בנות למקומות של נשים? כגון ההופעה המרכזית או שעושים בעיות ...

פיקסי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מעוניינת לקנות 6 כרטיסים לעולים לירושלים היום אחה"צ
0548420151 לא זמינה ליד מחשב כרגע רק בטלפון

ארזים1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היה מדהים.
תמיד פחדתי להגיע, השנה עשינו את זה והופתענו בגדול, העומס לא נורא בכלל והוא ממש מתחלק.
הניהול וההפקה היו מופתיים בעיני.
כשיצאנו וראינו את כל נחלי האנשים ממלאים את הרחוב הסמוך ממש התרגשנו.
אז הבנו שבאמת היה המוני אדם, אבל בפועל בשטח זה לא הפריע.

shaini

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@ייחיאל הבן שלי היה אתמול בסיור של הרובע היהודי,
נהנה מאוד,
אבל היו שם גם תכנים נוצריים. (הדרכה לגבי שתי כנסיות, ''נבואות'' עפ''ל)
צריך לודא עם המדריכים שהתוכן מתאים.

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יוצרי ai
מישהו יודע לגבי חניה קרובה?
יש גישה לרכבים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה