עולים לירושלים 9- רשמים

Second Floor

משתמש חדש
זה שלא בודקים פטור מתור שיהיה מקורי- אי אפשר לזייף. ת.ז. אפשר לבקש, אבל אני יכולה לומר שפעם אחת נהניתי מזה. יש לי ילדה עם תעודת נכה (בלי פטור מתור), הגעתי למקום שאי אפשר להכניס עגלות. הייתי בלי התעודה, ואמרתי להם שהיא נכה. (היא ילדה בת שנה, לקחת מנשא לא היה אפשרי באותו זמן), הם בקשו תעודה נתתי את של אחותי (הייתי עם אמא שלי ולה היה את של אחותי עליה). היא נכה. יש לה תעודה. אבל התעודה היא לא שלה.
לגבי עולים לירושלים- בואו, אתם לא באמת חושבים שזה מה שגרם לחכות כ"כ הרבה זמן.
אגב הייתי בבלב אחד השנה. לא היו השנה צמידים של פטור מתור. היו שם ילדים מיוחדים שחיכו שעה בתור ולא נתנו להם לעקוף! מצד שני אנשים אחרים עקפו על ימין ועל שמאל. אני עמדתי בתור עם ילדה בת שלוש שעה וחצי, חצי מהתור עקפו אותי! לא בגלל ילדים מיוחדים. כשבקשתי שעתנו לילדים מיוחדים לעבור לא נתנו... חוץ מפעם אחת שהגיעה ילדה נכה קטועת רגליים. לה כן נתנו.
לא יאומן, אני חושבת שהם לא יודעים מה זה פטור מתור , כי כשאני הייתי שם וחיכיתי עם הילדה חצי שעה בתור בא מישהו עם 3 ילדות ועקף את כל התור ולשאלתי הם טענו שיש לו פטור מתור מכיוון שהוא בן של אחד המפעילים!!!! אמרתי להם שזה ממש לא פטור מתור שיבדקו את המשמעות... אין לתאר
לדעתי הפעילויות יפות ומעניניות אך הארגון לא תקין, כל ההופעות מסתימות ומתחילות באותה שעה , מה שגורם לדוחק לא תקין במעברים ולדעתי על גבול הסכנת נפשות

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לא יאומן, אני חושבת שהם לא יודעים מה זה פטור מתור , כי כשאני הייתי שם וחיכיתי עם הילדה חצי שעה בתור בא מישהו עם 3 ילדות ועקף את כל התור ולשאלתי הם טענו שיש לו פטור מתור מכיוון שהוא בן של אחד המפעילים!!!! אמרתי להם שזה ממש לא פטור מתור שיבדקו את המשמעות... אין לתאר
לדעתי הפעילויות יפות ומעניניות אך הארגון לא תקין, כל ההופעות מסתימות ומתחילות באותה שעה , מה שגורם לדוחק לא תקין במעברים ולדעתי על גבול הסכנת נפשות
את מדברת על עולים לירושלים?
באמת לא תקין מה שאת מתארת. אין שום סיבה לתת להם פטור מתור.

Second Floor

משתמש חדש
את מדברת על עולים לירושלים?
באמת לא תקין מה שאת מתארת. אין שום סיבה לתת להם פטור מתור.
כן, אני הייתי אתמול
האמת שהילדים שלי מאוד נהנו מההופעות
אבל החלק הזה הכעיס אותי, ובעיקר הזלזול בתגובה אלי
מאוד חשוב שיכבדו פטור מתור בכל מקום, אבל להשתמש במינוח הזה לטובת עקיפת תור סתם זה ממש לא בסדר

Second Floor

משתמש חדש
אני רוצה לציין כן באופן מיוחד את תוכנית הקליקרים
המפעילה עושה עבודה ממש טובה
הבת שלי ממש נכנסה לעניין ושיתוף הפעולה של כל הקהל היה יוצא דופן , בזכות האופן שהמפעילה מפעילה את התוכנית

בנוסף שילוט ברור, וגם העניין שכל המידע נמצא על הכרטיסים עוזר לתכנון הזמן
בסך הכל אירוע מאוד יפה בטח ביחס לעלות הנמוכה מאוד

Lali net

משתמש חדש
היי,
מה השעות של המופע אחה"צ? מתי בנים? מתי בנות?
תודה!

shaini

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יתכן שכדאי לך לחנות בחניון הר הרצל (בחינם למי שנוסע בתח''צ) ולנסוע ברכבת הקלה, מגיעה ממש קרוב למקום.
ביציאה מהחניון צריך להעביר במכונה רב קו כדי להוכיח נסיעה.

ישראל עמר

משתמש רשום
D I G I T A L
אנחנו היינו אתמול בבוקר
נהננו מהמופע הילדים נהנו מהפעלולן ומיד כשהגענו הילדים עלו לבלרינה(המתינו כחצי שעה)
מעבר לזה לא הספקנו
היה עומס מטורף (יותר מתמיד)
נתנו לאנשים לקנות כרטיסים במקום
גם אחרי צהרים
היה בלתי אפשרי לזוז במקום ואפילו לא מקום לשבת בנוחות להרגע
העומס הורגש גם במופע שבשניה התמלא ולא היו מקומות
ממש חבל , שנה שעברה היה טוב יותר
צריך להגביל את כמות האנשים...

HODAYAK

משתמש צעיר
הפקות ואירועים
עולים לירושלים זה קונספט ייחודי :
א. מקום ממוזג
ב. שפע פעילויות במקום אחד
ג מתאים לרוב הגילאים
ד. אפשר לצאת כל המשפחה יחד ללא הפרדה כמו ים/ברכה וכו'.
לכן ההתלהבות גדולה! ומגיעים אליו מכל הארץ ממש!
מדוע מתנ"סים וקהילות אחרות לא קלטו שאנשים אוהבים את אופי הפעילות הנ"ל. תאמינו לי שאם ערים אחרות היו עושות את אותו קונספט ואפילו ביותר כסף העומס היה פוחת.

הוראת שעה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עולים לירושלים זה קונספט ייחודי :
א. מקום ממוזג
ב. שפע פעילויות במקום אחד
ג מתאים לרוב הגילאים
ד. אפשר לצאת כל המשפחה יחד ללא הפרדה כמו ים/ברכה וכו'.
לכן ההתלהבות גדולה! ומגיעים אליו מכל הארץ ממש!
מדוע מתנ"סים וקהילות אחרות לא קלטו שאנשים אוהבים את אופי הפעילות הנ"ל. תאמינו לי שאם ערים אחרות היו עושות את אותו קונספט ואפילו ביותר כסף העומס היה פוחת.
זה לא נכון בשנים עברו(אין לי מושג על השנה) עיריות ביתר ואלעד עשו לונה פארקים לכל המשפחה במימון ממשלתי ולא רק עירוני(משרד הפנים. הנגב והגליל. ועוד) וזה היה מיועד רק לתושבי הערים הנ"ל
לעומת זאת עולים לירושליים אכן ממומן גם ממשלתי אבל גם עירוני וכאן טוענים התושבים בצדק שאין שום פעילות שמיועדת רק להם(חוץ מכמה מתנפחים כל שנה במקום אחר)
(אגב במימון הממשלתי נמצא גם כסף של תושבי ירושליים כן?)

ישראלית

משתמש פעיל
D I G I T A L
אנחנו משתתפים אדוקים כמעט בכל השנים והשנה היה עמוס במיוחד במיוחד!!!
היינו אתמול אחר הצהריים.
אף פעם לא היה עמוס עד כדי אי אפשרות לעבור לאולם טדי לפעלולן! או לטרמפולינות, תמיד המעבר שם היה חופשי, והשנה האנשים עמדו שם בלי יכולת לזוז, היה שם עומס עד כדי התחככות עם הסדרנים ומראות פחות נעימים כשעומדים עם ילדים קטנים ועגלת תינוק....
בכל מקום שהסתובבנו בבניין אנשים הסתובבו סביב עצמם וחיפשו איפה אין תור, אני כותבת על העומס בתוך הבניין בבנייני האומה, לא הסתובבתי כמעט במתקנים בחוץ.
אני יודעת שאני לא היחידה כי שמעתי כמה וכמה נשים מסביבי שדיברו על העומס המטורף!
מאוכזבים קשות, אין עניין להרבות במכירת כרטיסים, לא היה שום שנה עומס כזה!
@ייחיאל לא יכול להיות שמכרו את אותה כמות כרטיסים כמו כל השנים.

נערך לאחרונה ב:

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
הדיעות כאן בענין העומס נעות בין "עומס לא נורמלי, מטורף, פשוט לא יכולנו להנות" לבין "היה ריק יותר מכל שנה".
מענין מה ההסבר של התופעה.
אולי תחושת עומס היא ענין סובייקטיבי.
אולי תלוי באיזה מקומות הסתובבו במתחם.

כך או כך, גם אלו שלא חוו "עומס נוראי" המקום הוא עמוס.
כך שמי שלא אוהב ארועים המוניים שלא יתקרב.

נערך לאחרונה ב:

want

משתמש צעיר
בלת"ק

לגבי העומס המטורף, לצערי נאלצת להצטרף לעדויות על עומס מזוויע ולא מכבד
כמעט ברמה של סכנת נפשות (לי הזכיר את אסון מירון)
בפרט שמדובר בארוע שמתוכנן עבור ילדים וילדים קטנים... איך עושים דבר כזה? איך ?
זלזול. זה מה שהרגשתי
לשום ציבור בארץ לא היו מפיקים ארוע בכזו רמת עומס ודוחס.
למה לציבור שלנו זה מותר?

כמובן שמכל הדברים קשה להנות, ולהיות, כשהעומס כ"כ גדול. רק לחשוב על לעמוד ולהידחף בתורים. לא תודה.
משקפי תלת מימד (50?80? 100?) שמדובר באלפי-אלפי איש, לטעמי לא ראוי ! נוצר לחץ עצום. בכניסות
אז נכון שזה מרשים ויפה, אך לא תואם כמות.
באופן כללי המעברים היו ממש עמוסים והיה קשה להגיע לזירות הפעילות, יתכן וצריך לחשוב על תכנון לו"ז של הפעילויות שיאפשר זרימה סבירה..

כמו"כ, חובה לחפש פתרונות נוספים!
כמו יותר ימים... יותר חדרים... (נניח עם הקרנות לבנות, מספיק מענין, ויתן מענה ארוך ומספק גם מבחינת זמנים)

ההופעה המרכזית הייתה מאד יפה ומרגשת.
ומכיוון שזה הפרק המסיים את הארוע כן הצלחנו להנות בסוף

ᕄᘕᑊꗪ

משתמש צעיר
הדיעות כאן בענין העומס נעות בין "עומס לא נורמלי, מטורף, פשוט לא יכולנו להנות" לבין "היה ריק יותר מכל שנה".
מענין מה ההסבר של התופעה.
אולי תחושת עומס היא ענין סובייקטיבי.
אולי תלוי באיזה מקומות הסתובבו במתחם.

כך או כך, גם אלו שלא חוו "עומס נוראי" המקום הוא עמוס.
כך שמי שלא אוהב ארועים המוניים שלא יתקרב.
אולי תלוי בבוקר או בערב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה