עולים לירושלים 9- רשמים

ליה עמר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אנחנו היינו היום, לא נראה לי שנחזור שוב שנה הבאה... אחיות שלי היו שנים שעברו ואמרו שלא היה ככה עמוס.
כמויות של אנשים ותורים ארוכיםםםםם. למטוסים, לפינת ליטוף, ואפילו לטרמפולינה עלובה עם מגלשה שכל ילד נמצא שם בדיוק חצי דקה.
המופע בסוף של שעה, דחיפות להיכנס לתפוס אבל היה מופע ממש יפה ומושקע. פיצה קצת (את הילדים) על כל מה שהיה לפני כן.
מסכימה לגבי הצפיפות
אי אפשר להיות כשכל שניה דוחפים
לא אחזור לשם

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
אני הייתי בבוקר היה מצוין ורגוע
יכול להיות שאתם הגעתם אחה"צ והמתנתם לכל ה"מאחרים לצאת" של הבוקר מה שגרם לעומס רציני כבר בפתיחת המתחם
בבוקר היה ממש רגוע
כמובן שזה אירוע עמוס של 4000 איש
אבל היה ממש בקצב רגוע

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
באיזה שעות הסיורים ?
ובאיזה שעות המופע המרכזי בשעות הבוקר ?

האם המשקפות מציאות מדומה של ביהמ"ק, הן כמו שנה שעברה (תקציר של שלושת המשקפות) או שזה משהו אחר ?

שימי.ס

משתמש חדש
הודעה חשובה לתועלת כלל הציבור
ההודעה היא למי שהיה כבר בעולים לירושלים 9,

נא להעלות בבקשה את זמני הסיורים וזמני ההופעות בשעות המדויקות,
תודה רבה!!

נ.ב. גם זמני בוקר וגם זמני אחה"צ בבקשה.

bayit

משתמש פעיל
עריכה תורנית
בבקשה

קבצים מצורפים

• 1724523137165.png
    1724523137165.png
    KB 46.3 · צפיות: 6

אינסוף

משתמש מקצוען
אני הייתי בבוקר היה מצוין ורגוע
יכול להיות שאתם הגעתם אחה"צ והמתנתם לכל ה"מאחרים לצאת" של הבוקר מה שגרם לעומס רציני כבר בפתיחת המתחם
בבוקר היה ממש רגוע
כמובן שזה אירוע עמוס של 4000 איש
אבל היה ממש בקצב רגוע
הלוואי 4000 איש
שמעתי את משה ליאון אומר שבזמן שיא
נמכרו 120,000! כרטיסים לעולים לירושלים
זה אומר 6000 לכל סבב!
באמת מוגזם!!!

cyp

משתמש מקצוען
אנחנו היינו אתמול גם חצי מהבוקר וגם צהריים,
מנסיון גם השנה וגם שנה שעברה בבוקר אין כל כך הרבה תורים, הם מוכרים פחות כרטיסים לבוקר לדעתי בגלל שיש פחות מופעים ופחות סיורים, חיכינו כמה דקות לכל מתקן בחוץ חוץ מהבלרינה כמובן, במופע היו מקומות ריקים, המינוס בבוקר זה השמש הקופחת, זוועה, המופע בחוץ תחת השמש היה כמעט בלתי נסבל,
אבל בגדול מקום מושקע ממש בכלום כסף, הילדים נהנו ממש במופע חיות, במופע הגדול ,
לגביי הסיורים, לקח לנו חצי שעה למצוא את נקודת היציאה , תשאלו לפני שאתם קונים כי אחר כך אין את מי לשאול,
הסיור ברובע מתאים לילדים קטנים, אם כי מאוד קשה עם עגלות וגם זו הרבה הליכה שלפעמים קשה לקטנים, ואין גם שרותים בדרך, הגדולים ממש נהנו והקשיבו בשקיקה למדריך,

shd

משתמש חדש
האנו אתמול והיה יפה מאוד,
לא מומלץ להגיע עם ילדים בעגלות.
המתנה למתקנים סבירה חוץ מהבלרינה (במתחם לקטנטנים המתנה קצת יורת מדי לילדים )
בגדול הילדים נהנו מאוד -תעסוקה ליום שלם

ייחיאל

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
הלוואי 4000 איש
שמעתי את משה ליאון אומר שבזמן שיא
נמכרו 120,000! כרטיסים לעולים לירושלים
זה אומר 6000 לכל סבב!
באמת מוגזם!!!
אל עורך עיתון המודיע ר׳ משה עקיבא דרוק ז’’ל הגיע יהודי בתרעומת לאחר אחת מההפגנות שהתקיימו בירושלים מדוע כתבו שהיו בהפגנה אלפי איש בשעה שהוא עצמו היה בהפגנה וראה שהיו רק מאות. ענה לו הרב דרוק: חבל שלא הגעת אליי לפני פרסום הכתבה כי אם הייתי יודע שהיו מאות הייתי כותב רבבות מאחר וחשבתי שהיו עשרות כתבתי רק אלפי אנשים.
לענייננו המספרים לא נכונים ולא מתקרבים לכך. (יש לכם גם טעות בחישוב כי יש 10 סבבים), מה שכן נכון שהכרטיסים נמכרו בזמן שיא בתוך 48 שעות.
נמכרים כרטיסים באותה כמות לכל סבב, הכמות היא בדיוק אותו דבר כל שנה וכל עוד לא יוסיפו שטחים לטובת האירוע היא גם לא תעלה.
אמנם יש אנשים שקונים כרטיסים ולא מממשים אותם אך הפער בין הבוקר לשעות אחה’’צ הוא מינורי ומדבור בעשרות בלבד.
כנראה שבסבבי הבוקר יש יותר גברים עם ילדים בוגרים יותר ואצלם באופן טבעי מורגש פחות הצפיפות אך השערה זו לא נותחה לעומק.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
אל עורך עיתון המודיע ר׳ משה עקיבא דרוק ז’’ל הגיע יהודי בתרעומת לאחר אחת מההפגנות שהתקיימו בירושלים מדוע כתבו שהיו בהפגנה אלפי איש בשעה שהוא עצמו היה בהפגנה וראה שהיו רק מאות. ענה לו הרב דרוק: חבל שלא הגעת אליי לפני פרסום הכתבה כי אם הייתי יודע שהיו מאות הייתי כותב רבבות מאחר וחשבתי שהיו עשרות כתבתי רק אלפי אנשים.
לענייננו המספרים לא נכונים ולא מתקרבים לכך. (יש לכם גם טעות בחישוב כי יש 10 סבבים), מה שכן נכון שהכרטיסים נמכרו בזמן שיא בתוך 48 שעות.
נמכרים כרטיסים באותה כמות לכל סבב, הכמות היא בדיוק אותו דבר כל שנה וכל עוד לא יוסיפו שטחים לטובת האירוע היא גם לא תעלה.
אמנם יש אנשים שקונים כרטיסים ולא מממשים אותם אך הפער בין הבוקר לשעות אחה’’צ הוא מינורי ומדבור בעשרות בלבד.
כנראה שבסבבי הבוקר יש יותר גברים עם ילדים בוגרים יותר ואצלם באופן טבעי מורגש פחות הצפיפות אך השערה זו לא נותחה לעומק.
בבוקר לא הרגישו עומס
חוץ מזמני פתיחת התוכניות שאז הצטופפו על הדלת עשרות איש ויותר
במתחם הקטנטנים היה מצוין ברוב שעות הבוקר (חוץ מבריכת הכדורים, שם שחקו להם בהנאה 2 ילדים גדולים עם חולצה של אחראים, ואז התור התארך, וגם זה היה מוגבל ל3 דק' לילד וזה קצת מידי) ולא היה צריך להמתין למתקני המתנפחים שם
בהופעות היה מקום בשפע וברוגע
אולי בחלק של המשקפות וכד' צריך לכתוב כה מקומות יש או להגדיל את כמות הסבב, כי מי שלא עמד בפתח לא נכנס , כי היה עומס גדול וזה מוגבל.

בנוסף, חלק מהתוכנית זה לעמוד בתור
אף אחד לא ישלם בלונה פארק 70 שח כדי שהילדים שלו יחזרו אליו ויספרו לו שהם הספיקו לעשות את כל המתקנים ב20 דק' (הרי כל מתקן עובד 3 דק' לכל סבב), וזה חלק מהתוכנית של הילדים, ובמיוחד בעולים לירושלים שעשו הצללות מכובדות שיהיה נח לעמוד בתור

להורים שבינינו
איפה תמצאו מקום ממוזג להעביר איתו את היום ב20 שח ???
רק להסתובב עם הילדים ליד הארנבות במקום ממוזג היה שווה במקום ללכת לאיזה לונה פארק ולעמוד בשמש הקופחת

תודה ענקית למארגנים.
יש קולרים למילוי בקבוקים

(יש שירותים שבורים שלא ניתנים לנעילה נורמלית)

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
היה מקסים, נהנו מכל רגע. היה רגוע, הגענו מוכנים עם תוכנית לבנים ותוכנית לבנות מתי הולכים לכל חדר והילדים חזרו מאושרים עם מלא חוויות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה