אטרקציה עולים לירושלים תשפ"ד - קיץ 2024

yael1199

משתמש רשום
היינו היום, וקצת התאכזבנו
כבר שנה שלישית או רביעית ברצף שאנחנו מגיעים אבל השנה הכי פחות נהנינו היה מידי עומס בכל דבר היה תורים ארוכים בטרמפולינות גם בליטוף ולא מדברת על המתקנים שבחוץ, וחוץ מזה הורידו כמה דברים משנה שעברה כמו התחרויות האלו שהיו בקומה הראשונה במקום הליטוף
לא יודעת אם שנה הבאה שוב נגיע, חבל שדוחפים כמויות של אנשים בלי פרופורציה

~ABC~

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מעוניינת ב- 4 כרטיסים
לא משנה למתי
דחוף לי !!

שירה רחל

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
היו גם סיורים למערת צדקיהו בנוסך לכותל הדרומי (שהיה בסוף מגדל דוד עם תצפית) והרובע שלא יצא בכלל. נראה לי שזה רק אחר הצהרים.
הופעת חיות נחמדה מאוד, רק חבל שהתחילה באיחור של חצי שעה.
הורידו דברים משנה שעברה, אבל נחמד מאוד מאוד! שווה.

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
למישהו יש את התוכניה של מה יש,
כדי שוכל לתכנן מראש מה אנחנו רוצים?
(יש לנו כרטיסים לבוקר)
IMG-20240825-WA0099.jpg
1724523137165.png

B&B

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אנחנו היינו היום, לא נראה לי שנחזור שוב שנה הבאה... אחיות שלי היו שנים שעברו ואמרו שלא היה ככה עמוס.
כמויות של אנשים ותורים ארוכיםםםםם. למטוסים, לפינת ליטוף, ואפילו לטרמפולינה עלובה עם מגלשה שכל ילד נמצא שם בדיוק חצי דקה.
המופע בסוף של שעה, דחיפות להיכנס לתפוס אבל היה מופע ממש יפה ומושקע. פיצה קצת (את הילדים) על כל מה שהיה לפני כן.

מוטיבציה 188

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
יש לנו למכירה 9 כרטיסים ליום רביעי בבוקר, הכרטיסים למכירה ביחד בלבד.
7633188 שטרודל גימייל...

נערך לאחרונה ב:

לימונדה!!

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בוקר טוב!
יש לי 3 כרטיסים לרביעי בוקר
ניתן ליצור קשר
0583250253

natigonen

משתמש חדש
האם כל המופעים זה רק לבנים ובנות בזמנים נפרדים? או שיש גם אותו מופע שיש במקביל בנים בנות בהפרדה באותו אולם?
כמה זמן כל מופע לוקח?

שירונה

משתמש חדש
האם כל המופעים זה רק לבנים ובנות בזמנים נפרדים? או שיש גם אותו מופע שיש במקביל בנים בנות בהפרדה באותו אולם?
כמה זמן כל מופע לוקח?
יש את המופע המרכזי שזה לבנים ובנות בזמנים נפרדים וזה לוקח שעה ויש את המופע של בצלאל הקוסם שזה בהפרדה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה