אטרקציה עולים לירושלים תשפ"ג

מצב
הנושא נעול.

בובונה

משתמש פעיל
כשמתקשרים לטלפון אומרים שם שאפשר לרכוש כרטיסים גם באתר "שופי"

חייקי

משתמש רשום
מאיזה גיל צריך לשלם?
האם צריך לשלם גם להורים או רק לילדים?

אפרים פישל

משתמש פעיל
לפי מה שידוע לי משנה שעברה כל גבר וילד צריך כרטיס לתינוק עד שנתים נראה לי שלא אבל זה מידע שלי תשאלו את יחיאל שנמצא כאן במערכת

קקטוסה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מגיל 3 צריך כרטיס, אומרים במערכת הטלפונית

אפרים פישל

משתמש פעיל
התקליט אומר לקחת את זה מהקופה במקום עם אישור ההזמנה ויכול להיות שבאתר שופי אפשר להדפיס צריך לבדוק

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
@ייחיאל מה יצא, יש סיורים?
התפללנו...

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
מה שבטוח הוא שזה שווה הרבה יותר מעשרים ש"ח
האטקרציה של החופש!!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה