התייעצות עו''ד ג'ון עולם מטוגו רוצה לתת לי מתנות... חובה לקרוא !!!

מצב
הנושא נעול.

ישי ניצנוב

משתמש רשום
שלום וברכה חברים והיום תעלומה...
קיבלתי מייל בנוסח הזה:
שמי בריסטר ג'ון אולאם, שבסיסה בטוגו, ענה בחביבות להודעה שלי בדוא"ל הפרטי שלי: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, כי יש עסק חשוב שאני רוצה לדון איתך לגבי קרנות הירושה של 9.5 מיליון דולר שנותרו בקרנות ירושה. על ידי קרובך כאן בבנק טוגו. הוא היה הלקוח שלי לפני שמת בתאונת דרכים עם כל משפחתו.
אנא ענה לי לקבלת פרטים נוספים / הבהרה בנושא זה.
עורך הדין ג'ון עולם.לומה טוגו.
טל ': +22892047740
קרן ירושה
היתי סקרן מאוד אז:
[פתחתי כתובת מייל פיקטיבית בשם "ישי ריבו" וממנה שלחתי שאלה "במה מדובר"
זה מה שהוא ענה לי...]
הוא ענה:
ישי ריבו היקר,
שם הלקוח שלי הוא מר. דמה אדוארד ריבו, תודה על תגובתך.
כל מה שאני רוצה ממך הוא לעמוד כקרוב משפחה ומוטב בעיזבון הבלתי תובע של הלקוח שלי שנפטר ז"ל. דמה אדוארד ריבו, עשיתי כל מה שאפשר כדי לאתר את קרוביהם של הלקוח שלי שנפטר בלי שום מזל; מרבית נכסיו כאן הושחתו על ידי ברדס ובחלקם מגודל עשבים שוטים מכיוון שאין מי שישמור עליהם. זה היה עד שמשרד האוצר עם הפיקדון האמור הזמין אותי למשרדם וציווה אותי כעו"ד שלו כאן בטוגו לאתר ולהציג בפניהם את קרוביו לשחרור כספי החוב שלו יחד איתם, סך כל (ארה"ב). 9.5 מיליון דולר) בלבד.
על רקע זה החלטתי לפנות אליך כשאתה נושא שם משפחה זה כדי לסייע לי בהגשת תביעות לקרן הירושה הזו לשחרור והעברה. קרבת המשפחה הבאה כאמור בחוק הירושה, אינה מוגבלת ליחסי הנפטר ואינה נתונה למעגל יחסי ההורים, אלא על ידי בחירתו של המיטיב לגבי מי הוא רוצה לרצות זאת (המוטב ) באופן רשמי על ידי כתיבה, או באופן לא רשמי על ידי גילוי מידע סודי למוטב, יהיה הוא / ה שותף העסקי, הקשר, המלך, החבר או המבקשים.
לפיכך, מכוח האמור לעיל, אני מבקש הסכמה להציג אתכם כקרובי משפחה ללקוח המנוח שלי מכיוון שגם קרוב משפחה כביכול נפטר יחד איתו בתאונת דרכים. עליך לציין כי כל המסמכים הדרושים לעסקה מסוג זה המוודאים אותך כמוטב בונאפיד וקרובי משפחה ללקוח הנפטר שלי יתקבלו כדין וחוקית ויונפקו על שמך ולטובתך. אם לא תתבע קרן ירושה זו, היא תופקד מחדש באוצר של חברת הפיננסים ותוחרם גם כשטר שלא נתבע אשר יחולק בין הדירקטוריון והוא יהפוך להיסטוריה.
אין מה לדאוג מכיוון שהכל חוקי עם תיעוד, חובתי לספק את הקרובים וכל מי שאאשר כקרובי משפחה יהפוך למוטב ויקבל את כספי הירושה.
הנושא החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון כעת הוא אמון וביטחון בעניין זה ולכן אני טוען שזו צריכה להיות מילת המעקב שלנו במהלך העסקה הזו ואני יכול להבטיח לך לגמרי מצדי שככל שאעבוד את זה איתך, תמיד אעשה זאת נשאר אותו דבר. אני לא מכיר אותך אבל אני מרגיש שתהיה אנושי מספיק בכדי להיות כנה כלפי לפחות בשביל להביא אותך לעסקה שמסוגלת להשיג משהו מוחשי.
כל מה שאני צריך זה הנתונים שלך כדי לשכלל את המסמכים המשפטיים ולהציג אותך רשמית בפני הבנק כקרובי משפחה ללקוח המנוח שלי, כך שניתן לשחרר לך את כספי הירושה בסך 9,500,000 $ דולר ונחלוק אותם כמפורט להלן. אתה תהיה זכאי ל -60% מהסכום הכולל כשביעות רצון על העזרה לי למאבק בעסקה זו ו -30% יהיו לי ולמשפחתי בעוד ש -10% אני מציע שייתרם לארגוני הצדקה בכל מדינה שתבחר, אך אם אתה מרגיש אחרת אל תהסס להודיע לי.
1. שמותיך הפרטיים: ............................................ ...
2. שם המשפחה שלך: ............................................. .
3. תאריך הלידה שלך: ........................................... .
4. מספרי הטלפון והפקס שלך: ...........................
5. עיסוקיכם: ............................................. .
6. הכתובת / הארץ שלך: ................................
עם מידע זה אמשיך לאבטח מכתב תביעה וייצוג עם המידע שנמסר. כאמור, מכשיר משפטי זה בעת הגשתו לבנק מחייב את המוסד הפיננסי באופן אוטומטי לבצע מימוש העברה לטובתך וככזה יהיה אטום ויישאר בלתי הפיך. בכתב הבא שלנו, אני מציע להגיע להסכם הבנה ביחס לשיתוף הוגן. צירפתי את רישיון עורך הדין שלי כדי שתוכלו לדעת עם מי אתם מדברים כעורך דין
לכן אני מצפה לשמוע ממך מוקדם יותר עם המידע הדרוש הנדרש כדי להתחיל בעבודה בהעברה. התקשר אלי ברגע שתקבל דואר זה. אני רוצה שנעשה שיחת טלפון קטנה עם מספר הטלפון הישיר שלי + 228-92047740
מודה לך על שיתוף הפעולה הצפוי שלך.
שלך בעניינים משפטיים,
עורך דין. ג'ון עולם.
י. U. החדרים טוגו
196 בולרבל לום.
BP: 869 מרכז LOME.
הרפובליקה של טוגו.
טל ': + 228-92047740
ואז למחרת:
[שלחתי מכתובת מייל אחרת הפעם בשם חנן בן ארי... וזה מה שהוא ענה]
חנן בנרי היקר,
שם הלקוח שלי הוא מר. דמה אדוארד בנרי, תודה על תגובתך.
כל מה שאני רוצה ממך הוא לעמוד כקרוב משפחה ומוטב בעיזבון הבלתי תובע של הלקוח שלי שנפטר ז"ל. דמה אדוארד בנרי, עשיתי כל מה וכו...
ואז שלחתי לו מהכתובת הראשונה:
סליחה, אך שמי המקורי הוא ישיעהו רביבו ולא ריבו [תוכל לברר עלי אני זמר ישראלי מוכר],
מה גם שאתמול חבר בשם חנן בן ארי [שגם הוא זמר והופיע איתי אתמול] סיפר שקיבל אף הוא הודעה כזאת עם אותו התוכן,
א''כ לכאורה יש בדבריכם סתירה,
אני אומר לכם את האמת שאני לא מעוניין לעשות דברים שאינם חוקיים ולכן אשמח לקבל פרטים כהוכחה שמדובר במשהו חוקי ושאתה הוא עו''ד המדבר איתי,
ומאז:
נכון להיום יומיים אחרי הוא לא ענה...
ולדעתכם ?!
המקרה מאוד מוזר הבנתי שהוא עושה זאת כבר הרבה זמן ועולות השערות מה המניע שלו ?

עוקץ ?! הוא לא ביקש כתובת מייל...
רק שם, עבודה, וכתובת,
או אולי הוא רוצה שאתקשר אליו כדי להרוויח מה שבטוח לא בטוח...

אשמח לשמוע מכם...
[הוא כ''כ מוזר שצירף את תעודת העו''ד שלו...]

קבצים מצורפים

• JOHN ULAM PASSPORT.jpg
    JOHN ULAM PASSPORT.jpg
    KB 493.4 · צפיות: 223
  • AUTHORIZATION OF EXCERCISE.JPG
    AUTHORIZATION OF EXCERCISE.JPG
    KB 160.5 · צפיות: 202

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

קצרה

משתמש מקצוען
יפה יפה...
חוץ מזה, [נהייתי חפרן]
למביני הסייבר וכו'...
מ-ה- ה-ע-ו-ק-ץ-?

הוא מבקש באיזה שלב שיעבירו לו קודם את ה-30 אחוז בגלל כל מיני "תסבוכות" בהעברה ....
עם הסברים איך ההעברה המוקמת מחוייבת..

נ.ב - קובץ תמונה "תמים" יכול להכיל בתוכו קוד זדוני וכופרות.
לא כל מה שנראה תמונה מכיל באמת רק תמונה
כל מי שפותח קובץ ממקור בלתי ידוע אפילו שהוא נורא סקרן - מסתכן.
מומלץ גם לקוראי האשכול לא להקליק על התמונה.
(אולי כדאי אפילו להסיר אותה @מרשמלו ??)

כל גולש ברשת חייב לעבור קורס בסיסי באבטחת מידע ולשמוע קצת הפחדות ואזהרות כדי להתנהל בתבונה.

ישי ניצנוב

משתמש רשום
חבר אמר לי להיות עוד יותר חכם.. לבקש ממנו מקדמה של 10,000$ שזה כלום רק שישדר רצינות,
אבל כבר סתמתי לו את הפה עם התגובה שזהו לא שמי ושהוא ממציא את השמות לפי שורת החתימה במייל...
אבל עדיין צריך מישהו יותר מקצועי שיפענח מה הולך שם...

ישי ניצנוב

משתמש רשום
בהחלט צודק, מי שלא למד יסתבך מאוד,
לגבי התמונה תודה על המידע ואיני יודע איך למוחקה, [אני די חדש כאן]
ותודה על ההסבר,
אשמח לשמוע עוד כיווני מחשבה,
מה שבטוח הסיפור הזה מעניין,
[דיברו עליו בשבוע שעבר בעיתון משפחה]
מומלץ גם לקוראי האשכול לא להקליק על התמונה.
תסתכלו על התמונה ממוזערת מספיק כדי לראות ערל שטוען שהוא עו''ד אך רוצה רק עוד ועוד...

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
איזה עצוב!
כל כך הרבה לקוחות נהרגים בתאונת דרכים יחד עם כל משפחתם!
הרי כבר אלפים קיבלו את המייל הזה, וכל אחד מהם הוא קרוב המשפחה היחיד של אותה משפחה אומללה שנהרגה רח"ל....
לא עומדת בזה! כמה אסונות!!

MERS1

משתמש פעיל
שלום וברכה חברים והיום תעלומה...
קיבלתי מייל בנוסח הזה:
שמי בריסטר ג'ון אולאם, שבסיסה בטוגו, ענה בחביבות להודעה שלי בדוא"ל הפרטי שלי: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>, כי יש עסק חשוב שאני רוצה לדון איתך לגבי קרנות הירושה של 9.5 מיליון דולר שנותרו בקרנות ירושה. על ידי קרובך כאן בבנק טוגו. הוא היה הלקוח שלי לפני שמת בתאונת דרכים עם כל משפחתו.
אנא ענה לי לקבלת פרטים נוספים / הבהרה בנושא זה.
עורך הדין ג'ון עולם.לומה טוגו.
טל ': +22892047740
קרן ירושה
היתי סקרן מאוד אז:
[פתחתי כתובת מייל פיקטיבית בשם "ישי ריבו" וממנה שלחתי שאלה "במה מדובר"
זה מה שהוא ענה לי...]
הוא ענה:
ישי ריבו היקר,
שם הלקוח שלי הוא מר. דמה אדוארד ריבו, תודה על תגובתך.
כל מה שאני רוצה ממך הוא לעמוד כקרוב משפחה ומוטב בעיזבון הבלתי תובע של הלקוח שלי שנפטר ז"ל. דמה אדוארד ריבו, עשיתי כל מה שאפשר כדי לאתר את קרוביהם של הלקוח שלי שנפטר בלי שום מזל; מרבית נכסיו כאן הושחתו על ידי ברדס ובחלקם מגודל עשבים שוטים מכיוון שאין מי שישמור עליהם. זה היה עד שמשרד האוצר עם הפיקדון האמור הזמין אותי למשרדם וציווה אותי כעו"ד שלו כאן בטוגו לאתר ולהציג בפניהם את קרוביו לשחרור כספי החוב שלו יחד איתם, סך כל (ארה"ב). 9.5 מיליון דולר) בלבד.
על רקע זה החלטתי לפנות אליך כשאתה נושא שם משפחה זה כדי לסייע לי בהגשת תביעות לקרן הירושה הזו לשחרור והעברה. קרבת המשפחה הבאה כאמור בחוק הירושה, אינה מוגבלת ליחסי הנפטר ואינה נתונה למעגל יחסי ההורים, אלא על ידי בחירתו של המיטיב לגבי מי הוא רוצה לרצות זאת (המוטב ) באופן רשמי על ידי כתיבה, או באופן לא רשמי על ידי גילוי מידע סודי למוטב, יהיה הוא / ה שותף העסקי, הקשר, המלך, החבר או המבקשים.
לפיכך, מכוח האמור לעיל, אני מבקש הסכמה להציג אתכם כקרובי משפחה ללקוח המנוח שלי מכיוון שגם קרוב משפחה כביכול נפטר יחד איתו בתאונת דרכים. עליך לציין כי כל המסמכים הדרושים לעסקה מסוג זה המוודאים אותך כמוטב בונאפיד וקרובי משפחה ללקוח הנפטר שלי יתקבלו כדין וחוקית ויונפקו על שמך ולטובתך. אם לא תתבע קרן ירושה זו, היא תופקד מחדש באוצר של חברת הפיננסים ותוחרם גם כשטר שלא נתבע אשר יחולק בין הדירקטוריון והוא יהפוך להיסטוריה.
אין מה לדאוג מכיוון שהכל חוקי עם תיעוד, חובתי לספק את הקרובים וכל מי שאאשר כקרובי משפחה יהפוך למוטב ויקבל את כספי הירושה.
הנושא החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון כעת הוא אמון וביטחון בעניין זה ולכן אני טוען שזו צריכה להיות מילת המעקב שלנו במהלך העסקה הזו ואני יכול להבטיח לך לגמרי מצדי שככל שאעבוד את זה איתך, תמיד אעשה זאת נשאר אותו דבר. אני לא מכיר אותך אבל אני מרגיש שתהיה אנושי מספיק בכדי להיות כנה כלפי לפחות בשביל להביא אותך לעסקה שמסוגלת להשיג משהו מוחשי.
כל מה שאני צריך זה הנתונים שלך כדי לשכלל את המסמכים המשפטיים ולהציג אותך רשמית בפני הבנק כקרובי משפחה ללקוח המנוח שלי, כך שניתן לשחרר לך את כספי הירושה בסך 9,500,000 $ דולר ונחלוק אותם כמפורט להלן. אתה תהיה זכאי ל -60% מהסכום הכולל כשביעות רצון על העזרה לי למאבק בעסקה זו ו -30% יהיו לי ולמשפחתי בעוד ש -10% אני מציע שייתרם לארגוני הצדקה בכל מדינה שתבחר, אך אם אתה מרגיש אחרת אל תהסס להודיע לי.
1. שמותיך הפרטיים: ............................................ ...
2. שם המשפחה שלך: ............................................. .
3. תאריך הלידה שלך: ........................................... .
4. מספרי הטלפון והפקס שלך: ...........................
5. עיסוקיכם: ............................................. .
6. הכתובת / הארץ שלך: ................................
עם מידע זה אמשיך לאבטח מכתב תביעה וייצוג עם המידע שנמסר. כאמור, מכשיר משפטי זה בעת הגשתו לבנק מחייב את המוסד הפיננסי באופן אוטומטי לבצע מימוש העברה לטובתך וככזה יהיה אטום ויישאר בלתי הפיך. בכתב הבא שלנו, אני מציע להגיע להסכם הבנה ביחס לשיתוף הוגן. צירפתי את רישיון עורך הדין שלי כדי שתוכלו לדעת עם מי אתם מדברים כעורך דין
לכן אני מצפה לשמוע ממך מוקדם יותר עם המידע הדרוש הנדרש כדי להתחיל בעבודה בהעברה. התקשר אלי ברגע שתקבל דואר זה. אני רוצה שנעשה שיחת טלפון קטנה עם מספר הטלפון הישיר שלי + 228-92047740
מודה לך על שיתוף הפעולה הצפוי שלך.
שלך בעניינים משפטיים,
עורך דין. ג'ון עולם.
י. U. החדרים טוגו
196 בולרבל לום.
BP: 869 מרכז LOME.
הרפובליקה של טוגו.
טל ': + 228-92047740
ואז למחרת:
[שלחתי מכתובת מייל אחרת הפעם בשם חנן בן ארי... וזה מה שהוא ענה]
חנן בנרי היקר,
שם הלקוח שלי הוא מר. דמה אדוארד בנרי, תודה על תגובתך.
כל מה שאני רוצה ממך הוא לעמוד כקרוב משפחה ומוטב בעיזבון הבלתי תובע של הלקוח שלי שנפטר ז"ל. דמה אדוארד בנרי, עשיתי כל מה וכו...
ואז שלחתי לו מהכתובת הראשונה:
סליחה, אך שמי המקורי הוא ישיעהו רביבו ולא ריבו [תוכל לברר עלי אני זמר ישראלי מוכר],
מה גם שאתמול חבר בשם חנן בן ארי [שגם הוא זמר והופיע איתי אתמול] סיפר שקיבל אף הוא הודעה כזאת עם אותו התוכן,
א''כ לכאורה יש בדבריכם סתירה,
אני אומר לכם את האמת שאני לא מעוניין לעשות דברים שאינם חוקיים ולכן אשמח לקבל פרטים כהוכחה שמדובר במשהו חוקי ושאתה הוא עו''ד המדבר איתי,
ומאז:
נכון להיום יומיים אחרי הוא לא ענה...
ולדעתכם ?!
המקרה מאוד מוזר הבנתי שהוא עושה זאת כבר הרבה זמן ועולות השערות מה המניע שלו ?

עוקץ ?! הוא לא ביקש כתובת מייל...
רק שם, עבודה, וכתובת,
או אולי הוא רוצה שאתקשר אליו כדי להרוויח מה שבטוח לא בטוח...

אשמח לשמוע מכם...
[הוא כ''כ מוזר שצירף את תעודת העו''ד שלו...]
קיבלתי גם לא מזמן- פתחתי את הקבצים שהוא שלח לי [לא מומלץ על המחשב שלך כי זה עלול להכיל וירוסים- עשיתי את זה על ה'ארגז חול' שלי] ופתחתי עם פוואר פוינט- זה היה פשוט קישקוש של חומר- זה הכל שטויות אני מקבל פעם בשבוע מעוד איזה מישהו ושולח לו חזרה סמל של משטרת ישראל עם אזהרה שאני מהיחידה ללוחמה בסייבר ופישינג וכו' סתם בשביל לנקץ להם חזרה- הכי טוב תשכח מזה- וכדי לסמן כפישינג- כדי שזה לא יגיע לאחרים למייל הרגיל שמא יפלו בזה,

זה לא תעודה מקורית כמו שנתבאר כבר,
הוא רוצה את הפרטים שלך כדי להשתמש בהם ברשת ולא כ"כ לטובה... לעיתים זה עלול ג"כ להימכר אח"כ בדארקנט וכו' [הרשת האפלה......],
והרבה פעמים אתה נדרש אח"כ לשלם איזה 6000$ לחברת משלוח "חיצונית" על שילוח הכסף או שאר מרעים בישין- בקיצור זה או גניבת זהות או כסף
בהצלחה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה