דרוש מידע עובד לכם בנק הפועלים?

יהודי פושט

משתמש פעיל
גם אני עברתי דירה לפני כמה חודשים וכשהתקשרתי לבזק, הם לא הציעו לי
:cry::cry:
כיום אני משלם על אינטרנט 115 ש"ח (ספק ונטפרי) לא איכפת לי לשלם 140-150 בחודש בשביל אינטרנט טוב ובלי נפילות וכו' (זה באמת ככה, בלי נפילות ומהירות נורמלית וכו' וכו' ???).
תודה בכל אופן על המידע!​

אברך.

משתמש מקצוען
אצלי אין בכלל נפילות ב"ה אבל אני לא יכול להצביע בוודאות שזה קשור לסיבים או למיקום החדש של הבית שלי,
ככל הנראה שכן קשור לסיבים ומעולם לא היה לי בעייה באינטרנט רק פעם אחת נפל לי האינטרנט והתברר שנשרף לי החוט שמחבר את הראוטר לחשמל והגיע לכאן טכנאי למחרת בבוקר והחליף את החוט לחוט אחר והאינטרנט חזר לעצמו ומאז לא נפל בכלל.

אברך.

משתמש מקצוען
נכון מאוד וזה בהחלט שווה את המחיר כי אם עובדים מהבית או פגישות זום חשובות וכו' שאי אפשר ומעצבן מאוד להיתקע ולהישאר בלי אינטרנט אפילו לרגע.

אברך.

משתמש מקצוען
עוד פרט חשוב ששכחתי לציין שאני משלם יקר כי יש לי בבית מגבר קליטה זה כמו עוד ראוטר כזה, כי רציתי קליטה מהירה ורציפה בכל הבית אז המליצו לי על מגבר קליטה שיהיה מספיק חזק ומהיר בכל אזורי הבית אבל אתה תשלם יותר זול.

נערך לאחרונה ב:

חיימקה א.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תכלס מה עושים, אין לי קוד לטלפון והאתר לא עולה אצלי - נטפרי - ובזק עם קו חזק ב"ה.
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????

יהודי פושט

משתמש פעיל
עוד פרט חשוב ששכחתי לציין שאני משלם יקר כי יש לי בבית מגבר קליטה זה כמו עוד ראוטר כזה, כי רציתי קליטה מהירה ורציפה בכל הבית אז המליצו לי על מגבר קליטה שיהיה מספיק חזק ומהיר בכל אזורי הבית אבל אתה תשלם יותר זול.
אבל אם יש לך סיבים אז צריך גם מגבר???
זה אמור להשפיע בכל הבית, לא?

אברך.

משתמש מקצוען
@יהודי פושט כשאתה כאן זמין תכתוב לי ואני אענה לך ויסביר ותעשה לייק ואני ימחוק כי אני יצטרף לחשוף מקום מגורים וכו' ואני לא רוצה שההודעה ישאר כתוב ככה בפרהסיה.

נערך לאחרונה ב:

מוסיף והולך

משתמש צעיר
אז כמו תמיד.
עד שלא ירימו קול צעקה (דוקא פרוג הוא מקום מתאים לכך...) ונאיים בנטישה המונית איש לא ישים לבו לאיזה 200000 מנויי נטפרי שסה"כ אין להם אתר של הבנק כבר שבוע.
דמיינו לעצמכם אם היינו מחוברים לרשת החברתית ומרימים ע"ז קמפיין שהיה מתפרסם, רק לי נראה שהבעייה הייתה מאחורינו?
מה זה משנה אם זה נטפרי הבנק או מישהו שלישי, עצם החמקמקות (גם לי בבנק אמרו שהם נוראאאאאא מצטערים ועושים הההכל, אבל...) ואי הרצינות שהנושא הזה מטופל מחייב להקים ע"ז אשכול מיוחד בו יצהירו המצהירים על נטישת הבנק המזלזל הזה אם לא יתוקן במיידי. נקודה.

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אז כמו תמיד.
עד שלא ירימו קול צעקה (דוקא פרוג הוא מקום מתאים לכך...) ונאיים בנטישה המונית איש לא ישים לבו לאיזה 200000 מנויי נטפרי שסה"כ אין להם אתר של הבנק כבר שבוע.
דמיינו לעצמכם אם היינו מחוברים לרשת החברתית ומרימים ע"ז קמפיין שהיה מתפרסם, רק לי נראה שהבעייה הייתה מאחורינו?
מה זה משנה אם זה נטפרי הבנק או מישהו שלישי, עצם החמקמקות (גם לי בבנק אמרו שהם נוראאאאאא מצטערים ועושים הההכל, אבל...) ואי הרצינות שהנושא הזה מטופל מחייב להקים ע"ז אשכול מיוחד בו יצהירו המצהירים על נטישת הבנק המזלזל הזה אם לא יתוקן במיידי. נקודה.
הבעיה היא שזה לא לכל משתמשי נטפרי
ולכן זה מוזר

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
בלת"ק מלא
האתר עובד ועבד לי מצוין השבוע (גם עכשיו)

מוסיף והולך

משתמש צעיר
עובד לכם עכשיו בנק הפועלים ??

גם לי לא עובד,
לכאורה זה "עבודות תחזוקה", לכל אתר זה קורה..

אבל לבנק הפועלים זה קורה בכל שני וחמישי...

מענין שעדיין לא עובד...ממש הרבה ימים.

איך יכול להיות שלחלק ממשתמשי נטפרי זה כן עובד ?
לי זה לא עובד אבל לכמה מהמשפחה שלי כן וכולם עם נטפרי

בדיוק חפשתי את האשכול
כבר כמה ימים לא עובד לי
מה עושים?
יש פתרון?

בלת"ק
האפליקציה בהדרן גם לא נפתחת,
יש מה לפנות להדרן, או שזה קשור נטו לבנק?

גם לי לא עובד כבר שבוע,
זה הזוי!
חייבת את האתר לבירורים, העברות, פעולות שיקח לי המון זמן לבצע מול פקיד בטלפון...
מה עושים?
הנה קישור לכתיבת פנייה ותלונה. מי יודע אולי מכאן הישועה...

rikigra

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
שבוע שעבר לא עבד, עכשיו עובד
נט פרי -פרטנר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה