בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

עובדת מהבית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
רק אצלי נתקע?
מסך תכלת?

וילה בצפת

משתמש פעיל
אני חייב לציין עוד משהו שכדאילדעת וגם קצת להתחשב
התפרסם שכל רכב שיהיה במקום שאסור יגררו אותו לספסופה ויקבל קנס
ומה אמרו לעצמם הרבה אנשים נו טוב זה לא אמיתי
אבל דבר אחד הם לא יודעים
שהפרויקטור השנה הוא לא סתם אמר אלא כל מה שאמר זה מה שעשה
ולא לקח אחריות לבד אלא על כל חלק מינה איש מקצוע ברמה עם משכורת טובה שלא מתעסק במה קורה בהילולא אלא בעבודתו בלבד
וכמו בכל דבר כך גם בזה
היה לכיוון צפת נישה בכביש עם 10 גררים
שפשוט עשו את העבודה לא משטרה ולא כלום
פשוט גררו רכבים
וצריך להבין כמו כל המעלות זה לא סתם מישהו מנהל את הארוע ומוכח שזה אדם חכם שידע לדאוג לכולם וככה לקח אחריות על הכל והכל דופק
אז אין טעם להתחכם...

חיים הקוסם

משתמש מקצוען

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
המצאה גאונית לשפוך את השמן ישירות למדורה דרך צינורות ..

1683631212039.png

'יחדיו'

משתמש צעיר
עכשיו הרב שמואל אליעזר שטרן
לא נראה לי שזה הרב שטרן, הוא גם לא רשום בפרסום הרשמי
או שאני טועה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה