פוליטי עדכונים פוליטיים

האם הדרמה הפוליטית - ביטחונית תסתיים אכן בהזזת גלנט ממשרד הביטחון

• כן

הצבעות: 416 69.3%
  • לא

הצבעות: 184 30.7%

• סה"כ מצביעים
    600
  • הסקר נסגר .

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
מיכאל שמש חושף ב׳כאן 11׳: התפתחות במשבר עם החרדים - נתניהו הבטיח לאגו״י שהכספים יועברו כפי שהובטח להם. בשעות האחרונות הצדדים מנסים לגבש את המתווה.

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יאללה למשבר הבא.

המשבר בקואליציה מול מפלגת אגודת ישראל בעקבות דרישות התקציב שלה קרוב מאוד לסיום. כך דווח ב'כאן חדשות'. במסגרת סיום המשבר, ראש הממשלה בנימין נתניהו מתחייב להביא את הכסף ומנהל שיחות עם משרד האוצר על הדרך שבה הכסף יעבור.

ההסכמה היא שהתקציב לא ייפתח. על פי דיווח ב'חדשות 13', בכירי האוצר העבירו לאגודת ישראל הצעה ולפיה הכסף לחינוך יועבר אבל על חשבון תקציב אחר שמיועד לחרדים.

בתוך כך, באחת השיחות שהתקיימה לאחרונה בין אנשי אגודת ישראל לנתניהו וסמוטריץ', שר האוצר נטש ישיבה אצל ראש הממשלה בזעם גדול אחרי שדרש ממנו לעמוד בהתחייבויות לחרדים.

נתניהו הציג לשר האוצר מספרים ביחד עם גורמים חרדים וסמוטריץ' הבהיר כי הוא לא מוכן למספרים האלו בשום אופן. לאחר שנתניהו לחץ אותו, אמר שר האוצר, "לא מעניין אותי מה שכתבת כאן איתי לא עובדים ככה, תכתוב מה שאתה רוצה ואני אחתום".

ואכן לטענת שני מקורות זה מה שקרה. ראש הממשלה כתב מספרים יחד עם מזכיר הממשלה יוסי פוקס וסמוטריץ' חתם למרות הזעם גדול. לאחר מכן שר האוצר נטש את הישיבה ולא ענה לטלפונים.

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
מהנאמר היום בישיבת הממשלה החגיגית:
אורית סטרוק: אני אשמח להעביר את המשרד שלי לצאלח א-דין (משרד המשפטים) אם יתפנה שם
היועמ״שית: יש לי כמה חדרים פנויים את מוזמנת לבוא לשם
קרעי: בקרוב יהיו לה עוד כמה חדרים פנויים

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
‏מחזק את מסורת ישראל:

ישיבת הממשלה התנהלה היום כשכל שרי הממשלה עם כיפה, לאור המיקום הייחודי (מנהרות הכותל) בו בחר השר פרוש לקיים את הישיבה המיוחדת לרגל יום ירושלים. צילום: שלומי כהן
WhatsApp Image 2023-05-21 at 21.19.34.jpeg

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
מחזק את מסורת ישראל:

ישיבת הממשלה התנהלה היום כשכל שרי הממשלה עם כיפה, לאור המיקום הייחודי (מנהרות הכותל) בו בחר השר פרוש לקיים את הישיבה המיוחדת לרגל יום ירושלים. צילום: שלומי כהן
2642b5d9d925ae31403d.jpg

בדיוק באתי לכתוב שהנה כל החברים בישיבה עם כיפות חוץ מנתניהו..
עד שגיליתי שזה לכבוד המאורע..
אבל באמת הרבה מאוד חובשי כיפה ב'קודקודים' בממשלה הזאת, רק לאחרונה התברר לי שרון דרמר חובש כיפה..

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
אם יצא לכם פעם לבדוק את נתוני הנוכחות בכנסת...
קחו לדוגמא את פינדרוס, בחודש האחרון ישן כמה לילות בכנסת עבורנו...
1684703655602.png

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
סולימאן מסוודה: ראשי רשויות מהגליל והדרום, חלקם מקורבים מאוד לליכוד, פנו במכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו וביקשו לעמוד בהסכם הקואליציוני עם עוצמה יהודית ומשרד הנגב והגליל :

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
עיתונאי 'הארץ' אורי משגב, הודיע בשעות האחרונות על עזיבת הרשת החברתית, כשאחריו עוקבים קצת יותר מ-60 אלף איש. הרשת צוהלת

משגב הסביר וכתב בציוץ אולי אחרון: "איכשהו זה נראה לי כמו יום הולם במיוחד לעזוב את טוויטר. המקום הזה רע, מזיק, משחית, מדרדר ומתדרדר. תודה כל עוקבי וקוראי, מכל המחנות והציבורים. מוזמנים להמשיך לעקוב ב"הארץ" ובפייסבוק שלי, וכמובן בעולם האמיתי. להתראות".
התגובות מצד תומכי הימין היו צוהלות ושמחות על הצעד כשלטעמם משגב עצמו בין היתר היה זה שהפך את הטוויטר למקום רע, מזיק ומסית.

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
ליאור קינן: התקדמות במגעים לפתרון המשבר עם בן גביר על בסיס מתווה יהדות התורה: תוספת לנגב ולגליל תמומן מיתרות בלתי מנוצלות בתקציב המשרד לביטחון לאומי. ההערכה היא שיושג סיכום עוד היום. .

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
גל״צ׳: שרת המודיעין גילה גמליאל בכנס באוניברסיטת רייכמן: ״נתניהו יגיע בקרוב מאוד לוושינגטון - אני אומרת את זה מתוך ידיעה״.

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
ראש הממשלה נתניהו לפני ההצבעה במליאה: "אמרתי לאופוזיציה - אל תפתחו ציפיות, אנחנו אכן מעבירים תקציב. התקציב אחראי, נפתיע במאבק על יוקר המחיה"

יו"ר האופוזיציה לפיד בתגובה להצהרת רה"מ נתניהו: "תשבוחות לתקציב? הילדים שלנו יהיו עניים יותר מאיתנו"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה