עדכון 2004 של Windows10

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כהצעת מייקרוסופט הורדתי את כלי העדכון כדי לעדכן לגרסה האחרונה של (2004). זה עדכון תכונות גדול.
אבל בפועל, בשני מחשבים שלי אחרי כמה שלבים ארוכים של תהליך ההתקנה, קיבלתי הודעה באנגלית שהמחשב/מערכת שלי עדיין אינה מתאימה לעדכון, ושזה יעודכן בהמשך.
1. האם ידוע כאן למומחים מדוע העדכון אינו מותאם? (האם זה בגלל שפת מערכת ההפעלה - עברית?)
2. בכללי, האם ידוע על דברים משמעותיים בעדכון זה? האם יש משהו מעניין ששווה לצפות לו?
תודה

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
המחשב לא מוכן מכיון שקודם צריך לעדכן אותו בצורה הרגילה בלי הכלי
בווינדוס אפדייט
אחרי שתגצמור את כל העדכונים אז הוא כבר יציע לך לבד לעדכן ל2004

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אולי. אבל למעשה עשיתי את זה מיד אחרי עדכון אוטומטי של windows update (אלא אם כן יש עוד עדכונים בינתיים שעוד לא ירדו).

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
תבדוק אם יש עוד
כל פעם אחרי עדכון אחד מגיע הבאים אחריו

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תבדוק אם יש עוד
כל פעם אחרי עדכון אחד מגיע הבאים אחריו
כנראה שלא ניתן להוריד בכוח את כל עדכוני הביניים. כי הוא בפירוש כותב לי שהמחשב מעודכן (עשיתי בדיקת עדכונים נוספת), ומאידך שעדכון 2004 עדיין לא מאופשר.

1594925609526.png

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
זה בדיוק מה שהיה לי
הפתרון היחיד שמצאתי זה להוריד את הווינדוס מכאן

ל64 סיביות:

ל32 סיביות:

ואז להתקין ולבחור באפשרות שמור קבצים ואפליקציות
ואז הוא מתקין מחדש ובמקביל שומר על התוכנות והקבצים
טוב... וזה לא גרם לבעיות או שינויי הגדרות /מיקומים וכו'?

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אני אישית עשיתי זה לכמה מחשבים
(אז זה היה גרסה 1909)
זה השאיר הכל אותו דבר

אבל תקח את השיקולים שלך
ואל תסמוך על ההצהרה שלי בלבד

בני2

משתמש מקצוען
כמו ש @aeb כתב ממש אין עניין להתקין תעדכונים 'בכח' לא יהרוג אף אחד אם יקבל את השדרוגים ההמעטים יותר מאוחר.
ולעצם העניין אני שמעתי על העדכון הזה שנמצאו בו --איך לא, תקלות ולכן מייקרוסופט חוסמת את העדכון להרבה מחשבים שיש בהם חשש לתקלות, כך שאם המחשב שלכם לא מתעדכן אוטומטית, זה רק סיבה לא לעדכן בשום צורה.

I.Q

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אפשר להסתכל באתר מייקרוספט
שם הם כותבים שהעדכון הזה (2004) יש בו באג והוא לא מתאים למחשבים מסוימים
וממש לא מומלץ לכפות על המחשב העדכון ולחכות שהם יסדרו את זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה