עדכון חשוב ומרגש -שרה בת דינה

EC

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אגב-
מה עם שאר הפצועים בתאונה?
הבנתי שהיו לפחות עוד 8 פצועים בדרגות קשות
משום מה לא מדברים עליהם ואפילו שמות לתפילה לא ראיתי..

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י EC;1987967:
אגב-

זה טבע העולם…
נסערים מהמקרים המסעירים והדרמטיים ביותר.
לא שאני לא נסערת מכך, ומתפללת עליה מאד שתבריא,
אבל זו נטיה שלנו.
תשאלי גם למה רדיו קול חי ראיינו את אביה, את אמה ואת חתנה- כאילו אין משפחות אבלים ואין פצועים נוספים?
אנחנו חולי דרמות. וגם הקב"ה יודע את זה.

EC

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אז זה באמת לא בסדר
כל הפוקוס סביבם, ובבתי חולים נוספים שוכבים ונאנקים פצועים ומשפחות נוספות מאותו האירוע בדיוק, שלא מקבלות עידוד ותמיכה מעמ"י , שלא לדבר על תפילות..
יש למישהו שמות לתפילה?

קידי

משתמש רשום
שלחו לי במייל:

שמות הפצועים בתאונה בקו 402:
נורית בת מוניק
חיה אביגיל בת אליס
אסתר בת שמחה
מנשה בן נעימה
שמחה עדנה בת ז'קלין
יוסף בן שרה
שרה בת דינה - כלה שנפצעה קשה ואמורה להתחתן בעוד שבועיים.

ברכה בת דינה

שרית בת שמחה

לרפואה שלימה ולגאולה קרובה אמן

אספרה

כל מה שצריך כדי שמילים שהשמעתם יגיעו אל הדף
מנוי פרימיום
נכתב ע"י EC;1987967:
אגב-

שאר הפצועים נפצעו קל.

לא שחלילה לא צריך להתפלל,
אבל זה מסביר את העובדה שהפוקוס על שרה בת דינה.

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מייל:
ברצוננו לארגן קריאת שה"ש בערב שבת הקרובה ותהילים להיום ולשבת לזכות רפואת כל הפצועים ובתוכם הכלה-
שרה בת דינה.

נשמח אם תוכלו להצטרף אלינו בשליחת מייל.
להצטרפות לשה"ש,במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
לקבלת תאריך בתהילים במייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
נשמח אם תכלו לסייע לנו בהפצת מייל זה,
תזכו למצוות,ובשורות טובות!!

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שושן צחור;1988117:
שאר הפצועים נפצעו קל.

לא שחלילה לא צריך להתפלל,
אבל זה מסביר את העובדה שהפוקוס על שרה בת דינה.

באמת? כל השאר פצועים קל?

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
נכתב ע"י קידי;1988015:
שלחו לי במייל:

שמות הפצועים בתאונה בקו 402:
נורית בת מוניק
חיה אביגיל בת אליס
אסתר בת שמחה
מנשה בן נעימה
שמחה עדנה בת ז'קלין
יוסף בן שרה
שרה בת דינה - כלה שנפצעה קשה ואמורה להתחתן בעוד שבועיים.

ברכה בת דינה

שרית בת שמחה

לרפואה שלימה ולגאולה קרובה אמן

כולם שוחררו כבר מיד או למחרת מלבד שרה בת דינה - הכלה שנפצעה קשה ואמורה להתחתן בעוד שבועיים.

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נוי;1987175:
יש!!!!!!!!!
הניתוח היום הצליח!

התפילות שלכן/ם עמ"י עושים רעש בשמים- זה ברור!! הרופאים גם נדהמים!
אז לעדכון היום: (מעודכן מהמשפחה בלבד!!!! לשעה 20:00- יום ד')טרי טרי!!!!!
שרה מורדמת עדיין, מצב יציב אך עדיין קשה!
הרגל שלה מתאוששת ב"ה (לא, היא לא נקטעה!!!) וביד יש השתפרות, ההנשמה הורדה חלקית, והלח"ד פחות או יותר יציב!!!
מחר- היא נכנסת לניתוח נוסף בבוקר.(בשעה 8)
תבקעו שמים!!! רק התפילות עוזרות.
תמשיכו להתפלל על:
שרה בת דינה

ואנחנו שבים ומזכירים כי יש כתובת מייל ששם אנחנו אוספים את כל הקבלות שלכם. דברי עידוד ותמיכה, ותפילות.
המשפחה מתמוגגת מבכי- זה נותן להם כ"כ הרבה- אז בבקשה!!!
תשלחו כבר עכשיו קבלה למייל:
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
ושבאמת נזכה לבשר רק בשורות טובות

הנ"ל קיבלתי במייל מהמשפחה

נמשיך להתפלל
אגב, השמועות שהוסיפו לה את השם חיה הם לא נכונות כי יש לה אחות בשם הזה

ריפקא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ב"ה במצב שלה יציב.

בשבת מתכוננים להעיר אותה ולספר לה על מצבה.
צריך הרבה תפילות שהיא תקבל את זה בצורה טובה, שתהיה חזקה ואיתנה ושתזכה לעמוד תחת החופה בריאה ושלימה!!!

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י יוסף שטיין;1988504:
כולם שוחררו כבר מיד או למחרת מלבד שרה בת דינה - הכלה שנפצעה קשה ואמורה להתחתן בעוד שבועיים.
האם זה בטוח לגבי שאר הפצועים? המקור מוסמך?
אני רוצה לדעת אם אכן כל השאר שוחררו, וכבר לא צריך להזכיר את השמות האחרים שפורסמו.

EC

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בשורות טובות: הכלה פקחה את עינייה ומשוחחת עם בני משפחתה

כמעט שבוע לאחר שנפצעה באורח קשה בתאונת 'אוטובוס המוות' - התעוררה הכלה שרה שפרלינג, פקחה את עיניה ושוחחה עם בני משפחתה • האב: "היד ניצלה בזכות הבגד הצנוע"

אלי שלזינגר שבת י"א אדר תשע"ו 21:34 20/02/2016
print.png

line_greey1px.gif

article_4226bc83b0434ba99448cd2a99fe562b.jpg
הרב אברהם שפרלינג​
בשורה טובה: הכלה חיה שרה בת דינה שפרלינג, התעוררה הערב (מוצ"ש), ומשוחחת עם בני משפחתה.

כמעט שבוע לאחר שנפצעה באורח קשה בתאונת הדרכים בקו 402, בה נהרגו שישה בני אדם, שרה שפרלינג בת 20, פקחה את העיניים, ושוחחה עם בני המשפחה, לאחר שהוסרה ממנה ההרדמה.

העסקן הרפואי יוסי מרגלית, יו"ר רפאל מדיקל סנטר המלווה את בני המשפחה מאז אושפזה שרה בבית החולים, אומר ל'בחדרי חרדים': "בני המשפחה התקשרו אלי וסיפרו בהתרגשות כי בתם התעוררה, ואף משוחחת איתם.

"יצויין, כי היא עדיין זקוקה לרחמי שמים מרובים, ותצטרך לעבור עוד תקופה ארוכה וקשה. בני המשפחה מבקשים להודות לעם ישראל על התפילות עד כה, ומבקשים להמשיך ולהתפלל לרפואת חיה שרה בת דינה".

תוך כך, אומר אבי המשפחה הרב אברהם שפרלינג כי "הבגדים הצנועים של שרה הצילו את היד שלה".

לדבריו, "ביום חמישי נודע לי כי שרה פונתה לבית החולים כשהיד שלה קטועה לחלוטין, אך היד עצמה נותרה צמודה אליה בעקבות הבגד הצנוע שלבשה, ולא נאבדה בזירת התאונה הקשה".

החתן המיועד, יעקב קסטלניץ, תלמיד ישיבה 'קול תורה' בירושלים, מבקר תכופות בבית החולים כשהוא לא מפסיק להתפלל לשלומה.

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
ב"ה! תודה על העידכון המשמח!
היד שבה לתפקודה??

ריפקא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י ת'כלס;1990094:
ב"ה! תודה על העידכון המשמח!
היד שבה לתפקודה??

היד ב"ה בסדר-
הדם חזר לזרום בה.

tamar123

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
קבלתי במייל

ראיון עם חתן הכלה שפרלינג
היא התעוררה ושאלה: 'אמא למה את מחייכת?", כך סיפר הערב (מוצ"ש) ל'בחדרי חרדים' קובי קסטלניץ, החתן המיועד של שרה שפרלינג שנפצעה קשה באסון אוטובוס 402, ואשר התעוררה הערב.
בראיון מיוחד ל'בחדרי חרדים' הוא מספר: "שרה התעוררה ושבה להכרה לראשונה מאז האסון, אמא שלה דינה דיברה איתה. הכלה אמרה: "אני יודעת מה המצב שלי, אמא למה את מחייכת?".
• איך נודע לך על האסון?
"הייתי בדרך לישיבה, הטלפון לא היה עלי, וכשהגעתי לטלפון נדהמתי כי היו 27 שיחות שלא נענו, התקשרתי לאחותי והיא החלה לספר לי על האסון, אחי הצטרף לשיחה ואמר לי שאגיע מיד לבית החולים. לא שמעתי באותו ערב שהיה אסון בכלל.
"הגעתי לבית החולים התעדכנתי על מצבה, ונסעתי לרבנים חשובים ביניהם לגר"ח קנייבסקי, כולם פה אחד חיזקו ועודדו אותי ובירכו לרפואה שלימה, וביקשו שהציבור יתחזק בלהימנע מלשון הרע ומחלוקת".
• איך ממשיכים הלאה?
"אני נמצא בבית החולים כשצריך, מבקר בביתם של רבנים להתייעצות וברכה, ומנצל את הזמן כראוי, וגם לומד בישיבה. אני מודה לכולם על החיזוקים שהם לקחו עליהם, לא צריך לקחת קבלות גדולות, כי בסוף לא עומדים בזה. כשהייתי אצל הרבנים צריך אמונה מאוד גדולה.
"בזמנים שכאלו, אבי מימרן ניסח לי את זה מאוד יפה, האמונה היא כוח שאין לו סוף, וככול שהשבר גדול האמונה גדולה ממנו.
• מתי שוחחת עם שרה בפעם האחרונה?
" שוחחנו שעה לפני האסון, היא סיפרה לי שהיא הולכת לסידורים וקניות לקראת החתונה".
• מה הרופאים אומרים? "היא תצא בעזרת השם בריאה ושלימה?
"היו ניסים גדולים, בניגוד לשמועות לא כרתו לה שום איבר ברוך השם. שרה ישבה בצד ימין של האוטובוס כשהוא התרסק, כל אלו שישבו בצד ימין עפו מהאוטובוס ונהרגו ל"ע, שרה היחידה שניצלה.
"שני הספסלים שהיו מלפני שרה נשברו וריסקו לה את הרגל מה שריתק אותה לכסא והיא לא עפה החוצה כמו שקרה לשאר הנוסעים בצד ימין, הספסלים מלפניה הצילו לשרה את החיים.
"המקומות הרגישים ברגל זה האגן, הברך ועקב קרסול, בנס שלושת המקומות האלו נשארו שלמים לחלוטין זה נס גדול מאוד. בנוסף היד של שרה נפגעה קשה, והחובש שטיפל בה - אלי יעקובי תיאר לי שהסוודר שלבשה היה צמוד ליד, מה שהחזיק לה את היד בקיבוע, הסוודר הציל לה את היד".
• מתי מועד החתונה?
"עדיין אין מועד ליום החתונה. ובניגוד לשמועות שווא, לא היו ספיקות בעניין, לא היו תוכניות לביטול, ואין ספק שהחתונה תיערך".
• מתוכננת חתונה מיוחדת? כמו זו שארגנה משפחת ליטמן בבניני האומה, כאשר אבי הכלה ואחיה נרצחו?
"אין עדיין מושג, במידה ונלך על זה, נפרסם ב'בחדרי חרדים' את פרטי האירוע".
לסיום הוא אומר: "אנשים הפיצו תמונה של הארוסין שלנו ובה רואים אותי ואת שרה, ואני מבקש מכל מי שיש לו כח שיסיר את התמונה מכל מקום אפשרי. שרה בחורה צנועה, וזה מאוד כאב למשפחה. זה פורסם ללא אישור המשפחה".

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
נכתב ע"י tamar123;1990647:
לסיום הוא אומר: "אנשים הפיצו תמונה של הארוסין שלנו ובה רואים אותי ואת שרה, ואני מבקש מכל מי שיש לו כח שיסיר את התמונה מכל מקום אפשרי. שרה בחורה צנועה, וזה מאוד כאב למשפחה. זה פורסם ללא אישור המשפחה".

שימו לב לזה.

tirza10

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מה שלומה?
דואגים לה מאוד ומתפללים עליה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה