דרוש מידע עגלת טיולון 2023

מפתח הלב

משתמש פעיל
יש לי moon כחצי שנה וכל השלד נשבר לגמרי, החברה טוענת שזה בגלל שעליתי איתה מדרגות.
זה נכון אני גרה בקומה רביעית....
השאלה האם עגלה לא אמורה להצליח לעלות מדרגות? או שזו לא יכולה?
יש עגלה שיכולה לעלות מדרגות בלי להתפרק? יויו כן מיועדת גם למדרגות?

שרה נ.

משתמש פעיל
יש לי moon כחצי שנה וכל השלד נשבר לגמרי, החברה טוענת שזה בגלל שעליתי איתה מדרגות.
זה נכון אני גרה בקומה רביעית....
השאלה האם עגלה לא אמורה להצליח לעלות מדרגות? או שזו לא יכולה?
יש עגלה שיכולה לעלות מדרגות בלי להתפרק? יויו כן מיועדת גם למדרגות?
יויו לא מיועדת למדרגות

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מצטרפת להמלצה על סייבקס ביזי
נשמע שזה מה שאתם מחפשים,
חזקה, יציבה, צרה, מגלגלת גם על מדרכות שבורות פצצה, מתקפלת בקלות, סל גדול, נח לילד, הצללה רחבה, בקיצור כל המעלות.
קנינו ב 900 שח כולל משלוח.
איפה קנית בכזה מחיר?

נוי אפללו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

י.ד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים
אני קניתי את העגלה הזו...

ממש מרוצה
חזקה מאוד ונוחה
ויחסית לא יקרה!
ממש ממליצה!

בהצלחה!

נוי אפללו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני קניתי את העגלה הזו...

ממש מרוצה
חזקה מאוד ונוחה
ויחסית לא יקרה!
ממש ממליצה!

בהצלחה!
מרימים את המושב עם חוט?

י.ד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים

כינרת

משתמש צעיר
מישהי מכירה את הטיולון הזה? שוקל 5.8 כמו יויו
  • טיולון חדיש וקל משקל מבית Graco
  • מתאים מלידה ועד למשקל 22 ק"ג
  • טיולון מדהים להסתובב ולטייל בעיר ומתאים לחיים החדשניים והמודרנים.
  • מתקפל ביד אחת בתוך שניות ומאפשר לעלות או לרדת במדרגות בקלות ובמהירות
  • אין צורך להתכופף על מנת להרים את הטיולון לאחר הקיפול
  • משקל המוצר: 5.8 ק"ג
  • התמונות להמחשה בלבד
  • 1720691572886.png

נוי אפללו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מישהי מכירה את הטיולון הזה? שוקל 5.8 כמו יויו
  • טיולון חדיש וקל משקל מבית Graco
  • מתאים מלידה ועד למשקל 22 ק"ג
  • טיולון מדהים להסתובב ולטייל בעיר ומתאים לחיים החדשניים והמודרנים.
  • מתקפל ביד אחת בתוך שניות ומאפשר לעלות או לרדת במדרגות בקלות ובמהירות
  • אין צורך להתכופף על מנת להרים את הטיולון לאחר הקיפול
  • משקל המוצר: 5.8 ק"ג
  • התמונות להמחשה בלבד
  • צפה בקובץ המצורף 1704972
לא מוכר
אבל אם את כבר הולכת על סכום של אזור ה800 עדיף שתלכי על טיולונים יותר מוכרים
שמעתי דברים טובים על ספרטליין
אני גם מחפשת עכשיו טיולון

גיטושית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
זה ההתלבטות
אם להשקיע על בוגבו בטרפליי 2500 שח
או שבמילא כל כמה שנים מחליפים טיולנים
יש משו בסביבות 1200 שכן חזקה?
בודאי.
ABCD דיזיין
ווינ2 2 סילבר קרוס
גואי
ועוד...

HBE

משתמש רשום
ממליצה על גואי הדגם של 2023, מחיר כ1000 ש''ח
קומפקטי, מתקפל ביד אחת, קל, שכיבה מלאה ומושב גדול

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה