התייעצות עגלת בוגבו פוקס 5 מכירה? ממליצה?

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
לילד גדול היא קצת כבדה במדרגות
לתינוק קטן מרגיש לי פחות קשה

נושנושה

משתמש צעיר
הפוקס נכנסת בתא מטען ברכב פרטי
יש לי אותה
וכן היא ממש נוחה אבל רחבה
לדעתי היא יותר נוחה מהבי מכל הבחינות
והיא גם הרבה יותר יפה
אני גם חושבת שהרבה יותר יפה, אבל גם המחיר הרבה יותר יקר,
מכירים חנויות שמוכרות יותר זול משילב מוצצים וכו'?

אנישוש

משתמש חדש
אפשר לשאול כמה עלה בניו בורן?
כי אני יודעת שבייבי לנד נקרא הכי זול ובאתר שלהם מופיע 5,500.

אורחת.

משתמש חדש
אפשר לשאול כמה עלה בניו בורן?
כי אני יודעת שבייבי לנד נקרא הכי זול ובאתר שלהם מופיע 5,500.
תבדקי מה זה כולל במחיר
כי בניו בורן נראה לי עלה 5000 ואחרי כול השדרוגים שהוספתי יצא 5500
ועוד תיק עלה גם 500 (לקחתי את הגדול)

ניק 20238

משתמש פעיל
בסופר בייבי (רחוב יצחק שולאל) המחיר הוא 5200 לעגלה מהיבואן הרשמי או 5000 לעגלה מהיבואן הלא רשמי(אין אחריות)

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
אפשר לקנות פוקס 3 - שזה דגם אחד קודם במחיר הרבה יותר שפוי
המעלה העיקרית של 5 הוא הקיפול ביד אחת

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
מוכרת בוגבו קמיליון במצב מעולה ממש.
2 גגונים אחד ג'ינס אפור והשני ורוד במחיר טוב מאוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה