התייעצות עגלת אנקס anex

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
איך היא נראית?

חי מינץ

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
1725350326176.png

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
עגלה ממש יפה

birds

משתמש פעיל
מה עם אנקס?
יש מישהי שקנתה אותה כבר??
ראיתי פרסומת שלה והתרשמתי אבל היא חדשה וקצת יקרה

חי מינץ

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אני קניתי אותה לפני חודש בבייבי סטאר
זה עלה לי 5,000 ש"ח
אנחנו מאד מאד מרוצים
כל מי שרואה את העגלה אומר שמתחשק לו תינוק רק כדי שיוכל לקנות את העגלה...

birds

משתמש פעיל
אני קניתי אותה לפני חודש בבייבי סטאר
זה עלה לי 5,000 ש"ח
אנחנו מאד מאד מרוצים
כל מי שרואה את העגלה אומר שמתחשק לו תינוק רק כדי שיוכל לקנות את העגלה...
כן זה עגלה מהממת
אבל לא פחדת לקנות אותה ככה שהיא חדשה?

birds

משתמש פעיל
הלכנו לחנות והסתובבנו איתה כמה דקות ופשוט היינו חייבים לקנות את זה
בינתיים אין לנו שום תלונה
את יודעת אם יש אותה בעוד חנויות? כי לא ראיתי אותה בשום מקום אחר
כמה שנים אחריות נתנו לך?

חי מינץ

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
את יודעת אם יש אותה בעוד חנויות? כי לא ראיתי אותה בשום מקום אחר
כמה שנים אחריות נתנו לך?
לבייבי סטאר יש בלעדיות על החברה הזאת
אני לא זוכר כמה שנים הם נתנו כמדומני 5 שנים
אני צריך לשאול את אשתי

(:keep smiling

משתמש פעיל
יואו איזה עגלה יפה זו!
בכניסה לבייבי סטאר בני ברק יש שורה שלהם , הן מדהימות! שמתי עין!
באמת אשמח לשמוע עוד חוות דעת אם יש כאלו שרכשו.
ודרך אגב , המוכרת אמרה לי שה5000 ש''ח זה מבצע השקה ועוד שבוע או שבועיים (אני לא זוכרת בדיוק) המחיר יעלה ל6500!

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
השאלה כמה זמן היא בשוק
מה החוזק.
איך היא נראית אחרי 3 שנות שימוש

birds

משתמש פעיל
הייתי היום בביבי סטאר הם נותנים שנתיים אחריות
היא אמרה שבחול היא משווקת הרבה זמן ועכשיו היא הגיעה לארץ
שם היא עולה 5400 ש"ח שזה יחסית יקר לעגלת שלא יודעים מה הרמה שלה אחרי כמה שנים ממישהו מוסמך

יואו איזה עגלה יפה זו!
בכניסה לבייבי סטאר בני ברק יש שורה שלהם , הן מדהימות! שמתי עין!
באמת אשמח לשמוע עוד חוות דעת אם יש כאלו שרכשו.
ודרך אגב , המוכרת אמרה לי שה5000 ש''ח זה מבצע השקה ועוד שבוע או שבועיים (אני לא זוכרת בדיוק) המחיר יעלה ל6500!
המבצע הסתיים בתחילת החודש הזה
אני קניתי בבייבי סטאר באילת (ללא מע''מ) ב4250

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה