כבישים עבודות בכביש 446 למודיעין עילית

מצב
הנושא נעול.

יהודי פשו

משתמש פעיל
חברה ,אחיי הקסניקים...
אני פותח פה סוגריים , אם זה לא מתאים אז אי אחזור בי....
וזאת השאלה:
""" מה כל כך גרוע ומזעזע בעיר הזאת חוץ "מהטירוף" בכניסה לעיר?
באמת, בתממימות, מה כזה גרוע/לא מתפקד וכו...
באמת צריך לומר תודה שיש פינוי של הזבל ומים בברזים (בד"כ) :)

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
חפץ חיים בשיפוץ למשך זמן הזוי לגמרי,
בירושלים בזמן הזה היו גומרים לשפץ הכל כולל הכל עד הכיכר ליד קסם,
ניקיון הגינות, ניקיון הרחובות מאז ה7.10 (לך לי-ם תראה איך הכל נוצץ).
בורות בכבישים שהורסים רכבים (ליד פסי האטה, וכד')
גינון רצועת הצמחיה מהכניסה לעיר ועד גן הדסים הוזנח ממזמן, כל העצים כמושים .
תחבורה צביורית לקויה,
טיפול בבעיות בזמן אמת (מצפה התערבות העיריה באירוע כמו אתמול של כניסה לעיר דרך מתתיהו ויציאה דרך היציאה הרגילה כך יהיה אפשרות למעבר מיידי, ולא התעלמות מהאירוע)
חוסר יחס לתושב, תפנה לעיריה הלוואי ותקבל תשובה חוזרת.
כל דאלים ו"רבן", גבר.... (יש לך מוסד? יש לך קהילה? אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה... אם אתה אזרח קטן , לך תסתבך בב"ד...)

לא צריך את דעתי, תראה מה חושבים רבני העיר שמעבירים לאט לאט את כל השליטה המונציפאלית לטיפול בית הדין העירוני.

נערך לאחרונה ב:

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ניקיון הגינות, ניקיון הרחובות מאז ה7.10
בדגש על מאז ה7.10
תחבורה ציבורית לקויה
פנימית? תגור בירושלים שבוע ותבין מה זה תחבורה ציבורית לקויה
כל דאלים ורבן, גבר.... (יש לך מוסד? יש לך קהילה? אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה... אם אתה אזרח קטן , לך תסתבך בב"ד...)
ע"ע המודעה שפורסמה אתמול במקומונים בנוגע להשתלטות על שטחים

שלום ל.

משתמש רשום
צילום מקצועי
אגב אתמול גם כן לקח לי שעה ורבע מצומת שילת עד הכניסה לעיר

שלום ל.

משתמש רשום
צילום מקצועי
אגב, לפני בערך חודש נזדקקתי להיקלע לדרך המובילה קריית ספרה (להלן 446) בשעת צהריים מוקדמת (להלן 12:00), כשהגענו ללפיד אני רואה פקק ארוך אשר קצהו לא נראה באופק (טוב, זה סתם בגלל שיש שם סיבוב), ובזווית האוזן אני שומע את הנהג מקלל את כל העולם, כששאלתי אותו מה קרה מסתבר שהוא כבר מכיר את הפקק הזה, מהדרך הלוך, ב9(!!) בבוקר באותו יום נתקע רכב 20 מטר לפני צומת חשמונאים לכיוון ק''ס, 3 שעות אחרי ועדיין לא גררו אותו, רק אחרי שעברנו אותו (40 דק') הגיע ג'יפ וגרר אותו למתתיהו
וגם אחרי שלוש שעות כשכבר גוררים אותו לא תראה את המשטרה אלא אברך צדיק בשם צביקה קופשיץ שבמקום שאין איש הוא משתדל לעזור ומגיע עם הגיפ האישי שלו בלי כל תשלום וגורר

שלום ל.

משתמש רשום
צילום מקצועי
חפץ חיים תוכנן לשיפוץ ארוך מאוד,
אם אני זוכר נכון מדובר בהחלפת קווי מים וביוב כך שיספיקו לכל היחידות דיור שנוספו בלי תכנון ברחבי העיר.
בנוסף, כמנהג מתכנני כבישים שמגיעים כנראה מכוכב אחר, אמורים להרחיב את המדרכות ולהשאיר נתיבים צרים, כדי למתן את התנועה (או במילים אחרות לייצר פקק) לאורך הרחוב, וגם לשתול עצים (שזה גם דורש העתקת תשתיות) כדי לתת צל להולכים ולתקועים בפקקים.
כמובן אחרי שהתפוצצו שם צינורות במשך כמה שנים כל חודש
ואגב היום לנסוע שם זה פשוט לשבור את הרכב

אופקים 1

משתמש פעיל
כמובן אחרי שהתפוצצו שם צינורות במשך כמה שנים כל חודש
ואגב היום לנסוע שם זה פשוט לשבור את הרכב
העיר מודיעין עילית לא תוכננה למספר התושבים ויחידות הדיור שיש בה כיום.
ולכן יש בעיות תשתית רבות שמצריכות פתרונות יצירתיים.
בעיר רגילה וסטנדרטית, כשמישהו מבקש להרחיב את ביתו, הוא משלם אגרות, שבהם ניתן לייצר פתרונות כמו הרחבת צנרת המים, או הוספת קו מתח חשמל.

כיון שבמודיעין עילית מקובל שרשות היחיד מגיעה מהרקיע ועד לתהום, נוצרה בעייה קשה שבסופו של דבר כולם סובלים ממנה.
זה קשור לפקקים ביציאה
קשור למבני החינוך שקיים (ובעיקר לאלה שלא)
קשור לתשתיות המים
מערכת הביוב
פינוי האשפה
עומסים במערכות החשמל
ואפילו לתורים הבלתי נגמרים בסופר.

אני אישית סבור שגוטרמן כראש עיר מגלה יצירתיות גדולה בנסיון לפתור את הבעיות שהוא אפשר לתושבים שלו לייצר.
ולפי היקף הרחבות הדיור נראה שחלק נכבד מהתושבים מרוצה מהמדיניות הקיימת.

רחלה 123

משתמש מקצוען
העיר מודיעין עילית לא תוכננה למספר התושבים ויחידות הדיור שיש בה כיום.
זה פשוט הזיה שהעיירה נתנה להפקרות הזו לקרא כל השנים
ואז עכשיו כשזה מתפוצץ בפרצוף להפיל הכל על התושבים.
תפקיד העיירה היה לחסום מראש את הבעיות הללו ולדאוג להרוס כל מבנה לא חוקי על מנת שהתשתיות לא יתפרקו!

בוסו

משתמש מקצוען
לא דיברו פה על ה"פארק"שמתחת לככר השבטים
חרפה

מכירים את הפועל עם השפריץ שמזיז את הליכלוכים ממקום למקום שלא יסבלו מפצעי לחץ
מי מנהל עוקב אחרי העובדי ניקיון?
רכב מטאטא (הזה שרדפנו אחריו כילדים) מטאטא בלי איש שיגרוף אליו את הלכלוך כך שרוב הליכלוך נשאר
בקיצור אין עיריה מתפקדת

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה