דרוש מידע עבודה בסייבר ללא נסיון

ניאגרה

משתמש פעיל
האם יש אפשרות להכנס לעבודה בתחום ללא נסיון?
מה המצב בשוק- רווי או שיש צורך בעובדי אבטחת מידע?

והאם העבודה מותאמת לאשה חרדית?

מוישי או

Samples & styles
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אפשר לעבוד בחברות סינון כמו נתיב
למצוא נקודות חולשה ולחסום אותם
אם זה מה שהתכוונת

פררי

משתמש חדש
שלום אני מקפיצה כי חשוב לי להבין לעומק אני מעונינת ללמוד סייבר אבל הבנתי שאין עבודות לחרדים אשמח לדעת מה הכונה האם זה ממש לא מתאים או שזה בעבודות שיש גם גברים כמו ברוב העבודות בתכנות שיש גברים
וכן אשמח גם לדעת האם קשה למצוא עבודה ללא ניסיון תודה

נעזר1000

משתמש צעיר
סייבר זה תחום בתכנות שבדר"כ מתאים יותר למתקדמים ולא למתחילים,
אא"כ מדובר על אבטחת מידע שזה לא בדיוק סייבר.

E&B

משתמש חדש
שלום אני מקפיצה כי חשוב לי להבין לעומק אני מעונינת ללמוד סייבר אבל הבנתי שאין עבודות לחרדים אשמח לדעת מה הכונה האם זה ממש לא מתאים או שזה בעבודות שיש גם גברים כמו ברוב העבודות בתכנות שיש גברים
וכן אשמח גם לדעת האם קשה למצוא עבודה ללא ניסיון תודה
גם אם יש נשים זה ממש מעט אני בצוות של 6 והאישה היחידה(וגם במקרה חרדית :) ), זה כן מצריך ניסיון אבל יש דברים בסיסים שצריך לדעת python, רשתות תקשורת, מערכות הפעלה..

פררי

משתמש חדש
גם אם יש נשים זה ממש מעט אני בצוות של 6 והאישה היחידה(וגם במקרה חרדית :) ), זה כן מצריך ניסיון אבל יש דברים בסיסים שצריך לדעת python, רשתות תקשורת, מערכות הפעלה..
האם לאישה חרדית אין מקום בתחום הזה או שאפשר למצוא עבודה בחדר נפרד ודברים כאלה?
תודה רבה

שווה שווה

משתמש פעיל
רוב ההצעות לא מתאימות לחרדים בכלל.
אחותי חיפשה והרבהה רצו אפשרות לזמינות בסופשים וחגים

פררי

משתמש חדש
רוב ההצעות לא מתאימות לחרדים בכלל.
אחותי חיפשה והרבהה רצו אפשרות לזמינות בסופשים וחגים
ובסוף מצאה?
אני יגיד לך לאן אני חותרת. אני מאוד רוצה ללמוד את התחום רק מפחדת שההיה חייבת להיתפשר על המון במציאת עבודה אשמח אם תפרטי ממש תודה רבה רבה על העזרה

E&B

משתמש חדש
אני לא עברתי הרבה עבודות בכדי לומר אבל בפיתוח תוכנה אפשר למצוא הרבה יותר במגזר החרדי,מאד תלוי על מה את רוצה להתפשר
ספציפית עשיתי תואר במדעי המחשב לא התכוונתי ללכת לתחום אבל התקבלתי למשרה והיום אני אוהבת את תחום אבטמ" וסייבר יותר מפיתוח אבל מגיעה מאוחר וצריכה לשמור על תורנויות למקרה שיתקשרו בחול המועד ולשבור את הראש לבד אם אין משהו בסביבה
בקיצור את צריכה לשאול את עצמך עד כמה את אוהבת את התחום באמת
את מכירה את התחום?

שווה שווה

משתמש פעיל
ובסוף מצאה?
אני יגיד לך לאן אני חותרת. אני מאוד רוצה ללמוד את התחום רק מפחדת שההיה חייבת להיתפשר על המון במציאת עבודה אשמח אם תפרטי ממש תודה רבה רבה על העזרה
אחותי לא מצאה בזה.
היה הצעות שהיו כן נראות רלוונטיות
זה לא שאין ממש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה