סקר: תוכנות Adobe, אין אחד שלא משתמש ?

האם אתם משתמשים\מותקנת לכם במחשב תוכנה כלשהי של אדובי ?

• כן.

• לא.

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
לחברת אדובי שמייצרת תוכנות מובילות בכל התחומים (...Acrobat...Photoshop...premier) מאז ומתמיד יש תפוצה רחבה מאד, מה שאני מנסה לברר בסקר הזה הוא האם זה הגיע לרמה שאין כיום מחשבים שאין בהם לפחות תוכנה אחת של החברה הזאת ? והאם אפשר לומר שזה נהיה חלק בלתי נפרד מכל מחשב ממוצע בדיוק כמו אופיס, דפדפן כרום, או כל שאר האפליקציות שמגיעות עם מערכת ההפעלה (Windows).

adobe-limits-software-version-downloads.jpg
adobe-apps.jpg
9-Adobe-CC-All-Apps.jpg
תודה על ההצבעה...

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים

איש כתום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ברור שהיום אין כמעט מי שאין לו לפחות פוטושופ.
אם כי אני אישית פחות אוהב את הממשק שלהם, וכיון שאני לא גרפיקאי, אני מרשה לעצמי לוותר על ה"תענוג".
אבל אין ספק שכל בית חרדי עם בחורת סמינר מחזיק אדובי.......

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
17 הצבעות ???
איפה כל קהילת מעצבים גרפיים?:oops::oops::oops:
תודה רבה לכל מי שכבר הצביע...

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בתור מוזיקאי מודה לאלוקים שאין להם בעלות על התוכנות האלו (למעט אחד שהוא זוועה)

נערך לאחרונה ב:

~שפרה~

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
פוטושופ ואילוס', דימנשן ואקרובט - תוכנות טוב לעיצוב גרפי וקבצים. לגבי פרמייר ואפטר - ממזמן התחלתי לנטוש לטובת דה וינצ'י רסולב סטודיו (רק שזה מצריך מחשב חזק פי כמה, ומקום לימודים חרדי שמלמד את הפיוז'ן ברצינות)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה