דרוש מידע סקר קטן עם 2 שאלות, מאד יעזור לי אם תעני. תודה רבה!!!

חניק

משתמש פעיל
וואי, תודה רבה לכל אחת ואחת, כל הכבוד לכן על הזמן שהקדשתן לי, אשמח לתשובות נוספות.

לאה דיין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מכניסה כן
קוראת עד כמה שיש לי זמן

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
כן
כן
בעיקר לענין
עיתון ברמה
עם מדור מעניין של נדלן...

יונלה

משתמש מקצוען
שאלה 1: האם את מכניסה הביתה כל שבוע את עיתון יתד של יום שלישי וכן את העיתונים - לעניין, חזק וכח הפרסום?

שאלה 2: האם את קוראת אותם כל שבוע?

תודה רבה רבה.
יתד- מכניסה, מדפדפת בו וקוראת את מדור רפואה ומכתבים למערכת. קוראת כמעט כל שבוע.
חזק- לא מכניסה הביתה, שאר הגליונות שהזכרת אינם מחולקים בעיר שלנו.

זוטאני

משתמש צעיר
שאלה 1: האם את מכניסה הביתה כל שבוע את עיתון יתד של יום שלישי וכן את העיתונים - לעניין, חזק וכח הפרסום?

שאלה 2: האם את קוראת אותם כל שבוע?

תודה רבה רבה.
עלוני פרסום יש כמה ביום וזה כמות אדירה של נייר וזבל לא מעלה הביתה כבר הולך ישיר לפח. והפח ליד התיבות דואר מתמלא כל יום בהר של נייר. לא חבל?? למה צריך את כל העלונים האלו? למה בכזאת כמות?
יתד של יום שלישי מעלה לפעמים תכלס לא קוראת...
היום הכל אונליין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה