דרוש מידע סקר סיפרות על ספרים של פסח תשפ"ב

מצב
הנושא נעול.

מביטה

משתמש פעיל
טוב, לקראת פסח קנינו מלאי ספרים, להלן הספרים שקנינו וכמה מילים עליהם:

תשע לפנות בוקר/ א. קווין- ספר מיוחד ולו רק בגלל שהוא מתחיל ונגמר, לא באמת האמנתי שהיא תוציא אותם משם, אין ספק שאסתר קווין התעלתה על עצמה בכתיבת הספר. בסוף הספר אמרתי לעצמי ככה נרגיש כשיבוא המשיח, בדגש על הרגשתה של עלקי.

מעגל סגור/ חוי בר- הספר של חוי בר! מקצועי חסר פשרות, בלי חוסר אמינות(מבחן נאמנות) בלי תינוקיות קצת (השני בסדרב, מה שמו?) בלי חורים בעלילה(משבר אמון) בקיצור ספר בוגר מאוד ומיוחד מאוד מומלץ לאוהבי האקשן חסר פשרות.

מגן אנושי/ יונה ספיר-ממשיך מאותה הנקודה שדם קר סיים וזה היה יפה. דומה מידי לשתול, שוב מוזכר גניבת איברים (בררררר...) מה שכן יפה בו, הוא חכם מאוד מבחינת רעינות איך להבריח את אייל מכל מיני מצבים לא נעימים (חפש ערך קאט) וגם מבחינת סוגר את כל הסידרה ולא משאיר חורים. אבל חאלס שיהיה אחרון חביב, וקדימה לסידרה חדשה.

חיסול לא ממוקד/ ש. שגב- ספר ריגול מעניין מאוד, קצת מחכה כמובן את יונה ספיר, אבל א"א אפשר באמת להגיד את זה על כל ספר על סוכן מוסד, בכל אופן מזכיר קצת.

זה מה שקנינו, סליחה על הספוילרים ואם הייתי חדה מידי.

חביבונת

משתמש מקצוען
גם אני קניתי אותו (מענין אם זה אותו אחד... זה מתח...)
ומעיפה לפח,
תיאורים מדי מזעזעים
ומידי הרבה אנשים הרוגים...
כנ"ל.
קניתי ספר רק על סמך המלצות פה בפרוג, והזדעזעתי נוראות...
האמת היא שלא היה לי אומץ לזרוק אותו אחרי ששילמתי עליו כ"כ יקר... וקראתי אותו עד הסוף :(

א ס

משתמש פעיל
מישהי קנתה את הספר "צומת ניו יורק קרית ספר"?
מעניין אותי מה התוכן שלו.
שמעתי שהוא על דור שני לבעלי תשובה
וסקרן אותי אם הוא מתלהם ומעצבן.
אני באמצע לקרוא אותו. (לקחתי מהספריה;)).
ספר מהמם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
שווה לקנות!!! (אני בטוח אקרא אותו עוד.....)

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
קניתי את "אל אוטומט" של בתיה ענה
ספר ממש חמוד.מעביר את הזמן בכיף
הסוף שלו לא היה ברור (אם כי כוונתה הרעיונית של הסופרת כן היה ברור..אבל בכל זאת .הרגיש כאילו הספר מסתיים באמצע)
קראתי בחג את "אל אוטומט" של בתיה ענה, ספר מיוחד ולא שגרתי כהרגלה.
הייתי רוצה לפתח עליו דיון נרחב, הוא העלה לי הרבה.
אין לי גישה לפורום כתיבה מקצועית.
אולי מישהו משם קרא וירצה לנתח לנו?

חוחית

משתמש סופר מקצוען
מישהי קנתה את הספר "צומת ניו יורק קרית ספר"?
מעניין אותי מה התוכן שלו.
שמעתי שהוא על דור שני לבעלי תשובה
וסקרן אותי אם הוא מתלהם ומעצבן.
ספר מיוחד מאד.
הפוך ממתלהם.

מליון

משתמש מקצוען
מגן אנושי/ יונה ספיר-ממשיך מאותה הנקודה שדם קר סיים וזה היה יפה. דומה מידי לשתול, שוב מוזכר גניבת איברים (בררררר...) מה שכן יפה בו, הוא חכם מאוד מבחינת רעינות איך להבריח את אייל מכל מיני מצבים לא נעימים (חפש ערך קאט) וגם מבחינת סוגר את כל הסידרה ולא משאיר חורים. אבל חאלס שיהיה אחרון חביב, וקדימה לסידרה חדשה.
כתוב מהמם,בעיקרון אהבתי, קצת היה נשמע דמיוני כל הסיפור עם הצביעת פנדות..
אני אישית לא התחברתי בספר הזה לאייל, הוא מדי חש את עצמו...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה