סקר לנשים בנושא עיצוב ו'הום סטיילינג'- תגמול שווה במיוחד.

לב אם

משתמש רשום
סקר-לנשים-בנושא-עיצוב-והום-סטיילינג.png

סקר לנשים בנושא עיצוב ו'הום סטיילינג'

שלום נשים!
שמי מינדי ויזל. אני מעצבת פנים ומתעסקת רבות בתחום של עיצוב ו"הום סטיילינג" של דירות ובתים.
אני מזמינה אתכן לענות על סקר בנושא עיצוב הבית לקראת ה"וובינר" הראשון שלי בנושא!
הוובינר ישודר באתר האיכותי והמומלץ לנשים: לב- אם.
("וובינר"- סמינר רשת. הרצאה המועברת דרך רשת האינטרנט בזמן אמת)
המושג "עיצוב פנים" הוא גדול ורחב, ונוגע בכל קהל יעד באופן שונה. הסקר הזה נועד לתת לי תמונת מצב מדויקת על הנושאים שמעניינים אתכן, השאלות שמטרידות אתכן, ובעיקר לתת לי את האפשרות להציף בפניכן עובדות שאתן לא יודעות שאתן לא יודעות....
בחרתי את המועד הזה ל"וובינר" הראשון, היות שהעונה הזו היא "עונת השיפוצים". רוב המשפצים בוחרים בתקופה הזו, על מנת לסיים את השיפוץ בנחת עוד לפני פסח.
מטרת ה"וובינר" היא לתת לכן טיפים ראשוניים כיצד לגשת לשיפוץ, טיפים שילמדו אתכן כיצד תוכלנה לחסוך המון כסף (!), טיפים לעיצוב נכון,וכדומה.
בסקר תוכלנה להציע נושאים שמרתקים אתכן, עליהן תהיינה מעוניינות לשמוע ולשאול שאלות שתמיד רציתן לשאול מעצבת פנים.

זכורנה, ה"וובינר" הזה הוא בידכן! ככל שתשתתפנה יותר ותענינה יותר בכנות, אוכל לדבר אתכן על הנושאים שחשובים לכן באמת!!

בין כל משתתפות הסקר תוגרל שעת ייעוץ אישית לתכנון ועיצוב חלל אחד לבחירתה!

להשתתפות בסקר לחצי כאן

מיכל101

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אם אין השארת פרטים מזהים במילוי הסקר,
איך תדעי בין מי להגריל?

Aאילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עניתי
אשמח להשתתף בהגרלה.
השאלה הראשונה שם לא נכונה,
אני ערכתי שיפוץ לפני כשנתיים וחצי (לא בשנה האחרונה אבל גם לא מעל חמש שנים)

דבורה לרר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
איך ידעו שזאת אני שעניתי?

מאהמם

משתמש פעיל
נכתב ע"י לב אם;1887811:
סקר-לנשים-בנושא-עיצוב-והום-סטיילינג.png

סקר לנשים בנושא עיצוב ו'הום סטיילינג'

שלום נשים!
שמי מינדי ויזל. אני מעצבת פנים ומתעסקת רבות בתחום של עיצוב ו"הום סטיילינג" של דירות ובתים.
אני מזמינה אתכן לענות על סקר בנושא עיצוב הבית לקראת ה"וובינר" הראשון שלי בנושא!
הוובינר ישודר באתר האיכותי והמומלץ לנשים: לב- אם.
("וובינר"- סמינר רשת. הרצאה המועברת דרך רשת האינטרנט בזמן אמת)
המושג "עיצוב פנים" הוא גדול ורחב, ונוגע בכל קהל יעד באופן שונה. הסקר הזה נועד לתת לי תמונת מצב מדויקת על הנושאים שמעניינים אתכן, השאלות שמטרידות אתכן, ובעיקר לתת לי את האפשרות להציף בפניכן עובדות שאתן לא יודעות שאתן לא יודעות....
בחרתי את המועד הזה ל"וובינר" הראשון, היות שהעונה הזו היא "עונת השיפוצים". רוב המשפצים בוחרים בתקופה הזו, על מנת לסיים את השיפוץ בנחת עוד לפני פסח.
מטרת ה"וובינר" היא לתת לכן טיפים ראשוניים כיצד לגשת לשיפוץ, טיפים שילמדו אתכן כיצד תוכלנה לחסוך המון כסף (!), טיפים לעיצוב נכון,וכדומה.
בסקר תוכלנה להציע נושאים שמרתקים אתכן, עליהן תהיינה מעוניינות לשמוע ולשאול שאלות שתמיד רציתן לשאול מעצבת פנים.

זכורנה, ה"וובינר" הזה הוא בידכן! ככל שתשתתפנה יותר ותענינה יותר בכנות, אוכל לדבר אתכן על הנושאים שחשובים לכן באמת!!

בין כל משתתפות הסקר תוגרל שעת ייעוץ אישית לתכנון ועיצוב חלל אחד לבחירתה!

להשתתפות בסקר לחצי כאן

חסום:(

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
עניתי . תודה ומחכה לוובינר . אני בדיוק עכשיו לפני שיפוץ . ממש במקום!

לב אם

משתמש רשום
נכתב ע"י מיכל101;1887860:
אם אין השארת פרטים מזהים במילוי הסקר,
איך תדעי בין מי להגריל?

אכן, טעות שלי ותודה שהארתן את תשומת ליבי.

כל מי שענתה עד עכשיו על הסקר, אודה לה אם תמלא אותו שוב על מנת

שתוכל להשתתף בהגרלה.

תודה רבה מראש

תיקתוק

משתמש סופר מקצוען
אני שיפצתי לפני שנתיים - במה לבחור?

נכתב ע"י לב אם;1888137:
אכן, טעות שלי ותודה שהארתן את תשומת ליבי.

כל מי שענתה עד עכשיו על הסקר, אודה לה אם תמלא אותו שוב על מנת

שתוכל להשתתף בהגרלה.

תודה רבה מראש

:)

לב אם

משתמש רשום
נכתב ע"י קראנצול;1888396:
לא מצליחה להתחבר..

האתר כשר ותחת האישורים של כל חברות הסינון. האתר אמור להפתח באופן אוטומטי לכל אחת.
אם בכל זאת נתקלת בחסימה, כדאי שתתקשרי ותבקשי שיפתחו לך.
אם עדיין תהיה בעיה, כתבי לי שוב ואשמח לעזור.

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
עד מתי אפשר לענות לסקר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה