סקר- באיזו יד אתם מציירים?

חריק

משתמש צעיר
שמאלית
שיודעת לצייר בס"ד ובכל זאת עם "משקעי ילדות" של "ידיים שמאליות" (בגלל גזירה, חיתוך וכו' וכו')...

yaakovh

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י *לאה;916193:
אני ימנית, הבת שלי שמאלית, הבן שמאלי (שניהם מציירים מדהים)
אמא ימנית (ציירת בחסד) שני אחים ושלש אחיות שלי ימניים (מציירים נפלא)
אז מה זה אומר? :)

אם כולם סביבך מציירים מדהים/בחסד/נפלא זה אומר שכנראה גם את ציירת טובה

RIVKAG

ציורים יהודיים וקטורים להורדה משאטרסטוק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש כמה תפקודים של האדם שביחד מצביעים על הצד הימני של המוח כדומיננטי. יכול להיות מצב של ילד שכותב ביד ימין אבל קופץ על הרגל השמאלית וזורק כדור ביד שמאל אז הוא בעצם שמאלי למרות שכותב ביד ימין.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
מציירת וכותבת ביד שמאל אבל ימין היא היד החזקה שלי.
כלומר, אני מה שמכונה אמבידקסטרואס [מקווה שאייתתי נכון] כלומר יכולה לכתוב בשתי הידיים. אולי זה בגלל שאמא שלי החליטה שמספיק שאבא שלי ז"ל ואחותי שמאליים והכריחה אותי לכתוב בימין.
אבי שהוא שמאלי, גם היה אומן בסדר גודל רציני מאד. מפעל המוזאיקה בקיבוץ אילון הוא הקים. היה מוכשר מאד.

YR

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ימנית. ואני גם מכירה הרבה אנשים שמאליים מוכשרים במיוחד. הצד השמאלי של המוח אחראי על הדימיון (אם אני לא טועה...) אולי זה הסיבה.

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י yaakovh;916704:
אם כולם סביבך מציירים מדהים/בחסד/נפלא זה אומר שכנראה גם את ציירת טובה
תודה, אני חושבת שמעבר לעניין השמאלי/ימני הגנטיקה משפיעה יותר :)

אברוּמי

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
להלן כמה נתונים אישיים:

מצייר ביד ימין.
מנגן בימין ושמאל.
תגובה זו הוקלדה בימין ושמאל סימולטנית.
מתעצבן משתי האונות בו זמנית.
כנ"ל מתהפך על הכרית בשתי אונות.
מקבל תשלום וצ'קים בשתי ידיים.
משלם וחותם על הו"ק ביד שמאל.
ואחרון חביב. עם שתי רגלים על הקרקע...

bekki

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אברוּמי;917297:
להלן כמה נתונים אישיים:

מצייר ביד ימין.
מנגן בימין ושמאל.
תגובה זו הוקלדה בימין ושמאל סימולטנית.
מתעצבן משתי האונות בו זמנית.
כנ"ל מתהפך על הכרית בשתי אונות.
מקבל תשלום וצ'קים בשתי ידיים.
משלם וחותם על הו"ק ביד שמאל.

..."זה כל מה שאתה עושה...."???:)

טוב יש לך סיכוי טוב ב"התנועה"...

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
ימנית קיצונית...

נקודות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ימנית.
אכן מציירת בסיגנון ריאלי(או חותרת לשם,בלי לרצות אפילו)

כמה הזכירו כאן לפני ש"הרגילו" את השמאליים להשתמש ביד ימין דוקא.
אכן בעבר הייתה מגמה כזאת,חשבו שזה טוב יותר,אולי יחסוך שאלה בתפילין.

אחרי הפורום כאן,חוששני שתהיינה כמה אמהות שתאלפנה את ילדיהן בכיוון ההפוך...

ובעוד 20 שנה ניפגש כאן בפורום ויהיה איזה צייר מוכשר שיתודה לפנינו"אני ימני שמצייר ביד שמאל,אימי טוענת שלקחתי את הכישרונות מהאונה השמאלית והריאלית ופרקטיות לחיים מהאונה הימנית....להזמנות ציורים...."

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י אברוּמי;917297:
וראש על הכתפיים,
סע לשלום, האונות כבר בִּפְנִים...:)

beni1

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני אישית ימני אבל אמא שלי שמאלית והיא לא יודעת לצייר יפה
*מה שאני בא לומר שזה שאתה ימני (ויש פה הרבה ציירים מדהימים שמאליים)אתה לא צריך להתנצל ולומר שסבתא שלך שמאלית!!!
(אגב מה שכתבתי למעלה זה אמיתי)

bekki

משתמש מקצוען
נכתב ע"י beni1;917362:
אני אישית ימני אבל אמא שלי שמאלית והיא לא יודעת לצייר יפה
*מה שאני בא לומר שזה שאתה ימני (ויש פה הרבה ציירים מדהימים שמאליים)אתה לא צריך להתנצל ולומר שסבתא שלך שמאלית!!!
(אגב מה שכתבתי למעלה זה אמיתי)

נהניתי ממערכת היחסים בני1-אמא.
כמה הוא מפרגן לה...;)

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני ימני,
אבל שמתי לב לתופעה מופלאה של המוח (נסו את זה בבית):
ציירתי בו זמנית בשתי הידיים אותו ציור (בתמונת ראי ליד השמאלית) ויצא מדהים בדיוקו.

beni1

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י bekki;917366:
נהניתי ממערכת היחסים בני1-אמא.
כמה הוא מפרגן לה...;)
תאמין לי אבל לפני שכתבתי את זה בקשתי ממנה רשות והיא הסכימה

אבש

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י נקודות;917312:
ימנית.
אכן מציירת בסיגנון ריאלי(או חותרת לשם,בלי לרצות אפילו)
מעניין, אולי באמת שווה לבדוק אולי יש לזה קשר...
גם אני ימנית עם נטיה לצייר ראלי.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני שמאלית עם נטיה ריאלית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה