דרוש מידע ספרי קריאה אונליין או להורדה. יש?

מצב
הנושא נעול.

a jew

משתמש פעיל
ממש לא....... זה מספר בערך את הסיפור של ג'י קיי רולינג , רק שבספר הזה , הארי הוא סטודנט שבוחן את עולם הקסמים בעין מדעית ורציונלית , ודרך אגב זה הפאנקייק הכי מפורסם של הארי פוטר. (עדיין לא קראתי א כולו ואין לי מושג אם יש בו בעיות או לא אבל בכלל מקרה לא נראה לי שזה יותר גרוע מהארי פוטר , שקראו אותו לא מעט חרדים בלשון המעטה , ואפילו בפרוג יש עליו כמה אשכולות)
תודה

שרי :)

משתמש פעיל
שמחה שאתה נהנה מהספר
אבל לא זכור לי שהמלצתי עליו:unsure:
אני פחות שמחה שהוא נהנה מהספר
אין לי עם זה כלום לא המלצתי לא קראתי...
ועוד מבקשים ממני בגללו ניקים מהפורום שאני אשלח להם למייל את הספר
בזמן שאין לי את זה בכלל...........

שרי :)

משתמש פעיל
אוקי.
אני חושבת שזה לא כ"כ מובן כי זה נשמע שיש לך משהו נגד הספר.
איך שיהיה לי משהו נגד ?
אני אפילו לא יודעת על מה מסופר שם, פשוט אין לי את זה....
@אש קודש! חוץ אם שלחת לי את זה למייל ועוד לא ראיתי את זה...

יעקב אסטרייכר

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
למעשה אולי כדאי שמישהו ירכז את המאמרים והסיפורים הטובים שכתבו כאן בפרוג וייצר להם אפשרות הורדה

דבוריק

משתמש פעיל
ממש לא....... זה מספר בערך את הסיפור של ג'י קיי רולינג , רק שבספר הזה , הארי הוא סטודנט שבוחן את עולם הקסמים בעין מדעית ורציונלית , ודרך אגב זה הפאנקייק הכי מפורסם של הארי פוטר. (עדיין לא קראתי א כולו ואין לי מושג אם יש בו בעיות או לא אבל בכלל מקרה לא נראה לי שזה יותר גרוע מהארי פוטר , שקראו אותו לא מעט חרדים בלשון המעטה , ואפילו בפרוג יש עליו כמה אשכולות)
פאנפיק, לא פאנקייק..
ולי יש גם את ספרי הארי פוטר עצמם בPDF..

א. פרי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
נשמח לקבל גם ---
bdiknfhrv וההמשך הידוע

אשמח לקבל גם - YAIRNAVAMESING וכו'

אשמח לקבל גם ספרים בפי די אף.
במייל: 557852A וכולי.........
אם הכוונה לספר "הצעה לסדר" שילחו מייל peri33550 שטרודל נקודה קום

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה